19 maj 2017

[Na gorąco] Nowa piosenka Jorge Blanco | Summer Soul

NOWA PIOSENKA JORGE BLANCO | SUMMER SOUL. Tak jak zostało zapowiedziane, mamy 19 maja, a na koncie Jorge Blanco [klik] pojawiła się nowa piosenka w wersji audio. Tym razem jest to kolejny utwór z płyty noszący nazwę Summer Soul, co w tłumaczeniu oznacza Letnia dusza. Zdecydowanie piosenka może stać się słonecznym hitem tego lata. Tekst Summer soul postaramy się opublikować w najbliższym czasie, tymczasem serdecznie zachęcamy Was do wyrażenia Waszych opinii na temat dotychczas ukazanych piosenek z płyty Jorge - przypomnę, że jest to Beautiful Mistake, Risky Bussines, Summer Soul, a także For nonbeliebers, która jednak jest piosenką dosyć "poboczną", napisaną specjalnie dla swojej dziewczyny i ukazanej w dniu oświadczyn. Summer Soul zostało napisane przez Talaya Riley, Dylana Bauld oraz Nathana Pereza, którzy są światowej sławy tekściarzami, piszącymi m.in dla Dua Lipa, Nathana Sykes, Jasona Derulo czy Abrahama Mateo. Zostawcie w komentarzu swoje wrażenia!

3 komentarze:

 1. Uwielbiam goo i jego piosenki 💕💕
  Dzięki za ten post 😁😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Summer Soul jest świetna! Uwielbiam ją słuchać i na pewno będzie piosenką tego lata dla wszystkich Jorgistas. Jeśli chodzi o Risky Business to ta piosenka od razu podbiła moje serce. Cały teledysk do niej oraz tekst ma w sobie pazur i to jest ciekawe. Beautiful Mistake stało się utworem dzięki któremu mogę świetnie się bawić śpiewając do niego. Jest on niesamowity! For nonbelivers ma w sobie urok że gdy jej słucham wzruszam się do łez.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:40:00

  Świetna piosenka! Już nie mogę się doczekać płyty Jorge'a. Pewnie będzie sztosem :)Uwielbiam Riscy Business,ale moim zdaniem Summer Soul jest lepsze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!