28 gru 2015

[Na gorąco] Facundo w nowej produkcji?!

FACUNDO W NOWEJ PRODUKCJI?! Sądziliście, że niektóre osoby z obsady Violetty po zakończeniu trasy Violetta Live postanowiły sobie odpocząć? Otóż nie, każdy rusza pełną parą ku rozwijaniu swojej solowej kariery już jako prawdziwe osobowości, a nie jedynie bohaterowie serialu. Kilka dni temu Facundo Gambande poinformował nas o tym, że wystąpi w całkiem nowej komedii. Prawdopodobnie nie tylko on sam z fioletowej ekipy pojawi się w tej ekranizacji, jednak więcej dowiecie się w rozwinięciu postu. Kto wystąpi? O czym będzie? Gdzie będziemy mogli go oglądać? Pytań jest wiele. Na część z nich postaramy się odpowiedzieć w tym wpisie, jednak komedia jest dopiero w produkcji, a więc producenci także nie mogą zdradzić wszystkiego. 

Griselda Siciliani comenzó las grabaciones de Educando a Nina: el tierno mensaje de Esteban Lamothe

Latynoskie strony szumią na temat nowej komedii, która ma być hitem 2016 roku na Telefe. Dowiadujemy się, że NAGRANIA JUŻ SIĘ ZACZĘŁY, a więc zapowiada się, iż kilka najbliższych miesięcy będą pełne pracy dla naszego Argentyńczyka. Jednak wypadałoby zacząć od początku. Jakiś czas temu, po informacji ze strony Telefe pojawiły się plotki, iż Facundo Gambande wystąpi właśnie w komedii Educando a Nina (w pl. Edukacja Niny). Główną rolę zagra GRISELDA SICILIANI, która zagra podwójną rolę w tej produkcji. Dlaczego? Całość będzie opierała się na wątku dwóch sióstr bliźniaczek - Niny i Mary, które zakochają się w bohaterze odgrywanym przez ESTABAN LAMOTHE. Każda z sióstr będzie miała całkiem odmienny charakter. Tyle w tej chwili wiemy i możemy powiedzieć na temat fabuły. Oprócz tej dwójki wystąpią: DIEGO RAMOS, czyli odtwórca roli Germana Castillo w Violetcie, FACUNDO GAMBANDE, czyli serialowy Maxi, a także Jorgelina Aruzzi, Ernesto Korovsky, Alejandro Quesada, Silvina Fredjkes oraz Sebastian Ortega. 

Oficjalnie swój udział w komedii, Facundo potwierdził 23 grudnia, czyli jeszcze dzień przed Wigilią. Prezent na święta? Z pewnością dla fanów Gambande jest to nie lada gratka. Niestety w tej chwili nie znamy szczegółów, kiedy będziemy mogli obejrzeć tę produkcję. Wiadomo jednak, że będzie to 2016 rok w telewizji Telefe. Moim zdaniem to wspaniale, że Facundo się dalej rozwija. Jednocześnie mamy potwierdzenie, że chce kierować się ku aktorstwu. My oczywiście gorąco mu kibicujemy i mamy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się czegoś więcej na temat jego roli. Podobnie z Diego Ramosem, który choć pracuje w telewizji od kilkunastu lat nadal chce się realizować. 

CIESZYCIE SIĘ, ŻE ZOBACZYMY PO RAZ KOLEJNY FACU I DIEGO NA JEDNYM EKRANIE? 


4 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!