30 gru 2015

[Na gorąco] Lodovica i Ruggero jako gwiazdy Włoch!


LODOVICA I RUGGERO JAKO GWIAZDY WŁOCH! Ruggero Pasquarelli oraz Lodovica Comello do z pewnością osoby, które są bardzo rozpoznawalne we Włoszech. Zaczęło się od udziału w Violetcie, a zakończyło obfitymi owocami ich solowej pracy. Rugg obecnie pracuje nad wielkim projektem, jakim jest Soy Luna, czyli najnowszy serial Disney'a oparty na muzyce, przyjaźni, miłości i przede wszystkim miłości do rolkarstwa. Lodovica nadal działa nad swoim trzecim albumem (zaraz po Universo i Mariposa), a także czynnie uczestniczy w nagrywaniu włoskiego Italia's Got Talent, czyli show będące odpowiednikiem polskiego Mam talent. Kilka dni temu na jednej z włoskich stron pojawiło się notowanie najbardziej popularnych gwiazd we Włoszech. Chcecie wiedzieć, na której pozycji ulokowali się nasi artyści?

top10_socialvip_spettacolo2015.png

Tak prezentuje się tabela przedstawiająca wyniki na dzień 23 grudnia bieżącego roku. Jak widzimy każdy  naszych artystów pojawił się w notowaniu po dwa razy, w dwóch (z trzech możliwych kategorii). LODOVICA COMELLO ulokowała się na DZIEWIĄTYM MIEJSCU, w kategorii Facebook z wynikiem 2.998.00 fanów. Niewiele bramowało jej do osiągnięcia pozycji jedną wyżej. Na dzień dzisiejszy Lodovica ma już 3.000.81 fanów, a więc liczba kilka dni temu przekroczyła trzy miliony. Zaraz za nią znalazł się RUGGERO PASQUARELLI jako DZIESIĄTY W NOTOWANIU z wynikiem 2.730.00 fanów, znów dzisiaj wynosi już ponad 2.735.00. Niestety żadne z nich nie znalazło się w kategorii Twitter. Tutaj zagórował Jovanotti z wynikiem 2.956.00. W tej chwili Lodo ma lekko ponad 1,06 miliona, znów Ruggero 657 tysięcy. Troszkę zabrakło, jednak myślimy, że za rok będzie lepiej! W kategorii: Instagram oboje ulokowani kolejno na 9. i 10. miejscu podobnie jak w kategorii Facebook, Lodovica z wynikiem 1.262.000 i Ruggero z wynikiem 1.170.000 miliona followersów. Już teraz możemy uważać ich za gwiazdy Facebooka i Instagrama, bo nie oszukując się, już samo znalezienie się w tabeli to duże osiągnięcie!

KONTA SPOŁECZNOŚCIOWE RUGGERO:

Twitter: @_ruggero
Instagram: @_ruggero

KONTA SPOŁECZNOŚCIOWE LODOVIKI:

Twitter: @lodocomello
Instagram: @lodocomello


A WY OBSERWUJECIE JUŻ RUGGERO I LODO NA ICH KONTACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH? 

4 komentarze:

 1. Anonimowy14:18:00

  Super post! Ja Lodo obserwuję na twitterze i facebooku a Ruggero też na twitterze i facebooku. Na instragramie nie obserwuję bo nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem z nich dumna
  Koffam ich!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16:41:00

  Oni mają więcej fanów, bo jeszcze tych, którzy nie mają kont społecznościowych :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!