18 gru 2015

[Wywiad] [...] Zostawiłabym wszystko dla miłości


ZOSTAW WSZYSTKO DLA MIŁOŚCI. Dzięki współpracy z serialem Violetta rozpoczęła swoją karierę. Dzisiaj triumfuje we Włoszech i szuka domu w Madrycie, aby przenieść się do swojego partnera, aktora Diego Domingueza. Dlatego więc odwiedziła z okazji Bożego Narodzenia Diez minutos [magazyn, dla którego udziala wywiadu przyp. redakcja] to argentyńskie piękno z prawie milionem obserwujących na swoim Instagramie. Tysiące nastolatków wie o niej wszystko. Maria Clara Alonso zagrała już w więcej niż ośmiu serialach i zyskała fanów na całym świecie. Violetta, tam poznała swojego obecnego partnera, hiszpańskiego aktora Diego Domingueza. Teraz ma 25 lat, działa samodzielnie z dala od świata Disney'a. Teraz mówi o swoim pierszym Bożym Narodzeniu, które spędzi z dala od Angie i jej charakteru, którą grała przez ponad 300 odcinków [tutaj lekka pomyłka, bo odcinków jest jedynie 240 przyp. redakcja]. 

 Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka

GDZIE MIESZKASZ?
Urodziłam się w Rosario, w Argentynie, ale od dziewięciu lat mieszkam z rodziną w Buenos Aires. Tego roku dużo pracowałam we Włoszech, ponieważ tam działałam do Violetty, więc mieszkałam w Rzymie. 

PODOBA CI SIĘ RZYM?
Podoba mi się. Jest bardzo ruchliwy, ale piękny. Ale mój chłopak jest z Hiszpanii, chciałabym przenieść się do Madrytu.

JAK SPĘDZASZ BOŻE NARODZENIE?
Daleko od Europy. W Argentynie jest bardzo gorąco, około 30-stu stopni. Moje święta spędzam z rodziną, jedziemy do dziadków, kuzynów. W ciągu dnia jesteśmy w basenie, a kiedy przyjdzie czas, wspólnie robimy pieczeń.


JAKIE JEST BOŻONARODZENIOWE MENU W TWOIM DOMU?
W lecie jemy świeże jedzenie, sałatki, ryż, pieczenie. Na deser zawsze mamy lody z owocami. Najlepsze są fajerwerki po kolacji, są cudowne.

A CO ONI MÓWIĄ NA TO, ŻE ICH KUZYNKA UCZESTNICZYŁA W VIOLETCIE?
Dla nich to nie jest ważne, ale jest to coś więcej.

KIEDY ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ, ŻE CHCESZ BYĆ AKTORKĄ?
Rozpoczęłam pracę z latynoamerykańskim Disney'em, kiedy miałam 17 lat, kiedy chodziłam jeszcze do szkoły. Przed tym studiowałam śpiewanie i interpretację, ale nadal się nie zdecydowałam. Właśnie wtedy zrozumiałam, że to może być coś więcej niż zwykłe hobby.

TWOI RODZICE CI POMAGALI?
Tak, moja mama jest lekarzem, a tata inżynierem. Nic wspólnego z artystami, ale nigdy nie zamykali mi tej drogi, wręcz przeciwnie, zawsze mnie wspierali. Tak naprawdę mój brat jest muzykiem, kompozytorem i producentem muzycznym. To oni zawsze mówili, że jeśli chcesz to możesz. ale zawsze staraj się robić to dobrze.
"VIOLETTA OTWORZYŁA WSZYSTKIE DRZWI"

CO BYŁO NAJLEPSZE?
[tu: niedokładne tłumaczenie, po prostu nie potrafię wyłapać sensu]

Najlepsza była okazja, aby stworzyć tak wielki serial. Widzisz, że w tak wielu częściach świata możesz dać coś od siebie jako aktor. Nagle otworzyły się drzwi, pojechałam do Włoch, daję teraz ten wywiad...

CO ROBI MARIA CLARA ALONSO, KIEDY NIKT JEJ NIE WIDZI?
To co najbardziej lubię to podróże, więc mam perfekcyjną pracę.

LUDZIE ROZPOZNAJĄ CIĘ NA ULICY?
Tak, nadal jestem zaskoczona. Szczególnie w Madrycie. Ale powiem Wam jedną rzecz, jeśli chcą przyjść to przychodzą, jeśli nie chcą - nie przychodzą. 

JAK WYGLĄDA ŻYCIE OBOK HISZPAŃSKIEGO AKTORA?
Diego jest wspaniały. Teraz chcemy mieszkać w Madrycie. 

ZOSTAWIŁABYŚ WSZYSTKO DLA MIŁOŚCI?
Diego właśnie zakończył swój projekt z Violettą i chce wrócić do domu. Ja też czuję, że chcę spróbować czegoś innego gdzieś indziej. Ten kraj jest wspaniały i ma piękną kulturę. A więc, zostawiłabym wszystko, aby być z nim. 

Korzystając z okazji chciałabym przetłumaczyć kilka słów od Clary, które napisała w związku z zakończonymi nagraniami do filmu Tini - nowe życie Violetty. Jak widzimy filmowanie zakończyło się jeszcze przed planowanym czasem [planowane było zakończenie 20 grudnia]. Tłumaczenie: Piękny bukiet kwiatów na zakończenie nagrań do #TiniElGranCambioDeVioletta. To nie koniec filmu, to koniec cyklu 4 lat pełnych pracy, nauki i niesamowitych przyjaźni. Disney dał mi mnóstwo możliwości, uwierzcie mi. Dziękuję za to bezwarunkowe poparcie. Tak więc żegnam #Violetta i teraz z otwartymi ramionami idę w stronę nowych doświadczeń i możliwości. Marzę, aby nadal występować w filmach, w telewizji, aby znowu być rozemocjonowaną w każdym nowym projekcie. Dzięki, dzięki, dzięki. Clari. 

Con este hermoso ramo de flores termino de filmar #tinielgrancambiodevioletta . No es el fin de la peli, es el fin de un...

3 komentarze:

  1. Super post, ale może w końcu zajmiecie się głosowaniem z blogami?

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy06:15:00

    Super post. A tak w ogóle jak VP chce wznowić blog ti czemu żadnych postów nie dodają??? I Ania najwięcej sie tamtym blogiem zajmowała a reszta noc:(
    Naprawde fajny post

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!