4 gru 2015

[Na gorąco] Rebis rezygnuje z wydania książki Ruggero?!


REBIS REZYGNUJE Z WYDANIA KSIĄŻKI RUGGERO?! Fani oburzeni. Co się dzieje z książką Mi piace, która rzekomo miała wyjść na początku tego roku? Co z obietnicami Domu Wydawniczego Rebis? Otóż dzisiaj mamy od nich kilka słów wyjaśnień, które na pewno będą wartościowym źródłem informacji dla Was, bowiem coraz częściej zalewacie nas falą pytań co do wydania tej produkcji. Niestety wiadomość nie jest zbyt miła na tę chwilę, jednak więcej dowiecie się już w rozwinięciu. Przed tym jeszcze pragnę zaprosić tych, którzy jeszcze nie zdążyli przeczytać, do przeczytania poprzedniego postu dotyczącego tego samego tematu [tutaj]. Jeśli nie wiecie czym jest Mi piace, zapraszamy do postów [tu] oraz [tu], do postu dotyczącego rzekomego spotkania z artystą, do którego niestety nie doszło w związku z niepomyślnym wydaniem. 


O polskiej wersji Lubię to wydanej przez Ruggero Pasqarelli głośno jest już dawno. Mimo deklaracji Rebis'u książka nie została wydana. Dzisiaj otrzymaliśmy szczegółowe wyjaśnienia, które myślę, że każdy zainteresowany powinien przeczytać. Jak widać wina nie tkwiła w samym wydawnictwie i niestety w zupełności nie możemy mieć pretensji do niego, gdyż tutaj zagórował ktoś wyższy, kto nie pozwolił na wydanie książki w Polsce. Ciągle jednak jest nadzieja, że zostanie wydana, świadczą o tym słowa: Mamy nadzieje, ze sytuacja sie rozwiąże w miarę szybko i książkę w końcu uda się wydać. Myślę, że jednak nie powinniśmy na razie pokładać w nich dużych nadziei, bo sami widzimy jak sytuacja toczyła się przez najbliższe miesiące. Na razie w rekompensacie dostaliśmy polską wersję książki Candelarii, a więc teraz tylko pozostaje trzymać kciuki, że tłumaczenie i wydanie książki przebiegnie pomyślnie. 

UWAGA!W związku z wielom zapytaniami dotyczącymi wydania książki Ruggero Pasquarelli MI PIACE przez REBIS pragnę...
Posted by Dom Wydawniczy REBIS on 4 grudnia 2015

DOM WYDAWNICZY REBIS: W związku z wielom zapytaniami dotyczącymi wydania książki Ruggero Pasquarelli MI PIACE przez REBIS pragnę poinformować, że mimo wcześniejszych zapowiedzi w tej chwili nie wydamy tej publikacji i nie jest to nasza wina. Problem tkwi w zamieszaniu związanym z prawami do wydania tego tytułu. Mimo wcześniejszych obietnic agenta wydanie MI PIACE w Polsce zostało zablokowane. Mamy nadzieje, ze sytuacja sie rozwiąże w miarę szybko i książkę w końcu uda się wydać.

MACIE NADZIEJĘ, ŻE KSIĄŻKA ZOSTANIE JESZCZE WYDANA? 

11 komentarzy:


 1. No kurde no.
  Ona m u s i zostać wydana.
  Koniec. Kropka. Wielokropek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ją chcę.
  To jedyna książka, którą mam zamiar kupić z własnej woli. Poważnie.
  Jeśli im się nie uda tego wydać, to niech wiedzą, że noszę w kieszeni nożyczki. Ostre. Nożyczki. Także, lepiej dla nich, jeśli to wydadzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym komentarzem wywołałaś apokalipse. Wszyscy mole książkowe się zabiją i na ziemi zostaną sami idioci, GRATULUJĘ.

   Usuń
  2. Aha, spoko, tylko Ty chyba nie wiesz co to żarty ;)

   Usuń
 3. Nie.
  Nie, nie, nie, nie.
  Już zaczęłam prawie odkładać pieniądze, a tu taka niemiła niespodzianka.
  Fu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Nie jestem smutna z powodu tego, że nie będę mogła przeczytać tej 'książki', ale dlatego, że kolejny raz ktoś obiecuje nam gruszki na wierzbie. Sama książka wątpię, by była czymś nadzwyczajnym. Myślę, że jest to trochę (albo nawet bardzo) wymuszone, aby wyciągnąć jak najwięcej kasy na sukcesie 'Violetty'. Nie jestem nawet pewna, czy to Rugg ją napisał.
   To moje zdanie.
   LL

   Usuń
 5. Jakoś nie specjalnie mam ochotę się bardziej dołować taką "książką".. nawet nie wiem jak to nazwać. Jestem tym bardzo zawiedziona, a byłam (bo czy jestem?) wielką Ruggerista..

  OdpowiedzUsuń
 6. Ej ja tak kocham Rugga!
  Zbierałam chajs na tą książkę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja chcę żeby wydali i mam taką nadzieję

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy13:11:00

  Nieee! A tak bardzo chciałam przeczytać tę książkę. Po co Rebis w ogóle dał mi nadzieję, jeszcze planowali spotkanie z nim, pfff.....
  ------------------------------------------------------------------------------
  Jorge-Mi-Vida ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!