8 gru 2015

Zamiast hejtować zyskaj przyjaciela!ZAMIAST HEJTOWAĆ ZYSKAJ PRZYJACIELA! Artyści, którzy należą do obsady serialu ,,Violetta'' mają wielkie serca. Nie raz uczestniczyli w akcjach charytatywnych. Nigdy nie wywyższali się ze względu na ilość posiadanych dóbr materialnych. Tym razem mam Wam do pokazania filmiki, które zostały nagrane w Polsce, podczas marcowych odwiedzin w naszym kraju. Piosenkarze zachęcają młodych ludzi, aby nie hejtować obcych nam osób i nie zapominać, iż Internet to świat połączony bezpośrednio z otaczającą nas rzeczywistością. Zapraszam! 

Powyższe video genialnie charakteryzuje całą akcję. Wiadome jest, iż młodzież XXIw spędza mnóstwo czasu w Internecie, przeglądając różne stronki, grając w gry i robiąc wiele innych rzeczy. Mimo wszystko niektórzy nie umieją docenić dobra z jakiego przyszło nam korzystać. Mowa tutaj o hejterach, czyli osobach, które wulgarnymi zwrotami negatywnie komentują czyjeś zdjęcia lub wpisy na kontach społecznościowych. Oprócz tego niektórzy uważając, iż są bezkarni podają się za kogoś innego i wykorzystują ludzi siedzących po drugiej stronie monitora. Z każdym dniem liczba bezwstydnych i siejących niepotrzebne zamieszanie osób zwiększa się. Z tej okazji organizowane są różne akcje. Do wielu z nich dołącza się także Disney. Jedną z nich jest właśnie nagrywanie i publikowanie filmików z gwiazdami, w których proponują oni, aby zamiast sprawiać komuś przykrość poznać na odległość cudownych ludzi. Jak się okazało, obsada fioletowej telenoweli także wzięła udział w akcji. Miało to miejsce podczas konferencji w zimę. Zachęcam do wysłuchania, co do powiedzenia w tej sprawie mają znani nam artyści:


  


 

 
6 komentarzy:

 1. Podoba mi się język Alby i Diego

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:30:00

  Kiedy nominacje?

  OdpowiedzUsuń
 3. To było u nas prawda? Obsada taka piękna w Polonii ♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rezygnuj z marzeń tylko przez wzgląd na opinię hejterów. Powiedz nie hejterowi w sieci. Jeśli się z kimś nie zgadzasz, wyraź to w kulturalny sposób.
  Dodaj znajomego!

  Połączenie opini. Jak dla mnie ta akcja trochę wymuszona :/ Kilka sławnych osób nie przekona rzeszy hejterów do zaprzestania!
  LL

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post :* Zapraszam do mnie http://swiat-to-cos-wiecej.blogspot.com i na wattpada: https://www.wattpad.com/user/LostLove135

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowy konkurs na blogu. Tym razem organizowany przez nasz blog przy współpracy z trzema innymi blogerkami Disneya. Zapraszam, bo warto. Nagrody bardzo fajne.
  http://swiatdisneyapl.blogspot.com/2015/12/konkurs-swieta-z-disneyem.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!