24 mar 2016

[Bitwa Fandomów] Już dziś bitwa V-Lovers!

JUŻ DZIŚ BITWA V-LOVERS! Ostatnio w fioletowym fandomie i nie tylko głośno jest o Bitwie Fandomów. Ale co to właściwie jest? Zapewne już części z Was bardzo dobrze znane Radio Young Stars organizuje wyjątkowy konkurs, w którym aktualnie bierze udział 30 fandomów. Na zwycięski fandom czeka równie wyjątkowa nagroda - zjazd, który odbędzie się podczas Young Stars Festiwal, 28 sierpnia. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej zapraszam Was do przeczytania tego postu: [klik]. Rywalizacja jest zacięta, a walka o zajęcie jak najwyższego miejsca z dnia na dzień coraz trudniejsza. W każdy piątek o godzinie 19:00 prowadzona jest specjalna audycja, niecierpliwie wyczekiwana przez wszystkie fandomy - bitwa. Dzisiaj o przejście do kwietniowych rozgrywek będą walczyć m.in V-lovers. Jak zdobywać punkty dla naszego fandomu? Wszystko wyjąsniłam w rozwinięciu posta. 


Miesiąc temu rywalizacja była niewątpliwie zacięta. O wejście do kwietniowych rozgrywek walczyło pięć fandomów: Belibers, Shawn Mendes Army, LODOFANATICAS, R5 Family oraz Honolovers. Niestety, pomimo świetnego startu i walki do samego końca, fani Lodo walkę zakończyli na trzecim miejscu  z 16 punktami, tym samym przegrywając jednym punktem z fanami Shawn'a Mendes'a. Natomiast trzy tygodnie przyszła kolej na grupę E, w której skład wchodzą KatyCats, Selenators, SAMUKISTAS, Szaszanators. Podobnie jak w przypadku bitwy fanów Lodo, Samukistas byli o krok do przejścia do kolejnego etapu. W decydującym starciu przegraliśmy z Selenators. Ostatecznie fani Brazylijczyka zakończyli rywalizację na trzecim miejscu. Dziś nadeszła długo wyczekiwana bitwa V-LOVERS. Nasz fandom zmierzy się z: Lovatics (Demi Lovato), Łabątki (Patryk Kumór), Glamberts (Adam Lambert). Zapewne teraz przychodzi Wam na myśl pytanie jak głosować. Otóż to proste! Wystarczy na Twitterze spamować z hashtagiem #ViolettaOnRYS oraz wysyłać SMS'y o treści RYS1, pod numer 7368. Dodatkowo reprezentanci fandomu mogą otrzymać 3 punkty za każdą poprawną odpowiedź w Quizie (łącznie 15 punktów). 

2 komentarze:

  1. Mam nadzieje, ze było dobrze, a ja jestem mega zadowolona 💗 cieszę sie, ze mi i reszcie udało soę poprawnie odpowiedzieć ma pytania 💞 do usłyszenia w kwietniu! 😭😍👌👑

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy16:33:00

    A gdzie ten quiz?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!