29 mar 2016

[Z życia aktorów] Diego mówi "adios" Violetcie

DIEGO MÓWI "ADIOS" VIOLETCIE. Po wielkim triumfie razem z Violettą w Ameryce Łacińskiej, Diego Dominguez wraca do Hiszpanii razem z nowym projektem telewizyjnym, spoczywającym w rękach Mediaset. Aktor powraca do swojego kraju jako gwiazda Argentyny i serialu, który został ogromnym zjawiskiem wśród nastolatków. Wreszcie ujawnił tajemnicę, na którą tysiące fanów czekało od bardzo dawna. O co chodziło? Oczywiście o nowy projekt zawodowy. Aktor napisał o tym na swoim Instagramie (@diegomceaoficial). Tym samym będzie to ostatecznym pożegnaniem ze światem Disney'a po zakończeniu światowej trasy Violetta Live. Co będzie jego nowym projektem? Chcecie poznać szczegóły? W jaką rolę Diego wcieli się tym razem? Zapraszam do rozwinięcia postu..


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Diego Dominguez Oficial (@diegomceaoficial)

TŁUMACZENIE: Jestem bardzo szczęśliwy móc ogłosić, że będę częścią nowego serialu @mediasetcom, Perdoname

Jego nowy projekt to telewizyjna seria Perdoname (tłum. Wybacz). Szczegóły nie są jeszcze znane, a my nie wiemy żadnych szczegółowych informacji co do charakteru, który zagra Diego. Wiemy jedno - Diego powraca do swojego kraju, aby tutaj rozwijać skrzydła mając już na koncie grupę fanów, głównie latynoskich, dzięki postaci Diego w argentyńskiej telenoweli Violetta na Disney Channel. Hiszpan ma już na koncie występy w wielu filmach i serialach i nie ogranicza się jedynie do udziału w telenoweli. W 2011 zagrał w El secreto de Puente Viejo, a w 2010 w La pacera de Eva. W ostatnim czasie fani mogli zobaczyć go w roli snajpera w filmie Cien anos de perdon. Nagrania zaczynają się jeszcze w tym miesiącu, dlatego musimy być cierpliwi. Mała ciekawostka - jak piszą niektóre ze stron internetowych, właśnie dla tego charakteru Diego musiał zapuszczać włosy, jednak nic nie zostało jeszcze do końca wyjaśnione.

CIESZYCIE SIĘ, ŻE DIEGO ROZWIJA SKRZYDŁA W KIERUNKU AKTORSTWA? 

2 komentarze:

 1. Anonimowy19:55:00

  Ale się cieszę! Po dziecięcej telenoweli, pora by w końcu rozpoczęli dorosłą karierę. Chociaż kocham Violettę, bo był to wspaniały serial to się cieszę, że aktorom coraz lepiej się powodzi :)

  PS. Wiem, że to może wkurzać, ale gorąco zapraszam do zerknięcia na bloga mojej Przyjaciółki. Dziewczyna dopiero zaczyna, ale obiecuję, że jest naprawdę dobra.
  http://taktojainiepieprz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:42:00

  Olu, pewnie się bardzo cieszysz.☺

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!