24 mar 2016

[Pod lupą] Trailer filmu - jak to będzie naprawdę?

TRAILER FILMU - JAK TO BĘDZIE NAPRAWDĘ? Wczorajsza niespodzianka Tini była totalnym strzałem w dziesiątkę dla każdego fana Violetty. Otóż pojawił się trailer do najnowszej produkcji Tini - nowe życie Violetty, którą oficjalną światową premierę będzie miał 4 maja, znów w Polsce - 1 lipca na ekranach kin. Wzbudził niewątpliwie wiele emocji - pozytywnych i negatywnych. Zainteresowanie jest ogromne, jednak każdy z nas ma wiele wątpliwości - jak to będzie naprawdę? Co mają oznaczać niektóre fragmenty, urywki filmu ukazane w prawie 3-minutowej zapowiedzi? Właśnie w tym poście staram się to wyjaśnić, krok po kroku według mojego zdania, mojej opinii, moich przypuszczeń. Oczywiście będę bazował się także na faktach, które są nam już znane. Jesteście ciekawi? Zapraszam.. LEÓN NICZYM KSIĄŻĘ NA BIAŁYM KONIU? Historia lubi się powtarzać, jednak czy tym razem także dla Violetty León będzie księciem na białym koniu? Jak się okazuje nic nie będzie tak kolorowe jak się zdaje. Problemy z prasą [którym przyjrzymy się w dalszej części postu] spowodują, że panna Castillo straci zaufanie do swojego chłopaka. Scena przedstawiona niżej to najprawdopodobniej jeden ze snów Violetty/rozmyśleń. W trailerze ukazana jest Violetta, myśląca o swoim życiu. Nagle nad brzegiem morza pojawia się właśnie León w białej marynarce [swoją drogą, prawdopodobnie jest to ta sama marynarka, którą nosił podczas piosenki En mi mundo w trasie Violetta Live]. Tymczasem w tle słychać jej głos: Moja piosenka mi odleciała. Możemy domyślać się, że miała wizję jakiejś piosenki, jednak przez to, że León nie jest blisko niej, nie może znaleźć natchnienia do dokończenia jej. Możliwa jest też wersja, że jest to po prostu sens przenośny i mówi o swoim kolorowym życiu, niczym piosenka, które przemija. 


Życie gwiazdy, kamery, flesze wcale nie jest takie łatwe jak się zdaje. I nie tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. VIOLETTA JEST ZMĘCZONA TYM WSZYSTKIM, CO ZADZIAŁO SIĘ W JEJ ŻYCIU. Scena w samolocie pokazuje jej bezsilność. Prawdopodobnie do swojego menadżera wspomina, że musi odpocząć, znów on odpiera, że zwolnienie tempa nie byłoby czymś na miarę takiej gwiazdy jak Violetta. W następnym tygodniu ma zamiar nagrywać kolejne piosenki na płytę. Gdzie leci tym właśnie samolotem? Możliwe, że jest to podróż z Argentyny do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie realizowała projekty związane z jej solową karierą. A może właśnie leci gdzieś indziej? Tego niestety nie wiemy, ale prawdopodobnie nie będzie to odpoczynek czy wakacje, a wręcz przeciwnie - kolejny krok ku pracy nad jej karierą.


LEÓN TAKŻE ZAJĘTY WŁASNYMI PROJEKTAMI? Jak widać nie tylko Violetta pochłonięta jest pracą. Castillo chce zadzwonić do niego i móc chociażby usłyszeć jego głos przed słuchawkę telefonu, jednak menadżer odpowiada, że ten ma masę pracy w Elei, gdzie pracuje nad swoją płytą, teledyskami. Tutaj także ukazany jest urywek z nagrywania jakiegoś klipu do utworu. Bardzo możliwe, że będzie to piosenka Light your heart, co możemy stwierdzić na podstawie zdjęcia wraz z tytułami piosenek Martiny. Przy właśnie tej piosence jest dopisek - wykonane przez Jorge Blanco. Możemy za ten wnioskować, że będzie to jego własny, filmowy utwór. Jak widać, odległość źle działa na związek Leóna i Violetty, przez co coraz trudniej jest go otrzymać i.. nie zwariować. CZY JEDNAK MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻY, A VIOLETTA NIE DA SIĘ PLOTKOM? 


Violetta w trasie? JAK SIĘ OKAZUJE NIE TINI, A VIOLETTA. Po domysłach na temat tego, jak połączą życie Tini i Violetty wiemy już jedno - prawdopodobnie będzie działała nadal jako Violetta, o czym świadczą m.in plakaty i flagi z Violetta Live, które można uchwycić w trailerze. Akurat na zdjęciu wyżej udało mi się w miarę dobrej jakości złapać flagę, jednak kiedy oglądacie możecie zauważyć także plakaty. MOŻNA ZAUWAŻYĆ TU JUŻ MOCNE POWIĄZANIE FANTASTYKI Z RZECZYWISTOŚCIĄ. Jak widać postawiono na zaczerpnięcie niektórych faktów z rzeczywistego świata obsady. Tutaj wygląda jednak na to, że nie będzie to faktycznie trasa całej ekipy, jednak samej Violetty. To ona jest w centrum uwagi, co nie trudno zauważyć widząc tłumy wrzeszczących fanów. Jednak rzesze fanów, ona w centrum uwagi równa się także wielkiej ilości plotek, które przyjdą w parze razem z wielką sławą. Miłość miłością, ale czy właśnie dziewczyna obecna na zdjęciu stanie się przyczyną kryzysy między Leónem a Violettą? Ta dziewczyna to Melanie, bohaterka grana przez Sofię Carson znaną m.in z roli w Następcach. Jak przedstawiają ją różne strony internetowe? ZAGRA FAŁSZYWĄ ARTYSTKĘ, KTÓRA ZROBI WSZYSTKO, ŻEBY OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL. Kiedy Jorge będzie nagrywał swoją płytę w Los Angeles, ona spędzi z nim bardzo dużo czasu przez, co media zaczną szumieć na temat ich rzekomego związku. Jednak czy León faktycznie będzie odwzajemniał jej uczucia? Fani mają nadzieję, że wszystko będzie pochodziło jedynie od strony Melanie, ale czy aby na pewno León nie ulegnie jej intrygom? Tego jeszcze nie wiemy, aczkolwiek są podejrzenia, że fragment przedstawiony wyżej będzie częścią teledysku, który przedstawiłam na zdjęciach wyżej. Dalej można także usłyszeć kawałek wywiadu dla jakiejś prasy, gdzie Melanie odpowiada ze złowieszczym uśmieszkiem: To tylko przyjaciel


Media rujnują życie? Z pewnością miłym widokiem nie jest widok swojego chłopaka w objęciach innej dziewczyny. MEDIA PUSZCZAJĄ PLOTKĘ O RZEKOMYM ZWIĄZKU LEÓNA WRAZ Z MELANIE. Do Violetty także docierają te wieści. Ona sama nie ma siły na to, aby próbować ratować związek. Paparazzi próbują na siłę wyciągnąć od niej informacje, jednak ona sama jest w wielkim szoku. Do jej rąk trafia gazeta, a w niej artykuł z mnóstwem zdjęć jej chłopaka i dziewczyny, o której nie ma nawet pojęcia. León jest totalnie zajęty nagrywaniem płyty, solową karierą, a Violetta nie ma nawet możliwości zadzwonienia i wyjaśnienia pewnych kwestii. Czy związek przetrwa próbę? Czy Violetta zniesie plotki atakujące ją i Verdasa na każdym kroku? Czy między nimi faktycznie jest coś więcej niż przyjaźń, a León faktycznie byłby w stanie zapomnieć o Violetcie dla nowo poznanej dziewczyny?
Czy jest jeszcze szansa na to, aby Violetta zaczęła życie od nowa? Bez mediów? Bez szarej przeszłości związanej z plotkami na temat jej chłopaka i Melanie? Czy jest szansa, aby zapomniała o tym wszystkim i zrobiła krok w przód? VIOLETTA DOSTAJE TAJEMNICZY LIST I ZARAZEM OTWIERAJĄ JEJ SIĘ DRZWI NA NOWY ŚWIAT. Tajemnicy list okazuje się być nadany przez Isabellę - dyrektorkę szkoły dla młodych artystów - takich jak Violetta - we Włoszech. Jest też przyjaciółką rodziny i co więcej - ZNA SEKRET NA TEMAT PRZESZŁOŚCI TINI. Razem z listem otrzymuje propozycję przyjazdu do Włoch, aby tam odpocząć i choć na chwilę oderwać się od tego, co w ostatnim czasie spotykało ją na co dzień. Decyzję popiera także jej ojciec - German, który znajduje się w Argentynie, w rodzinnym domu dobrze znanym nam z serialu [także kuchnia domu Castillo przedstawiona została na zdjęciu wyżej]. 


Czyżby dom dla młodych artystów we Włoszech stał się także drugim domem dla Violetty? TUTAJ VIOLETTA POZNAJE CUDOWNYCH LUDZI, PRZYJACIÓŁ, A TAKŻE CHŁOPAKA. Mała wioska, życie z dala od świata fleszy dobrze działa na Violettę. Właśnie tutaj jest w stanie odpocząć i zapomnieć o rzeczywistości. Izabella przyjmuję młodą artystkę z otwartymi rękoma, jednak to nie koniec. Właśnie tutaj zapoczątkowuje swoją przyjaźń z Mirandą oraz Eloisą. Obie są studentkami w szkole Isabelli. Obie mają artystyczną duszę. Eloisa jest fotografką, znów Miranda marzy o zostaniu projektantką mody. Właśnie z nimi Violetta będzie miała pokój w tej szkole i zwykła znajomość przerodzi się w prawdziwą przyjaźń. Jak mówią opisy filmowe - ich znajomość wniesie bardzo wiele do życia Violetty i pozwoli odnaleźć swoje prawdziwe ja. Już na wstępie poznaje także chłopaka - Caio, który jest kapitanem jednej z łodzi w miasteczku.Życie w szkole dla młodych artystów u boku Isabelli wydaje się dla Violetty życiem idealnym. PONOWNIE ODNAJDUJE INSPIRACJĘ DO PISANIA PIOSENEK. Czułe serce dyrektorki szkoły, jej cenne rady oraz słowa otuchy sprawiają, że dziewczyna czuje się tutaj bardzo dobrze. Co lepsze - zawsze ma przy sobie także nowo poznanych przyjaciół. Jednak nie tylko Caio będzie kręcił się obok jej osoby. Kiedy przybywa do małego włoskiego przybrzeżnego miasteczka, interesuje się nią także Stefano - chłopak, który sądzi, że Violetta padnie u jego stóp, a on zdobędzie jej serce. Jednak nie wszystko idzie po jego myśli, a Castillo nie da tak łatwo sobą manipulować. Jednak czy komuś innego uda się ją zdobyć? Czy Caio faktycznie zostanie jej prawdziwą miłością?A Ludmiła i León? Oni zawsze są przy Violetcie i martwią się nawet o najmniejszy wybryk w jej życiu. LEÓN I LUDMIŁA PŁYNĄ DO WŁOCH, ABY POMÓC VIOLETCIE. Do Leóna także doszły plotki o ucieczce Violetty do Włoch, jednak jak to plotki - nigdy nie odzwierciedlają do końca rzeczywistości. Tak naprawdę Castillo chciała po prostu odpocząć, jednak pan Verdas rusza jej na pomoc. Sam nie chce się podjąć tego zadania, dlatego w swoją podróż bierze Ludmiłę, którą jednak nie zbyt bardzo wzrusza to, że Violetty nie ma tam, gdzie powinna być. Jest zajęta pracą w Madrycie jako modelka. Niestety nic nie jest takie łatwe, a jedyny statek, który rusza do Włoch płynie razem z baranami. Czy uda im się przybyć na czas? Czy faktycznie obawy Leóna są słuszne? 


Związane serce? Jak się okazuje, CAIO ZDOBĘDZIE SERCE VIOLETTY I WYWRÓCI JE DO GÓRY NOGAMI. Violetta wyznaje, że jej życie zmienia się, kiedy poznaje Caio, chłopaka, który mieszka i pracuje w miasteczku. Początkowo nie była przekonana do pobytu tutaj, jednak niemożliwe staje się możliwym, ona się zakochuje, a u jej boku staje właśnie on. Razem uczestniczą w różnych imprezach, spędzają razem czas, chodzą na wspólne kolacje. Czy to znaczy, że Violetta była w stanie całkowicie zapomnieć o Leónie? Czy on zdąży na czas uświadomić Violetcie, że to on jest prawdziwą miłością jej życia? Czy ich związek przetrwa na dłuższą metę? Tego nie wiemy, a scenarzyści nadal trzymają nas w kompletnej niepewności. 


Czy prawdziwa miłość zwycięży? Czy Violetta oby na pewno uświadomi sobie, kto jest miłością jej życia? JEJ CELEM JEST ODNALEZIENIE PRAWDZIWEGO JA - TINI. Zaczyna nowe życie, jednak czy w nowym życiu jest miejsce na Leóna? W trailerze słyszymy słowa: Wszystko się zmieni. Czy scenarzyści mieli na myśli kompletne odejście od historii, którą mogliśmy widzieć w serialu i postawią na coś zupełnie odmiennego? Niestety tego w tej chwili ocenić nie możemy. Sądzę, że trailer po części jest sposobem, aby zachęcić każdego z nas do obejrzenia ekranizacji w kinie. Powiem szczerze, że udało im się bezapelacyjnie. Burza myśli, uczuć, emocji jest ogromna. Każdy ma odmienne zdanie. Czy film będzie hitem? Czy skończy się happy endem Leonetty? 

A WY CO SĄDZICIE NA TEN TEMAT? JAKIE SĄ WASZE DOMYSŁY? 

66 komentarzy:

 1. Anonimowy14:05:00

  A jak myślicie, kto stoi tam na latarni ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie że to Leon. Bo ma krótsze włosy :)

   Usuń
  2. Anonimowy14:55:00

   Też mam taką nadzieję ♥

   Usuń
  3. To nie może być prawda co zauważyłam - sprawdźcie jakie buty ten ktosiek ma ubrane na latarni i na moście - przecież Leon takich butów nie nosi, więc wychodzi na to że to Caio ?

   Usuń
  4. Może nie zabardzo widać tych butów, ale widać odsłonięte stopy

   Usuń
 2. Świetnie to wszystko opisałaś :) Mam nadzieję że leonetta przetrwaa trudne chwile, chociaż sam tytuł Tini-Nowe życie Violetty mówi mi że jednak wybierze Caio. Obym się pomyliła. Chcę Leonettę ! ❤❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14:14:00

  Oczywiście że bd Leonetta. Jest to do przewidzenia, oni chcą też zarobić. Gdyby nie skończyłoby się Leonettą 3/4 fanów byłoby nie zadowolonych i nie mieliby aż takich zysków. A co do zwiastunu... Zajebisty. Na 100 % idę 1 lipca na pierwszy film ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:17:00

   Poza tym nie sądzę żeby poświęciła 3 letnią ( zakładając, że 1 sezon to 1 rok) znajomość dla jakiegoś chłopczyka. Próbowała z Diego i nie wyszło i tak myślała o Leonie.

   Usuń
 4. Świetny post!Ja już się nie mogę doczekać filmu!
  http://ludmi234.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja mam wątpliwości co9 do osoby stojącej na latarni
  Teraz pewnie będziecie wściekli bo rujnuje nam marzenia
  Przypatrzmy się, chłopak ma krótkie włosy, jasną koszulę i długie ciemne wpadające w brąz spodnie.
  Fryzura-jest to pierwsza wskazówka po której możemy poznać że to Leon ale równie dobrze Caio mógł je związać poza tym zdjęcie jest niewyraźne
  Jasna koszula- taką koszule ma zarówno Leon jak i Caio więc możemy się jedynie domyślać. Widać zdjęcie na którym Caio ma koszule a w zwiastunie jest ukazana scena samotnego Leona jak wrzuca kamień do wody też w jasnej koszuli.
  Spodnie- W tej samej scenie możemy dostrzec ciemne spodnie Leona o o wiele krótsze(ewentualnie podwinięte) i widać że są to typowe jensy. Natomiast na zdjęciu wyżej widać Caio z ciemnymi, długimi spodniami
  Jedyne co nam pozostaje to mieć marzenie że moje wypociny są błędne i nie mam racji a na latarni jest Leon
  Zgadzam się też że jeśli na koniec nie będzie Leonetty to oni mało na tym zarobią no bo sory ale w większości Leonetta to ulubiony parring a wątpie by reżyserowie ryzykowali małą popularnościa filmu oraz słabymi zarobkami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż....
   Jak się przyjżałam zdjęciu na instagramie to te spodnie przypominają jens, jednak nie możemy tego powiedzieć na 100% ponieważ z tyłu jest słońce i troche okłamuje te kolory

   Usuń
  2. Na początku myślałam że to Leon. Ale teraz jak się przyjrzałam to chyba jest Caio :(

   Usuń
  3. Mi tez się tak wydaje. Porównałam zdjęcie z instagrama i z zwiastunu ewidentnie to są spodnie Caio tylko pod różnymi kątami

   Usuń
  4. Chociaż znalazłam zdjęcie promocyjne gdzie Leon ma taką samą koszulę i podobne spodnie. Więc już sama nwm. Wszystko okaże się po obejrzeniu filmu :)

   Usuń
  5. Obydwaj są pokazani w zwiastunie w jasnych koszulach. Płaczę jak sobie pomyślę że na kociec to nie Leon będzie u boku głównej bohaterki tylko ktoś inny :(

   Usuń
  6. Ja tak samo :( Tak bardzo chcę już obejrzeć ten film...

   Usuń
  7. Mam wielką nadzieję, że Leonetta przetrwa ❤❤ Chociaż mam co do tego wielkie obawy :(

   Usuń
 6. Anonimowy14:34:00

  Rozumiem że ten film to już nowa historia, ale szkoda że wszyscy z On Beat zostaną(prawdopodobnie)tak bezczelnie pominięci tzn. nawet nie wspomną o tzw. najlepszych przyjaciółkach Violetty, Camilii i Francesci, a przecież miała to być przyjaźń na całe życie, to samo tyczy się Leona, który w 3 sezonie tak bardzo walczył jako jedyny o zespół, a teraz jest solistą.I tu znowu ta sama historia, że nawet nie wspomniane będzie co się dzieje z chłopakami. Rozumiem więź z Ludmiłą(którą uwielbiam btw.), ale tę zaliczam już do tych siostrzanych. Jestem świadoma tego, że wynika to po części z braku reszty obsady w filmie(i to mnie bardzo boli :(), ale nie wiem mogli np. podczas rozmowy telefonicznej lub zwykłej między sobą powiedzieć "Niesamowite, że Diego i Fran rozwijają swoją wspólną karierę w Hiszpanii i nadal są razem ":D. Zwiastun jest genialny na pewno zachęca do oglądania, ale szczerze nudzi mnie już ta historia z rozpadem Leonetty, która to w Sewilli składała sobie przysięgi że to już na zawsze(z resztą, który już to raz :D) i nic nie nauczyła, się podczas tych 3 lat swojego związku - znowu popełniają te same błędy. Mimo, to film obejrzę, ale jak na razie dla samej Ludmiły, która jak dla mnie wygrała w tym zwiastunie i tego, że bardzo lubię Tini i jestem ciekawa jak historia Violetty się zakończy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę tak samo. ;) Fran, Cami i Vilu to było niezawodne trio,a nic o nim nie wspomniano. Leon tak chciał być z przyjaciółmi w zespole, a został solistą. U Ludmiły nic nie ma o Fede. A kochałam Fedemiłę. No i Leonetta nie może się rozpaść. Pomimo, że w każdym sezonie to samo, to zbyt mocno uwielbiam tą parę, aby to się skończyło.

   Usuń
 7. Anonimowy14:35:00

  Niestety ale na latarni to Ciao przypatrzcie się dobrze ma takie same ciuchy jak w niektórych innych scenach a włosy ma uczepione w kok ale stoi tyłem i niewyraźnie to widać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie yo słońce było by lepiej widać jedno jest pewne ten kto tam stoi przytula Violettę/Tini. Ja tak se siedzę i myślę to wydaje mi się że to może być jedna z finałowych scen

   Usuń
 8. Anonimowy14:51:00

  Myślę że Leonetta będzie razem. Zawsze byli w sobie tak zakochani i mówili że to przeznaczenie i to tak nagle miałoby się skończyć. Po za tym leon mówi w zwiastunie do Caio że kocha Violette to jeśli on ją kocha to ona jego też. Leon rzuca wszystko i jedzie o nią walczyć.moim zdaniem Violetta będzie zauroczona Caio ale jak zobaczy że leon przyjechał to te zauroczenie przejdzie. I na latarni jest leon. Krótkie włosy i identyczna koszula jaką leon miał na plaży w zwiastunie. A poza tym oni nie mieliby zysku bo ludzie nie szli by do kina jakby wiedzieli że Leonetta nie będzie razem.

  OdpowiedzUsuń
 9. To wszystko to są nasze domysły nie mamy 100% pewności ale jednego jestem pewna jeśli nie będzie Leonetty nie będzie zysku. Większość z nas(nie wszyscy) idzią do kina by dowiedzieć się co dalej będzie z Leonettą. po obejrzeniu zwiastunu każdy zastanawia się co dalej będzie z ta dwojką

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy15:03:00

  Wy też tak macie że cały czas myślicie co będzie dalej z Leonetta. Bo ja nie mogę przestać o tym myśleć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwierz mi że ja też. Mam nadzieje że w jutrzejszej premierze Siempre Brillaras będą urywki z filmu. Może dowiemy się więcej

   Usuń
  2. Anonimowy15:26:00

   Mam pytanko może pogadamy o filmie na Facebooku

   Usuń
 11. Anonimowy15:16:00

  A gdzie Clari?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się że można ja dostrzec jak Violetta wsiada do samochodu przed paparazzi widać tam blond włosy zbliżone do Angi. Na youtubie Disney napisał że trzeba się przypatrzyć zwiastunowi. Co prawda nie widać twarzy ale sa włosy a to już coś

   Usuń
 12. Anonimowy15:25:00

  Czy chciałby ktoś pogadać ze mną na Facebooku o filmie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:40:00

   Super!!! A jak się nazywasz to cie znajdę??

   Usuń
  2. Wolałabym nie podawać nazwiska na głównej stonie. Masz snapchata?

   Usuń
  3. Anonimowy15:53:00

   To jak to zrobimy??

   Usuń
  4. Anonimowy15:54:00

   To jak to zrobimy??

   Usuń
 13. Anonimowy15:52:00

  Właśnie nie mam bo mam mało pamięci w telefonie

  OdpowiedzUsuń
 14. Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:55:00

   To co robimy??

   Usuń
  2. Spamujemy posta ;P

   Usuń
  3. Anonimowy16:00:00

   Ja ci podam swoje imię i nazwisko. Jestem odważna

   Usuń
  4. Anonimowy16:07:00

   To zaproś mnie teraz
   Sandra Kozłowska

   Usuń
 15. Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:17:00

   To chyba nie mnie bo nie dostałam zaproszenia.

   Usuń
 16. Anonimowy16:38:00

  Ja jestem fotografem z zamiłowanie, zrobiłam na zwiastunie screen w HD momentu, w którym Violetta była z kimś na latarni, wzięłam ten screen pod program i usunełam flare, efekt który uzyskałam mnie, pewnie jak większości z was, nie zadowolił, ponieważ, z Vilu na latarni nie jest Leon, tylko Caio :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nie :( Dlaczego Caio? I tak będę liczyć na to że będzie Leonetta...

   Usuń
 17. mówiąc szczerze jeśli w filmie będzie. Film będzie oklepany. Oni kłucą się a potem godzą to już nudnę. Mi Leonnta znudziła się i ta ich cała miłość jest nudna. Moim zdaniem Caio i Violetta będzie to coś nowego i ciekawszego niż ciągła Leonetta.
  To tylko moje zdjanie, nikt nie musi się z nim liczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *mówiąc szczerze jeśli w filmie będzie Leonetta

   Usuń
  2. Anonimowy17:34:00

   Może i byłoby to oklepane, ale 99% fanów tego chce ! Ale sądząc po zwiastunie, twoja teza może się sprawdzić :c

   Usuń
 18. "ma masę pracy w Elei" powinno być LA. bo to skrót od Los Angeles a nie jakieś Elei :P:P:P

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy20:02:00

  A ja jestem dobrej myśli jeśli chodzi o Leonettę. Nawet liczę po cichu na zaręczyny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21:21:00

   Widząc ten zwiastun, to ja liczę po cichu że chociaż podadzą sobie rękę xD

   Usuń
  2. Z tą ręką wygrałaś życie XD 😂😂

   Usuń
 20. http://vk.com/martina.stoessel
  Znajdziecie tutaj dwie weesje piosenki Tini
  Born to shine juz teraz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:15:00

   Kocham cię XD ♥

   Usuń
 21. Anonimowy14:05:00

  Kurczę, szkoda, że nie będzie tam Fede.
  Mogli go tam jakoś wcisnąć i zrobić choć takie tyci-tyci scenki Fedemiły. Byłoby to w ramach rekompensaty za Fedemiłe w 3 sezonie.

  OdpowiedzUsuń
 22. To nie jest ta sama marynarka co w Violetta Live. Na tej wzorki są przeplatane a na tamtej zaokrąglone i pomiędzy jednym sznurkiem a drugim jest dziura. Dodatkowo na Violetta Live miał na barkach epolety(nwm czy tak to się nazywa) a tu ich nie ma

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy21:19:00

  Dobra mam kilka rozwiązań ps: trochę się rozpiszę :D
  Po 1 leonetta jest od 3 sezonów razem te 15-20 odc ale jest Xd a tytuł mówi że to jest nowe życie czyli poznaje samą sb chce odpocząć od wszystkiego
  Po 2 zdjęcie to tylko zdjęcie i myślicie że leon pojechał by na jakieś zadupi* aby odszukać violette to widać że mu cały czas zależy i nie odpuści bo ją kocha i że violetta wybierze faceta którego zna nawet ten miesiąc (co ja gadam tydzień)
  pff i to media oni wszystkich by niszczyli
  po 3 LATARNIA !!! i chyba każdy wie że to będzie na końcu i jak by się przyjrzeć są 2 rozwiązania ale ja dopuszczam do sb tylko 1 1 i tylko 1 LEONETTA nie ma innej opcji i tak po za tym to fani to 99.99 koma 99.99 to fani leonetty nie ma już fanów diega i violetty bo oni nie będą ze sb to tylko pozostaje 1 wyjście
  jedyne co mnie martwi to taniec i tam na 100% są vionetta i ten zjeb oraz 2:01 do 2:03 :/ i to tylko to
  podsumowanie leonetta będzie razem bo jak nie to lepiej nie iść na seans i zobaczyice jakie były by hejty od użytkowników już są :D pod zwiastunem to tylko leonetta i każdy o tym wie

  OdpowiedzUsuń
 24. Chyba najlepszy trailer jaki widziałam w życiu. Wszyscy się bardzo postarali i jak widać nasza tINI NIE JEST JUŻ TA SAMĄ violetą co na Disney Channel. Bardzo dojrzała. Kocham ją na 100000000000% idę do Multikina 1 lipca! Czy jest może ktoś z Krakowa, kto idzie, bo ze mną rodzice nie pójdą, bo uważają ze to jkaś pierdoła. Chodzi mi o Multikino na Dobrego Pasterza koło Parku Wodnego i Krokusa. Plisss!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy22:59:00

  Według mnie to może skończyć się źle dla fanów leonetty. Słuchajcie wydaje mi się ze nie bez powodów violetta pyta Isabelle dlaczego nazwała ja tini a także to zdjęcie z wydrapanym imieniem tini na drzewie myślę że violetta odkryje ze tak naprawdę jest tini.nie wiem w jaki sposób scenarzyści chcą połączyć te dwie postaci ale jakoś to zrobią bo tytuł mówi wszystko. Pytanie wiec czy skończy się to leonetta czy skończy się tym że będzie to tini i może nie wybierze nikogo ? Kto wie ? Dowiemy się niebawem ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam dwie teorie.
   1. Izabella miała w rodzinie dziewczynę podobną do Violetty, grała na pianinie, śpiewała i tak dalej, ale zmarła i dlatego teraz ona mówi na nią Toni.
   2. Matka Vilu nazwała ją najpierw Tini (?!), ale zmieniła jej imię na Violetta.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 26. Anonimowy17:06:00

  A czy ktoś widział film Dzieci Ireny Sendlerowej? Pod koniec tego filmu Irena Sendlerowa zmieniła nazwisko na Klara Dąbrowska. Czy byłaby możliwość, że w filmie Violetta zmieni imię na Tini?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!