12 mar 2016

[Na gorąco] Samuel wydaje płytę!

SAMUEL WYDAJE PŁYTĘ! Dokładnie kilka dni temi (tj. 4 marca) odbyła się bitwa fandomów między Samukistas, Selenators, KatyCats oraz Saszanators, o czym informowaliśmy [tutaj]. Mimo, że audycja połączona z rywalizacją między-fandomową zakończyła się przegraną fandomu, na pewno każdy obecny wyniesie z niej pozytywne wspomnienia, gdyż w radio Young Stars [tutaj] pojawił się w gościnnym wywiadzie sam Samuel Nascimento. Co lepsze, sami mogliśmy na żywo zadawać mu pytania, a on z pomocą tłumaczki na nie odpowiadał. Myślę, że każdy z Was powinien zajrzeć tu chociaż na chwilę, bo jak się okazuje mamy kolejne niespodzianki specjalnie dla Polski oraz polskich fanów. Jakie? Część jednej z nich zdradziłam już w tytule posta, a reszty dowiecie się już w rozwinięciu. Z góry przepraszam za przesunięcie terminu publikacji postu, jednak wynikły małe problemy techniczne. 
Dokładnie 4 marca miała odbyć się bitwa fandomów z udziałem Samukistas i także z tej okazji, operatorzy radia Young Stars zorganizowali nam niemałą niespodziankę. O 18:45 miał odbyć się specjalny, telefoniczny wywiad właśnie z naszym Brazylijczykiem. On znajdował się właśnie w swoim rodzinnym mieście w Brazylii, jednak dzięki jego uprzejmości mogliśmy dostać odpowiedź na kolejną serię pytań prosto od nas. Także dzięki fotografowi oraz znajomemu Samuela - panu Marcinowi mamy okazję przekazać treść wywiadu Wam, osobom, które nie mogły wczoraj być obecne przed komputerami, zapomniały lub chcą jeszcze raz na spokojnie zastanowić się nad tym, co powiedział. Wywiad rozpoczął się kilka minut po czasie i pierwsze pytanie: CO BĘDZIE DZIAŁO SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE? On odpowiedział, iż teraz współpracuje z Disney'em i przygotowuje się do premiery Soy Luny, ale przygotowuje na ten rok naprawdę dużo rzeczy i chce skupić się na swojej płycie, ale nie chce żeby ta płyta była czymś normalnym, lecz czymś zupełnie wyjątkowym. Chce przekazywać w niej wiadomości, które przekazywał nam już wcześniej. W związku z płytą zapytano także o TYP MUZYKI, JAKA ZNAJDZIE SIĘ NA PŁYCIE. Wiemy już, że będzie to pop, bo Samuel uwielbia słuchać popu, coś o miłości. Jednak co najlepsze - będzie to płyta specjalnie dla Polski, bo to co czuje w Polsce jest naprawdę mocne i chce stworzyć muzykę tylko dla nas. Skupi się głównie na dotarciu do ludzi młodych, chce przez nie przekazać różne wartości, co rzadko się zdarza się wśród artystów. 


Kolejne pytanie, JAK SAMUEL ZAREAGOWAŁ, ŻE WYSTĄPI NA YSF 2016? Odpowiada, że był bardzo szczęśliwy, kiedy się o tym dowiedział, ale do tego przyczyniła się głównie rodzina Alicji (która w tej chwili właśnie tłumaczyła słowa Samuela). Dla niego było to coś naprawdę ważnego, bo YSF to bardzo sławny i wielki festiwal w Polsce. Już wcześniej wiedział, że chce zrobić dla nas coś wielkiego i udało się. CZY CHCIAŁBY POWIEDZIEĆ COŚ POLSKIM FANOM? Brazylijczyk najpierw gorąco dziękuje wszystkim za obecność i wyznaje, że jest podekscytowany, że kolejny raz będzie mógł zobaczyć fanów z Polski. Przypomina, że jeśli jeszcze nie mamy biletu to musimy wziąć się do roboty i spróbować go zdobyć, bo chce żebyśmy przeżyli to wszyscy razem. Kolejne, już niemal ostatnie pytanie brzmi: CZY PRZYJEDZIE DO POLSKI JESZCZE PRZED YSF I JAK BARDZO KOCHA POLSKĘ? Odpowiada, że jeszcze nie wie dokładnie, ale jeśli będzie coś wiedział to napisze na swoich portalach społecznościowych. Na drugie pytanie odpowiada, poprzedzając, że ludzie z innych krajów pewnie go zabiją, ale Polska jest miejscem w Europie najbliższym jemu sercu i jest to wyjątkowe państwo. CZY UTRZYMUJE KONTAKTY Z OSOBAMI Z OBSADY VIOLETTY? On odpowiada, że naturalnie, że tak. Najlepszy kontakt ma z Cande Molfese, która ostatnio była właśnie u nas w Polsce, aby promować swoją książkę; także z Martiną, która właśnie nagrywa płytę [obecnie nagrania zostały już zakończone, jednak wywiad przeprowadzony był kilka dni temu] i w związku z tym ma pomysł, aby wrócić do Europy i do Polski właśnie z kilkorga swoich przyjaciół. 

Mimo, że wywiad miał zakończyć się już wcześniej, to na czacie, gdzie można było zadawać pytania, wiadomości przybywało coraz więcej, dlatego zadawano kolejne, a Samuel z chęcią na nie odpowiedział. Następne, CZY LUBI PIEROGI? W tej chwili Nascimento wybuchł śmiechem i entuzjastycznie odpowiedział: tak! Przekazał też tłumaczce, Alicji jak to było, kiedy był w Polsce. Wtedy ona opowiedziała, że kiedy wracali ze spotkania w Poznaniu i Samuel zmęczony, nie miał ochoty jeść, więc zjadł tylko kilka, a następne kilkanaście zabrał na drogę. Zapytano także o pogodę w Brazylii. On odpowiada, że ma ponad trzydzieści stopni, a więc w porównaniu do kilku stopni w Warszawie u niego jest naprawdę gorąco. Żartobliwie ktoś spytał również o to, CZY PAMIĘTA BLONDYNKĘ Z LOTNISKA W WARSZAWIE? na co odpowiedział, że pewnie tak, ale u nas niemal wszyscy mają jasne włosy. Tak właśnie zakończył się wywiad z Samuelem i jak widać, kolejne zaskoczenia dla nas, jako fanów. Kolejny raz, kiedy Samuel pokazuje swoją miłość do nas. Mały gest, a jednak dla nas znaczy naprawdę wiele i mam nadzieję, że każdy z Was to docenia. 

CIESZYCIE SIĘ Z PŁYTY? MACIE BILETY NA YSF? 


5 komentarzy:

 1. OMG!!!!
  ALE SUPER!!!!
  Uwielbiam Samuela ale nie jadę na YSF :(
  Genialnie że aktorzy tak się rozwijają i spełniają marzenia ♥♥♥
  Nie mogę się doczekać!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś czuje że wizyt w Polsce będzie nieskończenie wiele :D
  Czekaliśmy na nich tyle lat, tyle zawodów, i łez.
  A gdy przyjechali, to pokochali nas :')
  To takie piękne <33
  Trzymam kciuki za Samuke, żeby następnym razem zjadł więcej pierogów :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje pytanie o pierogi, cri xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest mi przykro, że tylko jeden z moich ojczystych krajów został zauważony. Mimo wszystko - jest to dla Polski ogromne wyróżnienie. Kocham Samuela, ale raczej mnie nie będzie wtedy w Polsce, a musicie uwierzyć, że dotarcie tu nie jest proste. Samuel jest dla mnie wzorem, ale ja nie jestem dla niego Polką.. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Samuel kocha Polskę najbardziej z całej obsady i szczerze mówiąc jest wspaniały! ♡.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!