26 mar 2016

[Konkurs] Wygraj książkę z autografem Cande!

WYGRAJ KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM CANDE! Konkursów chyba nigdy dość, nie prawda? Tym razem chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie organizowane przez portal novela.pl zajmujący się śledzeniem poczynań latynoamerykańskich seriali, filmów oraz aktorów przy współpracy z Domem Wydawniczym Rebis, który wydał książkę Mundo Cande - produkcję Cande Molfese przy pomocy jej siostry. Premierę miała 2 lutego, a jeszcze przedpremierowo każdy z nas mógł kupić ją na spotkaniach promocyjnych, które odbyły się w Warszawie oraz Krakowie. Mimo, że my także organizujemy konkurs, gdzie DO WYGRANIA JEST AŻ 10 EGZEMPLARZY KSIĄŻKI, to zapraszamy także do tego, gdzie możecie zgarnąć unikalny egzemplarz z oryginalnym autografem Argentynki oraz zdjęcia z podpisem. Do naszego konkursu możecie zgłosić się klikając [tutaj], znów głoszenia pisząc [tu]. Spieszcie się, bo czas mija już 6 kwietnia. 

Konkurs! Wygraj książkę „Świat Cande” lub zdjęcie z autografem

Nie przedłużając, chciałabym przejść do szczegółów konkursu, bo chyba to interesuje Was najbardziej. Zadanie konkursowe to: NAPISAĆ ESEJ NA TEMAT SWOICH NAJPIĘKNIEJSZYCH WSPOMNIEŃ ZWIĄZANYCH Z VIOLETTĄ. Zadanie wydaje się być trudne, jednak nie jest tak źle jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Organizatorzy - portal novela.pl - pragną, abyśmy otworzyli się właśnie w tym aspekcie - wspomnień, które wynieśliśmy z tych trzech lat spędzonych razem z serialem, z fandomem V-lovers oraz ekipą serialu. Zgłoszenia MOŻEMY NADSYŁAĆ DO 31 MARCA na adres mailowy: kontakt@novela.pl. Pamiętajcie, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem. Najciekawsze zostaną nagrodzone specjalnymi pamiątkami. Najlepsza praca otrzyma książkę z autografem Candelarii oraz jej praca zostanie opublikowana na łamach strony internetowej, znów pięć kolejnych - zdjęcie z podpisem Argentynki. Nagrody są bardzo ciekawe, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Aby przenieść się na stronę konkursową novela.pl kliknijcie:

Nagrody w konkursie. Cande Molfese Konkurs! Wygraj książkę "Świat Cande" lub zdjęcie z autografem swiatcande nagroda

16 komentarzy:

 1. Anonimowy14:08:00

  Mam pytanie a propo tego "Tina concert"... to zrobimy jakieś akcje czy tam spamy? U nas premiera odbędzie już niedługo(3 miesiące) i trzeba juz powoli o tym pomyśleć. PS: Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro od godziny 12.00 spam -> POLAND WANTS CAST OF TINI MOVIE. Jest też akcja na filmik, zgłoszenia tutaj -> https://twitter.com/Tinista__4EVER/status/712912739526684672 :)

   Usuń
 2. Anonimowy17:06:00

  Zgłosiłam się do konkursu.Myślę ,że coś zdziałam.

  P.S Mam pytanie.Trzeba być pełnoletnim aby wysyłać pracę ?

  hosviii

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo serdecznie zpraszam na mój blog ;D
  http://viloversblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Domi, jakie są jutro akcje na tt? Mam zamiar spamować :D Są na Tina Concert i rok od VL, tylko jakie są hasztagi? ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POLAND WANTS CAST OF TINI MOVIE, jeśli chodzi o TNŻV, a na rok pewnie wyjdzie w praniu jutro. :)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. A co z tym konkursem co kiedś był na książkę Cande? Podacie wyniki?

  OdpowiedzUsuń
 6. Na bank wezmę udział, dziękuję za info :)
  http://simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno wezmę udział <3 Chociaż mam książkę z autografem XD To może uda mi się zdjęcie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. A rozdacie 10 osąbą te księżkę?\

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!