26 mar 2016

[Na gorąco] Koncerty powracają?

KONCERTY POWRACAJĄ? Od zakończenia trasy Violetta Live minęły już prawie cztery miesiące. Niewątpliwie czas leci jak szalony, a teraz wszędzie mówi się o premierze filmu Tini - nowe życie Violetty oraz solowym albumie Martiny, który będzie zawierał także muzykę z produkcji. Dosłownie kilka dni temu pojawiły się pierwsze plotki na temat koncertu ekipy filmowej w Amsterdamie, Holandia. Czy to może być prawda? Jak to się mówi, plotka zawsze ma w sobie ziarnko prawdy i tutaj także część informacji jest już potwierdzona. Fani z Holandii faktycznie będą mogli zobaczyć się z obsadą filmu Tini - nowe życie Violetty, a nawet.. Nawet obejrzeć przedpremierowo film z nimi na sali kinowej! Zapraszam do rozwinięcia po więcej informacji, a przy okazji - być może to będzie dla nas motywacją do próby zorganizowania takiego czegoś w Polsce. 

Tini in concert przychodzi 23 kwietnia razem z bardzo szczególnym #TiniFesstje (tłum. #TiniFestiwal). To specjalny festiwal dla prawdziwych fanów Violetty (Martina Stoessel) w Holandii. Jako pierwszy razem z Violettą możesz obejrzeć jej najnowszym film: Tini - nowe życie Violetty. Tak, naprawdę. Możecie spotkać prawdziwą Tini! Przed filmem zaśpiewa także piosenki z filmu. To szaleństwo! Dokładnie tak na jednej z holenderskich stron przedstawia się właśnie to wydarzenie. #TINIFESTWIAL BĘDZIE MIAŁ MIEJSCE 23 KWIETNIA W JEDNYM Z TEATRÓW W AMSTERDAMIE. W takim wydarzeniu będzie mógł wziąć udział każdy, kto zakupi specjalny bilet. Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że każdy kto się tam pojawi, będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda chodząc po czerwonym dywanie, robiąc sobie zdjęcia z gwiazdami, a także każdy dostanie pamiątkową torbę [prawdopodobnie z gadżetami]. 


Ile coś takiego kosztuje? Taki specjalny festiwal to około 100 złotych przeliczając na polskie złotówki. Myślę, że cena jest jak najbardziej odpowiednia, zwłaszcza że nie tylko fani obejrzą film przed premierą, która będzie dopiero w maju, to także mają okazję spotkania obsady filmu. Prawdopodobnie pojawi się tam nie tylko Tini, ale również Mercedes Lambre, Jorge Blanco, Leonardo Cecchi oraz właśnie Ridder van Kooten, aktor grający w tej produkcji. Wystąpią tam także Sarah & Julia, Mylene & Rosanne, Femke Meines, Shalisa & Sander. Femke możecie kojarzyć z holenderskiej wersji Supercreativa, którą nagrała dla Disney'a. Wydarzenie będzie trwało od 9:30 do 13:30 23 kwietnia. Czy jest szansa na zorganizowanie czegoś takiego w Polsce? No jasne, że jest, ale jak to bywa, u nas nigdy nic nie jest podane na tacy. Kraje tj. Hiszpania, Włochy czy Skandynawia będą miały specjalną promocję filmu i przyjedzie do nich ekipa, więc dlaczego nam ma się nie udać? Macie jakieś pomysły? Może jakaś akcja z filmikiem? Spam? POKAŻMY, ŻE MY TAKŻE PRAGNIEMY ICH TUTAJ, W NASZYM KRAJU. 

CHCIELIBYŚCIE COŚ TAKIEGO W POLSCE? 


23 komentarze:

 1. TAAAAKKK!! Ja tak chcę! Na 100% bym poszła! Ale do Holandii za daleko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:16:00

   Tak!Tak!Tak! Szybko jakiś spam na TT albo no nie wiem coś takiego fajnego... oni muszą tu przyjechać... Na 100-we pójdę!

   Usuń
  2. Anonimowy14:53:00

   Ale tak całkiem serio...trzeba pomyśleć nad czymś mądrym żeby obsada filmu tu przyjechała. Spamy mogą być ale można byłoby zrobić coś jeszcze lepszego... tylko nie wiem co�� Tak czy tak mam nadzieję że takie coś odbędzie się też w Polsce!��

   Usuń
 2. Też chcę w POLSCE!ZRÓBMY SPAM NA TT!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też chcę w POLSCE!ZRÓBMY SPAM NA TT!

  OdpowiedzUsuń
 4. skopiowałam ten post na moim blogu www.poloniateamamartina.blogspot.com ale wspomniałam w każdym wersie, że autorką posta jest Dominguezowa Domi, WIĘC NIE CHCEM SŁYSZEĆ ŻE KRADNĘ, BO JA UDOSTĘPNIAM INNYM POSTY DOMI I SIĘ DO TEGO PRZYZNAJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy13:20:00

  Chcę i to bardzo !

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy13:54:00

  OMG.
  Chce to
  Natychmiast.
  Już
  Róbcie spamy
  Błagam
  Musimy coś zdziałać
  Chyba każda V-lover czy Tinistas chce takie coś
  Myśleć! Myśleć!

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba zrobic spam na insta fb i tw #tinifestivalpolonia

  OdpowiedzUsuń
 8. Można gdzieś pobrać Siempre Brillaras w wersji angielskiej Born To Shine?

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak, tak i tak oczywiście że chcemy! Ja bym proponowała spam na fb, tw i nawet na instagramie. Zasypujmy DChannel pytaniami o zorganizowanie takiego czegoś, stwórzmy zdjęcia z wielkim hashtagiem! Proszę... Muszą nas zauważyć, nie damy za wygraną!

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy18:02:00

  Eeej może znacie kogoś kto ma znajomości, nwm chociaż z Justyną Bojczuk (chyba źle nazwisko napisałam ale trudno)...

  OdpowiedzUsuń
 11. Oczywiście że chcę! ❤❤

  OdpowiedzUsuń
 12. ja chcę femke w polsce XD

  OdpowiedzUsuń
 13. Domi, jedziem do tej Skandynawii :"D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:39:00

   Holandia nie jest w Skandynawii...

   Usuń
 14. Anonimowy07:13:00

  Hej.Wymyśliłam pewien pomysł co do zachęcenia obsady TNŻV do Polski.
  Więc tak , myślę ,że powinniście (redakcja) wziąć pod uwagę filmik fanów.Czyli po prostu chętne Tinistas i V-lovers lub inne fandomy nagrywały max.40 sek. filmiki ,a potem by je przesłały do Was.Skleiliście by całość a potem tylko spamowć tym na tt , instagramie , facebook'u czy tam jakoś pocztą e-mailową do obsady.Fajnie by było też aby fanki , które nagrywałyby filmiki do tego ubrały się z nutą stylu Violetty ,Ludmiły itp. no i fajnie byłoby zrobić jeszcze do tego plakat , gdzie dziękujemy za wszystko , prosimy was o...I tak dalej.
  Potem ewentualnie zajęłabym się hashtagami na tt.Np .#QueremosTiniInConcertEnPolonia , #ChcemyTiniIobsadęWPolsce (*przetłumaczone na język hiszpański) #ChcemyPowitaćWPolsceTiniIObsadę itp.
  Kto się zgadza pisze w komentarzu, lub dodaję swoje uwagi itd.

  hosviii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy07:15:00

   Oczywiście w tych filmikach temat ma być taki BY PROSIĆ O PRZYJAZD OBSADY TNŻV DO POLSKI

   hosviii

   Usuń
  2. Anonimowy15:48:00

   Nie slyszalam zeby w Skandynawii ma byc.
   W kotrym kraju w takim razie?

   Usuń
 15. Anonimowy12:31:00

  Macie jakiś link to gdzie ogłosili że Tini będzie w Holandii?

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy12:32:00

  TAK!!!!!
  W POLSCE!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!