30 paź 2014

Fans World TV w centrum handlowym!Wierny fan serialu, i gorliwi fani śledzący FansWordl bez pytania wiedzą co to za program dlatego iż program jest odwiedzany przez wiele Violettowych gwiazd. Jutrzejszym gościem, a raczej jutrzejszymi gośćmi programu będą.. FACU I CANDE - serialowi Maxi i Camila. Będzie ciekawie?

Co to FansWorld?
FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że FMirta odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!


 Jak zawsze program jest o tej samej porze czyli o godzinie 19:00 czasu Argentyny oraz z powodu przestawienia godziny z pory letniej na zimową dziś po raz pierwszy będziemy mogli obejrzeć FW o godzinie 23 czasu Polskiego.

Na spotkanie z nami przygotowują się  @KndMolfese i @FacuGambande w premierowym programie   @FWenVivo w Abasto Shopping

Gdzie obejrzeć?
Program możemy obejrzeć jak zawsze na oficjalnej stronie programu. Osoby które nie mogą oglądać na żywo następnego dnia pojawi się zapis programu. Istnieje również funkcja angielskich napisów.


#FW w sklepie?

W piątek (31) będzie premierowy odcinek Fans World w Abasto Shopping. Abasto Shopping to centrum handlowe w Argentynie. 

O co możecie spytać?
Facu i Cami możemy spytać o praktycznie wszystko. Najcenniejszą dla nas informacją jednak było by usłyszenie trąbka tajemnicy dotyczącego trzeciego sezonu. Czy Naty będzie z Maxim, czy Cami z Brodueyem. Nawet warto spytać o ich sprawy osobiste, mam na myśli tą dwójkę. Czy są razem - żeby w końcu to powiedzieli, jakie mają plany na przyszłość i inne.. Podsumowując o godzinie 19.00 ARG (23 PL) odbędzie się program internetowy FansWorld z udziałem naszych ulubieńców - Facu i Cande.  Mimo że czas się zmienił to dwudziesta trzecia to też późna godzina, nie ma tego złego bo jutro weekend i możemy razem z nimi być!


Będziecie oglądać program czy może poczekacie na zapis programu?

2 komentarze:

  1. Ja jestem śpiochem i nie mam ochoty oglądać tego tak późno, ale na zapis programu może się skuszę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na jakiej stronie można zadawać pytania? Można poprosić o link? ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!