2 paź 2014

[Z życia gwiazd] Wzruszająca wiadomość Tinity!
Martinie - 17-letniej dziewczynie, której w krótkim czasie udało się zostać jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci wśród młodszej i starszej publiczności, zostało ostatnio zarzucone zaniedbanie nie tylko działalności internetowej, ale i tej bezpośrednio z fanami.

Gwiazda jednak tego tak nie zostawiła.
Stęskniliście się za Tinitą?


Zapraszam Was na post!Przeglądając facebook-owy profil naszej serialowej Violetty natknęłam się na dosyć świeżutką, czytaną tak szybko jak rozchodzące się świeże bułaczki, wiadomość od panny Stoessel.

Tłmaczenie z języku hiszpańskiego wykonała Violl etta dla bloga Violetta 2 Polska.
Prosiłabym o nie kopiowanie niżej zamieszczonych treści:
"Jak mają się najlepsi na planecie fani? Począwszy od DZISIAJ będę z Wami częściej. Uczę się zarządzać moim czasem, uczę się organizować moje obowiązki i działania takie jak taniec czy śpiew, pisanie, spanie i inne... dzisiaj obudziłam się chcąc coś napisać oraz podzielić się tym z Wami. Mówią, że jesteśmy....

....istotami naturalnie wizualnymi, że wszystko jest między oczami, ale z jakiegoś powodu, kiedy nam się coś bardzo, bardzo podoba, gdy kochamy to poważnie lub gdy cierpimy wielki ból, właśnie wtedy kiedy nasze serce pęka z bólu i radości i być może najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, być może jest więcej niż jeden kierunek, a może każdy z nas ukrywa prawdę w głębi swojej istoty, gdyż nie chcę patrzeć, stąd prowadzone między duszą,a biciem serca - westchnienie, to, które czyni nas jedynymi i niepowtarzalnymi"
Nie wiem jak Was, ale mnie to wzruszyło. Tinita dba o swoich fanów bardzo, a nawet, bardzo, bardzo, bardzo. Dba o nas naprawdę dojrzale i mimo, że jest nastolatką, nastolatką, która oprócz pracy na planie i wszystkich rzeczy związanych z serialem chce też rozwijać się w swoich zainteresowaniach, odpoczywać, poznawać ludzi i spędzać czas z przyjaciółmi, a przede wszystkim z rodziną. Możemy być pewni, że Stoessel ma wszystkich Tinistas na pierwszym miejscu. Interpretację wypowiedzi gwiazdy pozostawię już tylko dla każdego z Was. Takie chwilę łączą naszych faworytów z fanami. Emocje, które palicie do młodej artystki są wspaniałe, tak samo jak te jej, do nas. Jestem dumna z tego, że człowiekiem, którego w jakiś sposób podziwiam jest 2 lata starsza ode mnie Martina. Cieszę się, że pamięta o mnie i o każdym z Was osobno. 


Co sądzicie o wypowiedzi serialowej Violetty?                              
         

12 komentarzy:

 1. Super , ja już wcześniej to czytałam i też się wzruszyłam !
  Piękna , kochana , niezawodna !

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:28:00

  Bardzo mi się podobała i popieram że ona ma naprawdę dużo obowiązków a i tak ma czas dla nas jestem zadowolona że taka młoda dziewczyna pamięta o nas, a nie jak te inne gwiazdeczki które tylko chcą być sławne i nic po za tym. Pierwsza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tini jest niesamowita. Jest najlepszą idolką na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej jak ona jest kochana! :') Ja również się wzruszyłam..
  Mam pytanie, a jak ty zinterpretowałaś wypowiedź Martiny ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Az mi lezka poleciała

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy19:32:00

  Po prostu urodzona poetka ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. http://martinastoesselviolettapl.blogspot.com/
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. oo..l. wzruszyłam się . ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy16:31:00

  kochana Tini nie zapomniała o nas.WZRUSZYŁAM SIĘ to było piękne!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiktoria Holeczek11:05:00

  Przepiękne po prostuu płakać sie chce :')

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne słowa, ale nie wiem czy jest tu coś warte wzruszenia?

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy12:55:00

  I właśnie w takich chwilach jestem najbardziej dumna z tego, że jestem Tinistą. Martina jest kochana, nigdy o nas nie zapomina! Ode mnie jest starsza o 5 lat. Jest najwspanialszą sławną osobą na świecie! Dla niej nie liczy się jedynie sława, lecz fani, rodzina, przyjaciele! Cudowna jest! <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!