19 paź 2014

[Violetta 3] Fioletowe przerwy i zakończenie


Zanim się obejrzeliśmy, a druga część składająca się z dwudziestu odcinków argentyńskiego hitu minęła. Kraje hiszpańskojęzyczne muszą pożegnać się z serialem na miesiąc, a potem Violetta [Już Nie W Odsłonie Roxy] znów wkracza do akcji! My serialem nacieszymy się dłużej niż oni, ponieważ telenowela po polsku rusza pełną parą dopiero 10 listopada i zakończy się później niż w ich ojczystym kraju. Mimo późniejszej premiery polskie Vlovers, które na bieżąco wiedzą o fioletowym tyle ile Ameryka Południowa. A teraz dowiecie się kiedy nowe odcinki powracają na anteny Disney Channel oraz kiedy nastanie defitywny koniec fioletowej telenoweli... Ciekawskich? Zapraszamy!
 VIOLETTA
Czas leci szybko, prawda? Nasz ukochany serial, dzięki któremu wiele z nas nauczyło się czegoś więcej. Violetta uczy, że kłamstwo i tak się wyda, że prawdziwa miłość trwa wieczność, mimo sprzeczek i mniej ważnych i naprawdę poważnych. Główna bohaterka pokazuje że przyjaźń damsko-męska też istnieje. Uczy pracy w grupie, że... kłamstwo i tak się wyda, czego chyba każdy doświadczył. Oraz, że [to najważniejsze] wież w siebie, swoje możliwości, swój talent. Pracuj nad nim, może będzie jeszcze lepiej! Marzenia się spełniają, trzeba tylko w nie mocno wierzyć!imNaszą Violettę można spotkać wszędzie i Twarz Martiny [Oraz Innych Członków Telenoweli] Jest pokazywana i rozpoznawana na całym świecie! Znaki rozpoznawcze bohaterki oraz jej motto ''Miłość,Muzyka pasja'' po różnych językach jest WSZĘDZIE. Od odzieży po zabawki, artykuły szkolne i papiernicze.  Dlaczego? Ten serial ma to coś. Ma magię. I. niegługo się zakończy? 

Tłumaczenie : Violetta dobiega końca !  W dniu 07 lutego 2015 będzie koniec tej historii, która się dzieje teraz i załapała już ważne dla nas 3 lata. 


 Tłumaczenie :  Oto koniec drugiej części Violetty. Lecz nowe odcinki powrócą 17 listopada. 

Czas leci nieubłaganie, to da się zauważyć. 3 lata podróży z Castillo prawie, że za nami. Smutno będzie się pożegnać z serialem, który odegrał tak ważną rolę w naszym życiu. Lecz pamiętajmy- Wszystko, co prawdziwe trwa do końca! My będziemy nadal V-lovers, będziemy trzymać nadal ukochaną telenowelę w naszych sercach...
NIE MOŻECIE DOCZEKAĆ SIĘ TRZECIEJ CZĘŚCI? :)


9 komentarzy:

 1. KoChAm ViOlEtTe18:11:00

  Szkoda;(A myślicie że kiedyś nakręcą nowe sezony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. 3 sezon ma być sezonem ostatnim.
   ;c

   Usuń
 2. Anonimowy18:23:00

  Szkoda.:-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Eh.. szoda :( 5 dni po moich urodzinkach

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:12:00

  I tak to serial który na zawsze pozostanie w moim sercu

  OdpowiedzUsuń
 5. a co będzie z bogiem po skończeniu serialu /

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:29:00

   Tincia stoessel:no właśnie co będzie?

   Usuń
 6. Nie mogę się doczekać 3 sezonu ale trochę mi smutno że to ostatnia część.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nawet jeśli się skończy Violetta to ja i tak będę pisała opowiadania o niej bo to kocham

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!