31 paź 2014

[Wywiad] Evermoor | Godzina Czarów

 GODZINA CZARÓW! Halloween czai się tuż za rogiem, a już za chwilę wejdzie na antenę tajemniczy film Disney Channel pt. ''Evermoor''. Na pewno jesteście ciekawi jak świętować te tajemnicze a zarazem zaskakujące święto? Specjalnie dla was pytamy obsadę tego zagadkowego i przepełnionego duchami serialu o wiedźmy i magię... gotowi na wywiad z dreszczykiem nieziemskich emocji? Buu....

 POZNAJCIE FINNEYA! fInney cassidy gra camerona w ''Evermoor''...
Pytanie: Finney, co byś zrobił, gdybyś stanął oko w oko z czarownicą?  
ODPOWIEDŹ: Boje się wiedźm! Kiedy byłem mały, oglądałem film animowany ''Miecz w kamieniu'' i była tam czarownica Madame Mim, która niemal wystraszyła mnie na śmierć. Złe czarownice tak diabelsko wyglądają, że przenigdy nie chciałbym żadnej spotkać. Mogą udawać miłe i uprzejme, ale w głębi duszy są niewyobrażalne złe. Aż strach o tym myśleć!  
PYTANIE: Chciałbyś umieć rzucać jakieś szczególne zaklęcie? 
 
ODPOWIEDŹ: Tak, zaklęcie na super powodzenie u dziewczyn. Ciągle by przesiadywały przed moim domem. No dobra, tylko żartuje. Cóż, nie miałbym oczywiście nic przeciwko temu, ale chyba wolałbym potrafić stawać się niewidzialnym. To by było coś!  
PYTANIE: Twoja ulubiona czarownica? 
ODPOWIEDŹ: Wiedźma z ''Miecza w kamieniu'' to moja faworytka. Chociaż za nią nie przepadam, to wywarła na mnie największe wrażenie. Jest przerażająca O, i jeszcze czarownica z książki Roalda Dahla ''The Witches''. Zawsze bałem się czytać tę powieść.  
EVERMOOR- Evermoor jest nadchodzącym filmem Disney Chammel. jego produkcją zajmuję się znane studio Lime Pictures. Film zostanie wyemitowany w aż 160 krajach tym i w Polsce. Swoją premierę w Wielkiej Brytanii miał dziesiątego października bieżącego roku natomiast w USA pojawił się nieco później bo dopiero siedemnastego października br. W serialu nie zabraknie różnorodnych zagadek bądź tajemnic, jednakże producenci także nie zapomnieli umieścić w nim śmiesznych scenek czy nastoletniej miłości. Wszystko zaczyna się w momencie kiedy pewna z pozoru zwykła rodzinna przenosi się do mistycznej wioski o dość nie typowej nazwie- Evermoor. Czy wszystkie tajemnice wyjdą na jaw? 
film W DISNEY CHANNEL POLSKA W 2015 ROKU!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!