30 paź 2014

[Prasa] Tele Tydzień O I Love Violetta


TELE TYDZIEŃ O PROGRAMIE. Czas pędzi z nieubłaganą szybkością, dokładnie za niespełna dwanaście dni ruszy całkiem nowy ostatni sezon fioletowej telenoweli. Natomiast w czasie oczekiwania na kolejne przygody przyjaciół ze Studio On Beat, możemy pocieszyć się materiałami związanymi z filetowym światem, tym razem owym materiałem jest dość krótki artykuł dotyczący fioletowego polskiego programu pt.''I Love Violetta''. Ciekawych fioletowych nowości zapraszam do rozwinięcia posta. 


Muzyczny serial podbił serca młodzieży na całym świecie. Historia Violetty, która odkrywa swój wokalny talent i robi międzynarodową karierę, doczekała się już trzech serii. Fani serialu znad Wisły już zacierają ręce, niedawno sama odtwórczyni głównej roli, Martina Stoessel potwierdziła, że Polska znalazła się na mapie  EUROPEJSKIEJ TRASY KONCERTOWEJ.  mKoncert odbędzie się prawdopodobnie w okolicach kwietnia przyszłego roku. W oczekiwaniu na 10 listopada i premierę nowego sezonu, Disney Channel przygotował pierwszą rodziną produkcję dla wszystkich wielbicieli serialu. Program ''I Love Violetta'' będzie serwował najnowsze informacje dotyczące zwrotów akcji w nowej serii, aktorów, a także przygotowuje występu muzyczne i taneczne oraz rozmowy z gośćmi. Prowadzące odpowiedzą także na pytania od widzów zadane na stronie internetowej.


MChociaż artykuł nie należy do sporych jest jednym z lepszych ostatnich miesięcy bowiem możemy znaleźć w nim kolejne potwierdzenie europejskiej trasy i dowód iż obsada planuje zatrzymać się także u nas w Polsce. Oprócz tego możemy poczytać o naprawdę wspaniałym programie którym jest ''I Love Violetta'' czy tylko moim zdaniem dziewczyny i program są po prosty świetne? Pamiętajcie aby nie przegapić żadnego odcinka całkiem nowego polskiego show Disney Channel, I Love Violetta!

I LOVE VIOLETTA TYLKO W DISNEY CHANNEL!
W KAŻDĄ SOBOTĘ O 8:45!

4 komentarze:

 1. Anonimowy20:46:00

  Tak mega

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak!
  Zapraszam na mojego bloga z-nienawiści-do-miłości.blogspot.com
  Co prawda nie o Violettcie ale mojego własnego pomysłu! :-)
  Skomentujecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!