18 paź 2014

[Premiera] Lepszy Model Disney Channel


w najbliższym czasie na antenie Disney Channel Polska, pojawi się kolejny film z kanonu Disney Channel Original Movies, pt. ''Lepszy Model'' [How To Build A Better Boy]. Ów film swoją premierę będzie miał 18 października bieżącego roku. W filmie nie zabraknie, przede wszystkim humoru i rozmaitych zwrotów akcji. Więcej informacji o emisji i samym filmie, w rozwinięciu postu.


[AKTUALIZACJA] Lepszy Model Już Dziś o 11:00 
Dla przypomnienia ostatnią produkcją z kanonu DCOM, jest film Zaplikowani w którym główną rolę odegrała uwielbiana przez nastolatki Zendaya Coleman. Tym razem w rolę głównej bohaterki wcieli się nam dobrze znana czarnoskóra aktorka China Anne McClain, czarnowłosą możemy kojarzyć między innymi z już nie emitowanych Nadzdolnych. Oczywiście film zostanie zdubbingowany, najprawdopodobniej postać w którą wcieli się McClain będzie przemawiała głosem Juli Chatys. 
Chłopak daje ci kosz? Zrób robota? Pierwsze dwa zdania, są dość dziwne jednak o dziwo przybliżają w jakiś sposób do fabuły, nie przedłużając poniżej opis nowego Disneyowskiego dzieła.   

LEPSZY MODEL opowiada o superinteligentnych nastolatkach Mae Hartley [Kalli Berglund] i Gabby Harrison [China Anne McClain]. Mae jest zakochana w Jadenie [Noah Cantineo], w którym natomiast jest zakochana najpopularniejsza dziewczyna w szkole, Nevaeh [Ashley Argota].
Gdy Mae chce się umówić z Jadenem, Nevaeh nie chce do tego dopuścić. W złości Mae mówi, że ma już chłopaka. W domu Mae i Gabby rozmyślają co zrobić. Gabby wpada na pomysł, żeby zbudować robotycznego chłopaka dla Mae. Gdy tworzą chłopaka, dają mu na imię Albert [Marshall Williams]. W skrócie, dziewczyny są mega bystrzakami. Jak to w produkcjach dla nastolatków jedna z bohaterek jest zakochana w pewnym mężczyznie, ale jak na złość najpopularniejsza [czytaj najwredniejsza] diva szkoły też jest mega zabujana w tym samym chłopaku. Zła Nevaeh, nie chcę pozwolić drugiej umówić się z wymarzonym niebieskookim . No więc główna bohaterka w złości, wspomina że posiada już chłopaka, a drugi do szczęścia nie jest jej potrzebny. I tutaj dziewczyna wpada w zakłopotanie ponieważ naprawdę jest singlem. Przyjaciółki  rozmyślają co zrobić, aż w ich głowach rodzi się genialny pomysł mianowicie zamiast znaleźć chłopaka w tym czasie one tworzą robotycznego człowieka. Potem dają mu imię i.... więcej dowiecie się oglądając film :DNieprawdaż że film zapowiada się ciekawie? Kto wie, czy metalowego chłopaka da się utrzymać na smyczy? Czy coś pójdzie nie tak? Wszystkiego zapewne dowiemy się oglądając produkcję 18 października o godzinie 11:00. Oglądacie?


LePSZY MODEL TYLKO W DISNEY CHANNEL!
18 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 11:00!

1 komentarz:

  1. Anonimowy13:56:00

    pierwsza wiadro ziemnieków proszę

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!