20 paź 2014

[Z życia aktorów] Clari charytatywnie !

Wszyscy ją dobrze znają - Maria Clara Alonso - czyli odtwórczyni roli pięknej i wspaniałej Angie. Swoim talentem i aktorskim, i muzycznym zaimponowała nam już na początku ekranizacji Violetty w Polsce. Alonso ma trudniejszą rolę, albowiem gra starszą od siebie bohaterkę. Serialowa Angeles i tak dobrze sobie radzi, co widać, jak bardzo kochają ją fani. A całkiem niedawno, Blondynka wzięła udział w akcji charytatywnej. Zapraszam, może dowiesz się czegoś ciekawego ! 


 Tak na początek 

Clari to bardzo ciekawa, pełna życia osoba. Dużo już doświadczyła - High School Musical, Violetta, Gotuj z Angie, gdzie musiała wykazać się znajomością języka włoskiego. A granie w fioletowym programie naprawdę bardzo dużo jej dało - tak samo jak innym. Ale oprócz tego pięknie śpiewa. Pewnie słyszeliście parę jej wykonów, które puścili w serialu.  24- latka znalazła, dzięki graniu w telenoweli przyjaciół i najważniejsze - miłość, jaką obdarza Diego Domingueza.
 Tłumaczenie : Pomaganie daje nie tylko satysfakcję, ale też zabawę ! Zapraszam do pracy !  

Argentynka zaangażowała się w jedną z akcji charytatywnych. Jednak w tej, jeśli chcesz uczestniczyć, kupujesz bilety i zebrane pieniądze idą na dobre cele. W programie przewiduje się gry i zabawy, występy na żywo, piłkarskie i tenisowe mecze z udziałem gwiazd oraz dużo innych. 

Jak podoba wam się taki pomysł na zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących ? Prawda, że to wspaniały czyn ze strony serialowej Angie ? 
 

5 komentarzy:

 1. Anonimowy21:51:00

  Zrob post o tym że diego sie jej oświadczył

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12:28:00

   Skąd ty kurde takie wiadomości posiadasz? :D
   Bo ani na Twitter'ze, ani na Instagramie, czy nawet FB nie ma o tym informacji xDD

   Usuń
  2. Anonimowy16:02:00

   Jprdl jak wy możecie nic nie wiedzieć ja tez o tym wiem xdd

   Usuń
  3. Anonimowy16:41:00

   No ja nie mogę ale żal mi cb!
   Nic o tym nie było człowieku, rozumiesz? Gdyby tak było to bym o tym pierwsza wiedziała, gdyż jestem największą fanką Clari i Dielari <33 Co dzień zaglądam na ich twittera i instagrama i jak dotąd nie podali takiej informacji, która potwierdziła by twoje przypuszczenia...
   Pewnie znalazłaś/eś takie info na fałszywym koncie Clari, czy może Diego i teraz tak spamujesz tym, a nic takiego nie miało miejsca. To tylko wymysł fanów Dielari, takich jak ty, jednak prawdziwi fani wiedzą o nich wszystko i nie wierzą byle plotkom!
   Uwierz naprawdę chciałabym aby była to by prawda, ale niestety tak nie jest!!
   Jestem pewna, że prędzej czy później i tak to się stanie ;)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!