19 paź 2014

[Premiera] Lato W Mieście Disney Channel


Ostatnim czasy wraz z rozpoczęciem jesienni polski Disney nie pozwala nam się nudzić, specjalnie dla osób spragnionych emocji przygotowali masę nowych nowości. Jedną z tych nowości jest całkiem nowy serial który na antenie polskiego Disney Channel pierwszy raz zadebiutuje 20 października bieżącego roku. Serial będzie nosił dość prostą i sympatyczną nazwę ''Lato W Mieście''. Czego możemy spodziewać się po tym serialu? Wszystkiego i wiele więcej dowiecie się w rozwinięciu postu.

[AKTUALIZACJA] Lato W Mieście Już Jutro o 17:00 


Jak na razie mieliśmy do czynienia z wieloma motywami przewodnimi serialów bądź filmów między innymi były to pasja,miłość czy walka o swoje. Jednakże tym razem nowy serial będzie skupiał się na przyjaźni łączącej czwórkę całkiem innych osób, a tymi osobami są Dafi,Tamary,Danny i Elinor. Przyjaciele mieszkają razem w tym samym budynku dokładnie to znajduję się on w Tel Awiwie [Izrael]. Jak to najlepsi przyjaciele obiecali sobie że nic nigdy ich nie rozłączy. Wszystko szło by zgodnie z ich planem, gdyby Danny w nadchodzące wakacje nie przeprowadzał się do Włoch. Jednak pozostała trójka pragnie cały czas utrzymywać z nią ''mocny'' kontakt, co jak się okazuje jest możliwe dzięki internetu. Pozostawione trio dzwoniąc do Dany opowiadają jej swoje wakacyjne, niesamowite przygody. Jednak, dziewczyny nie mogą już dłużej wytrzymać rozłąki z Dany i postanawiają znaleźć pierwszą lepszą pracę aby oszczędzić pieniądze i odwiedzić Daniele, w ostatnim wakacyjnym tygodniu. Czy im się uda?


Jakie są dziewczyny? Na pewno osoby zainteresowane serialem jak najszybciej chcą poznać postacie lub poczytać co nieco na ich temat, tym samym przychodzimy z pomocą i pod spodem umieszczamy opisy co niektórych postaci, postanowiliśmy trochę skrócić opisy do najważniejszych informacji. 
Tamara Golan [Lihi Kornowski] - Tak zwana ''dusza'' grupy, dziewczyna potrafiąca rozruszać każdą imprezkę. Jest jedynaczką. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym, jej marzeniem jest dostanie się do upragnionej prestiżowej szkoły tanecznej. To urocza dziewczyna, która jest najprawdziwszą niszczycielką serc. Między innymi kocha wszystkie zwierzęta nawet te dzikie. Do jej wad należy krótka pamięć. Dzięki swojej wrodzonej pomysłowości często wpada w problemy z których przeważnie wyciąga ją  rodzina bądź znajomi. Tamara nie boi się uczuć o czym będziemy mogli przekonać się w serialu. Także nie zawaha się podjęcia żadnej pracy. Jest jak najbardziej postacią  pozytywną. 
Elinor Kessler [Gaya Gur Arie]- ''Mózg'' całej grupy, zawsze trzyma głowę na karku. W odróżnieniu od Tamary ma brata Toma i jest pół sierotą bowiem jej ojciec zmarł gdy ta miała tylko trzy latka. Dziewczyna należy do osób przygotowanych na wszystko. Jest jedną z ładniejszych dziewczyn w Izraelu, jeżeli nie najładniejszą. Jej wadą jest iż nie potrafi wyrwać się z pod kontroli. 
Dafi Carmon [Carmel Lotan]- ''Usta'' grupy, Dafi jest najmłodszą osobą w domu bowiem ma jeszcze trzy starsze siostry, z których dwie najstarsze nie mieszkają z nią w domu. Należy do osób uśmiechniętych i przede wszystkim uśmiechniętych. Jej drugim ja, jest muzyka na scenie czuję się jak ptak w wodzie. 

Dana Tresian [Noel Berkovitch]- czwarta i zarazem ostatnia z grupy przyjaciółek. Niestety z nieprzewidzianych serii wydarzeń musiała przeprowadzić się do Mediolanu. Dzięki internetu ma możliwość gadania z zostawionymi przyjaciółkami. 
Karine Cramer [Michaela Elkin]- kuzynka Tamary, która chciała spędzić wakacje w Izraelu, żeby lepiej poznać kraj, jednak tak naprawdę przyjechała po to aby odnaleźć ojca którego straciła już wiele lat temu. Jedyną wskazówką którą ma jest otrzymany od ojca list z adresem w Tel Awiwie. Jest jedną z najbogatszych i najwredniejszych osób. Ale z czasem ma przejść znaczą przemianę. 
Gur [Gefen Barkal]- surfer z prawdziwego zdarzenia. Pracuję w bardzie z Milk Szejkami. Aktualnie jest chłopakiem Tamar, natomiast przyjaźni się z Elinor. Jego rodzinnie nie wiedzie się najlepiej w sytuacji finansowej.  

Czy wiedzieliście że ''Lato W Mieście'' to pierwszy Izraelski serial który został zdubbingowany na język Polski? Produkcja została przedłużona na dwa sezony wszystkich odcinków łącznie jest 100. Poniżej fragment z strony pt. Polski Dubbing na którym możemy przeczytać kto kogo dubbinguje...

''W Obsadzie polskiej wersji dubbingowej Lata w mieście wystąpią m.in.: Joana Pach [Tamar Goldan, rola Lihi Kornowskiej], Agata Paszowska [Elinor Kassler, rola Gayi Gur Aire], Zuzana Galia [Karine Kramer, rola Michaeli Elkin], Aleksandra Kowalicka [Dafi Carmon, rola Carmeli Lotan], Klaudia Kuchtyk [Dana Treslan], rola Noel Berkovitch], Franciszek Boberek [Tom Kessler, rola Sivana Presiera], Przemysław Niedzielski [Gur, rola Gefen Barkaia], Przemysław Wyszyński [Dean Lahav], rola Roma Barnea], Anna Sroka [Sharon Dagan, rola Dany Adini] oraz Izabela Bukowska [Sigal,rola Dany Barger] i inni.''

 Niektórzy z was mogą kojarzyć jedną z wyżej wymienionych aktorek, bowiem miała ona swoje pięć minut w Violetcie dokładnie mówiąc mogliśmy ją zobaczyć w serialu pod koniec drugiej połowy. Jeżeli pamiętacie imię postaci w którą wcieliła się Gaya Gur to napiszcie je w komentarzu..

LATO W MIEŚCIE TYLKO W DISNEY CHANNEL!
20 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 17:00!

6 komentarzy:

 1. Jak się nazywa piosenka ,,Lato w mieści'' rozpoczynająca serial ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:31:00

  jestes fajna odpiszdomnie sybko alekzandz

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:47:00

  W violettcie wcieliła się w rolę gwiazdy Youmix z Izraela nazywała się tam libi

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy00:49:00

  "Pracuję w bardzie z Milk Szejkami" - porypało cię?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!