28 paź 2014

[Z życia aktorów] Występ Martiny z Valerią Lynch !

Martina Stoessel - chyba nie muszę tłumaczyć, kto to jest, prawda ? Dziewczyna nie ma chwili spokoju - En Vivo ( A teraz przygotowania do Violetta Live), "Simplemente Tini", Juntada, Documental Tini i kilka innych. Skoro nagrania do 3 sezonu możemy uważać za skończone - co teraz z Argentynką ? Zapraszam do postu. 


Kto to jest ? 

Valeria Lynch - Argentyńska piosenkarka, urodzona 7 stycznia 1952 w Buenos Aires. Od najmłodszych lat kochała śpiewać i tańczyć. Kobieta zadebiutowała piosenką Cuando Un Amigo Se Va w serialu La Botica del Angel wraz z Eduardo Bergara Leumann oraz wiele innych. Valeria oficjalnie zaczęła występować w latach siedemdziesiątych, śpiewając jingle. Potem jej kariera zaczęła się rozwijać - aż do teraz. Mimo tego wieku ( Piosenkarka ma 62 lata ) nadal rozwija swoją pasję z dzieciństwa. 

Tutaj macie jedną z jej piosenek : 


 Pewnie przeglądając twittera serialowej Castillo, zastanawiają was zdjęcia biletów jej fanów. Oto jeden z nich :

 

Tłumaczenie : Patrz @TiniStoessel ! Patrz ! Mój bilet do Grand Rex na 9 listopada ! 

I po pewnym artykule zamieszczonym na www.pronto.com.ar  :

Tłumaczenie wykonała Elix Dominguez na blog Violetta 2 Polska 

 Aktorka z Violetty ma za sobą czysty sukces. Choć niedługo koniec emisji serialu, dzięki któremu jest tak znana, otrzymuje dużo propozycji by kontynuować karierę solową. Tym razem, jedna z najbardziej cenionych wokalistek chce z nią zaśpiewać. 
Tini potwierdziła za pomocą Twittera jej występ w Gran Rex 9 listopada bieżącego roku. Śpiewać w duecie będzie z Valerią Lynch. 
"Jestem bardzo szczęśliwa, że śpiewam z tak miłą osobą" napisała w jednym z tweetów. 

Gralutacje !

 

I wszystko jest jasne !

Martina 9 listopada (Niedziela) wystąpi w Grand Rex w Argentynie z Valerią Lynch. Fani nie mogą się doczekać. Praktycznie cały czas Vlovers z jej ojczystego kraju wysyłają zdjęcia swoich biletów i pokazują, jak bardzo cieszą się z występu aktorki. My też się cieszymy - to dzień przed emisją 3 sezonu w Polsce ! Gdy będą jakieś filmiki z koncertu - aktualizuję posta, bądźcie czujni ! Jednak jedno jest jasne - kariera serialowej Violetty coraz bardziej się rozwija. 

Jak sądzicie, czy Tini zabłyśnie w ten dzień na scenie ? Cieszycie się, że nasza idolka jest coraz bardziej sławna ? 

 

1 komentarz:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!