31 paź 2014

[z życia aktorów] Co nowego u Pablo ?

 Pewnie większość z was go kojarzy, a może i nawet uwielbia. Serca Vlovers skradł w 1 sezonie telenoweli, grając Tomasa Heredie, rywala Leona o serce głównej bohaterki. Fani, którzy oglądają Violettę i są na bieżąco od początku serialu, wiedzą, o kogo chodzi. Jednak aktor zrezygnował z grania w pozostałych sezonach - sądził, że argentyński hit nie pozwala mu się pokazać i odszedł z fioletowej telenoweli, podążając za marzeniami. Pablo po odejściu wystąpił w włoskim konkursie tańca, jako trener dla młodych tancerzy. Następnie otrzymywał wiele innych propozycji. Teraz możemy go oglądać na programie Puls w serialu pt " Sekret ". Jednak co u niego nowego ? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam ! Hiszpan oprócz grania w filmach/serialach interesuje się muzyką. Swoim talentem wykazał się oczywiście w Violetcie - śpiewając m.in. "Verte de lejos". Tam również tańczył - lecz Pablo nie przepada za tą dyscypliną, co już mówił. Espinosa kocha swoją gitarę - bierze ją ze sobą prawie wszędzie. Podczas jednego z wywiadów to potwierdzono - Lodovica Comello mieszkała podczas nagrań w mieszkaniu pod serialowym Tomasem. Ten, cały czas grał na gitarze ! Włoszka musiała walić miotłą o sufit, by osłonił zapał. Gdy przyjechał do Argentyny - w jednej ręce trzymał małą walizkę, a w drugiej swój ukochany instrument. Widać, że muzyka to jego pasja !

Pablo Espinosa opublikował na portalu SoundCloud dwa wykony piosenki "Rayson" -  instrumental i oryginał oraz "Voy Caminando Por El Mundo". Ten musiał pochwalić się swoimi coverami na Twitterze :

"Voy Caminando Por El mundo" 

Dwie wersje "Rayson"
Jeśli tweety wam sie nie wyświetlają i nie możecie kliknąć w link tam umieszczony, oto one :
Instrumental
Oryginał
Voy Caminando Por El Mundo

Oto nowa odsłona Hiszpana - Wcześniej trzymał się w balladach ( przez serial ), a teraz zupełnie inna piosenka. My przyzwyczailiśmy się do jego głosu w wyżej wymienionym gatunku i to taki trochę dla nas "szok". Sama się przyznam - Jego głosu nie poznałam w "Rayson" w dalszej części wykonu. Pablo również pięknie grał na gitarze, za to trzeba go pochwalić. 

Podobało wam się, czy woleliście  go w piosenkach z serialu ? Jak wrażenia ?

2 komentarze:

  1. Anonimowy22:31:00

    nie poznałam jego głosu ;o , fajnie mu to wyszło

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!