17 lis 2014

Simplemente Tini w Polsce! [ Aktualizacja]

Na wieść że Martina Stoessel wydaje biografię pisaną przez jej ojca - Alejandro Stoessel szybko rozniosła się wśród wszystkich v-lovers i tinistas. Książka pojawiła się na półkach sklepowych w Argentynie 3 maja. Pod koniec maja dowiedzieliśmy się że książka jest również dostępna w postaci e-booka. Jako polscy tinistas również chcieliśmy dokonać zakupu w polskiej wersji. Jedno jest już pewne - TAK KUPIMY.
Aktualizacja: Niedawno na facebooku "Zielona sowa" podała informacje że już Simplemente jest w Polsce, i ukazała się okładka!
PO PROSTU TINI- czyż to nie pięknie brzmi w języku Polskim?

Do niedawna mieliśmy wiele wątpliwości aby owa książka pojawiła się w Polsce. Prawdę mówiąc moje nadzieje na przetłumaczenie i wydanie biografii Tini były niewielkie. W końcu są to ogromne koszty - sprowadzenie książki do Polski, przetłumaczenie i wydanie.


Tinistas jednak nie traciły nadziei, spamowali do producentów do Tini, Alejandro czy innych możliwych osób aby w końcu się udało. Myśląc że już nic nie zdziałamy to na twitterze puszczono informację, czy też plotkę że w 2015 roku Simplemente Tini pojawi się w Polsce.. Czy to prawda?

Żeby się upewnić czy to plotka czy nie w tym wypadku dwudziestego października napisałam do wydawnictwa "Zielona Sowa" aby dowiedzieć się czy to faktycznie jest prawda. Następnego dnia otrzymałam wiadomość. 
Dla wszelkich sprostań, na bloga oficjalnie wracam dziś, a do wydawnictwa napisałam wcześniej, jeszcze nie udzielając się na blogu. 


Jak widzimy z powyższego screena "Simplemente Tini" będzie przełożona i wydana już w styczniu 2015 roku! Czyli najpóźniej za dziewięćdziesiąt pięć dni będziemy mogli zobaczyć Simplemente Tini na półkach sklepowych. Niestety cena książki nie jest nam znana, lecz uważam że cena nie będzie przekraczać 40 zł. Dla wiernego fana nic trudnego nazbierać trochę pieniążków. Zamiast słodyczy wystarczy odłożyć pieniążki do skarbonki, czy też zostawić z świąt i będziecie mieli super prezent na nowy rok - biografię Tinity.

>>AKTUALIZACJA<<

Kiedy dowiedzieliśmy się że tak, nareszcie u nas serce zaczęło bić dwa razy szybciej. W końcu będziemy mogli przeczytać ową biografię w naszym ojczystym języku. Żeby nie puścić słowa na wiatr, już są odezwy od "Zielonej Sowy". Niedawno podzieliła się z nami że Hiszpańska wersja jest już w Polsce i czeka na przełożenie na nasz ojczysty język!W piątek natomiast, abyśmy nie zapomnieli że już niebawem, bo za około dwa miesiące biografia będzie do nabycia w Polsce pokazali nam polską wersję Simplemente! Niestety, wkradł się błąd gdyż jest to biografia napisana przez ojca Tinity - Alejandro, a nie osobiście przez nią pisana. Mimo to możemy się cieszyć że jedno z wydawnictw pofatygowało się i sprowadziło i przełoży Simplemente. 

Jesteście zadowoleni z tej wiadomości? Kupicie biografię? Jak podoba wam się polska okładka?

12 komentarzy:

 1. Ale super !!!!!!!!!! uwielbiam Wasz blog !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:48:00

  Jezu już tydzien temu była ta informacja Jacy szybcy brawo !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego tak późno? Może dlatego iż blog zaczyna ponownie funkcjonować i dlatego tak późno jest napisane. Dodałam w poście przecież " Dla wszelkich sprostań, na bloga oficjalnie wracam dziś, a do wydawnictwa napisałam wcześniej, jeszcze nie udzielając się na blogu. "

   Usuń
 3. HURA! em... a kiedy wyniki top komentator?

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, super, super na pewno kupię biografię Tini!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:34:00

  drogie tinistas, cierpliwości! prace nad tłumaczeniem na język polski są w toku...
  wiem coś o tym, bo mam przed sobą "simplemente Tini" i tłumaczę rozdział za rozdziałem ;)
  pozdrawiam O.S.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:24:00

  Ale skoro pisał to jej ojciec, to nie jest autobiografia ciemnoty -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:08:00

   Nie wazne!

   Usuń
  2. Libby T.S22:29:00

   Napisałam ze wkradł się błąd im.

   Usuń
 7. Anonimowy20:31:00

  Zielona Sowa napisała na fb że będzie kosztować ok. 40 zł to nie tak drogo jak na biografie prawda ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy22:22:00

  http://www.viagogo.pl/Theatre-Tickets/Musicals/Violetta-Tickets?AffiliateID=49&adposition=1t1&AdID=34475560817&PCID=PSPLGOOARTVIOLE5F4E2755CA-007641&gclid=CMSl_4i2wcICFQiWtAodS1kA0w

  Widzieliście?! Violetta Live w Krakowie i Warszawie...:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11:04:00

  Ym, dlaczego można kupić biografię w empiku? Jest grudzień ..!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!