1 lis 2014

[Konkurs] Wygraj Sekretnik 3


WYGRAJ SEKRETNIK 3. Z dnia na dzień dzieli nas coraz mniej do emisji trzeciego sezonu w Polsce, jednakże w czasie oczekiwania nie dane będzie nam się nudzić, bowiem dzięki dobrze znanemu nam fioletowemu wydawnictwu Ammet został zorganizowany konkurs w którym będziemy mogli zgarnąć przedpremierowo 3 sezonowy sekretnik głównej bohaterki. Zapraszam do rozwinięcia posta.

Nie cały miesiąc temu na naszym blogu mogliście przeczytać o nadchodzących 3 sezonowych gadżetach, między innymi w notce nie zapomnieliśmy napisać o kolejnej odsłonie głównego atrybuty głównej bohaterki, Sekretniku klik post. Jeżeli spodobał ci się 3 sezonowy sekretnik to szczęście ci sprzyja ponieważ dzięki wydawnictwu Ameet możesz wejść w jego posiadanie. 

ZADANIE KONKURSOWE: 
Ammet słynie z różnorodności zadań konkursowych, i także tym razem postanowili zachować oryginalność w wymyślaniu zadania konkursowego bowiem tym razem polscy V-lovers aby zdobyć sekretnik muszą wcielić się w rolę projektanta zakładek i zrobić zakładkę pasującą do image nowego już 3 sezonowego sekretnika. Niektórzy z was mogą pamiętać podobne zadania z weekendowych konkursów w których to musieliście zrobić wymarzoną pocztówkę bądź plakaty zapraszające na koncert Violetty i jej przyjaciół. Pamiętajcie że tym razem nie jest to plakat tylko ZAKŁADKA która wyglądem ma pasować do sekretniku. 
Konkurs trwa od 31 października do 3 listopada. Nagrody sponsoruje Ameet. 
ZDJĘCIA WYSYŁAMY NA E-MAIL:
kolekcja.vlovers@ameet.pl
Więcej o konkursie: klik.
Regulamin przeczytacie tutaj: klik
  weźmiecie udział w konkursie?


2 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!