18 lis 2014

[Akcja] #BDAYMICKEY


bday mickey. Tak jak wiecie dzisiaj swoje 86 urodziny obchodzi nie kto inny jak Myszka Miki klik. Składanie życzeń w szybkim czasie bo paru godzin zmieniło się w akcje pod tytułem ''Złóż Życzenia Najsłynniejszej Myszce''. W akcji między innymi wzięły udział takie gwiazdy jak Justyna Bojczuk,Sylwia Lipka czy Karol Osentowski który jest nam znany z podkładania głosu Leonowi. Akcja nie należy do najtrudniejszych, śmiało można rzecz że jedyne co musimy zrobić to dobrze się bawić. Jeżeli chcecie poznać szczegóły akcji oraz zobaczyć zaangażowanie polskich gwiazd... Zapraszam do rozwinięcia. urodzinowa akcja. Celem akcji jest przede wszystkim złożenie najlepszych życzeń jakie potrafimy drogiej czarno-białej myszce. Aktorzy, V-logerzy czy normalni zwykli ludzie każdy bierze udział w akcji pokażmy że kochamy najpopularniejszą postać naszego dzieciństwa. Jedyne co musi zrobić to zdjęcie z ramką oznaczoną hashtagiem #BDAYMICKEY, lub po prostu wkleić już gotowe zdjęcie do środka ramki, jak to już woli. Poniżej zdjęcie ramki w stylu naszego biało-czarnego przyjaciela. 


urodzinowy szał. Tak jak wspomniałem wyżej w akcje wkręciły się praktycznie wszystkie możliwe osoby, znane oraz te mniej znaczące, jednak cel jest ten sam złożyć jak najwięcej życzeń naszemu kochanemu Mikiemu. Poniżej zobaczyć możecie zobaczyć przykładowe zdjęcia z naszą urodzinową ramką. Oraz także dla osób chcących poznać bliżej akcje klik. A wy kiedy się urodziliście? 
           

 bday mickey. Tak jak widzicie powyżej większość osób związanych choćby najmniejszym szczegółem z Violettą wzięła dumnie udział w akcji. Pamiętajcie o tym iż nie są to wszystkie fioletowe jak i normalne osoby które wzięły udział wszystko i wiele więcej znajdziecie na Fb lub TT pod hashtagiem #BDAYMICKEY, nie zapomnijcie w komentarzach wysłać linków do waszych życzeń. 


bierzecie udział w akcji? :) 

1 komentarz:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!