15 lis 2014

Violetta3 - Podsumowanie pierwszego tygodnia!


Pierwszy tydzień z nowym sezonem Violetty za nami! Wiele się działo, a to zaledwie początek przygód naszych bohaterów. Spotkanie mamy Ludmiły oraz ojca Violetty, szczęśliwy upadek Violetty podczas występu, zerwanie Marco i Fran. A to nie wszystko! Co się działo w pierwszych odcinkach finałowego sezonu fioletowego serialu? Zobaczmy jeszcze raz! Chcecie zobaczyć pierwsze minuty szóstego odcinka po Polsku oraz kolejny materiał zza kulis Violetta3? AKTUALIZACJA: DODATKOWO POZDROWIENIA OD TINI W I ♥ VIOLETTA! Zapraszamy!

Violetta wraz z przyjaciółmi jest w światowej trasie koncertowej, przed nimi ostatnie koncerty przed fanami w Barcelonie. German jako że tęskni za swoją córką jest gotowy pojechać do córki, na szczęście jego wierny przyjaciel go zatrzymuje. Leon dziwnie się zachowuje, co budzi ciekawość u jego dziewczyny. Widząc Leona z inną, nieznajomą dziewczyną Viola urządza mu scenę zazdrości, ten tłumaczy że to organizatorka festiwalu. W studio trwa nabór uczniów, tym samym przyjęto nowego nauczyciela - Miltona. Przed nauczycielami ten gra miłego w odróżnieniu do uczniów do których jest wręcz można powiedzieć podły. Niestety nie może znaleźć wspólnego języka z Gregorio.
Ludmiła prowadzi dyskusję z Natalią, lecz nie ma ochoty jej słuchać tylko opowiada jej o jutrzejszym spotkaniu z Federico, aby jej pomogła gdyż w tyn czasie co się spotykają jest ich koncert. 
Violetta ma urodziny, pewna siebie idzie do przyjaciół na śniadanie oczekując niespodzianki. Niestety przyjaciele spokojnie siedzą, dziewczyna się dopomina i Leon śpiewa jej piosenkę oraz przyjaciele składają życzenia, Fran mówi że urodziny chcą spędzić po powrocie z trasy .Z powodu Ludmiły i Fede, którzy umówili się na randkę, koncert jest zagrożony. Naty i Maxi za wszelką cenę próbują opóźnić rozpoczęcie występu. Producent podejmuje decyzję o zastąpieniu Ludmiły Violettą i oddaje jej finałową piosenkę. Kiedy Ludmiła pojawia się w teatrze, widzi jak Violetta wykonuje jej numer. Jest zła i szybko wdaje się w kłótnię z Natalią, czym doprowadza do małego wypadku. León spieszy na ratunek Violetcie. Violetta i Francesca śledzą Leóna. Najpierw obserwują go jak kupuje kwiaty i potem spotyka się  z dziewczyną, która przyszła wcześniej do hotelu. W tym czasie German wraz z Ramallo są na balu charytatywnym, inżynierowi w oko wpadła piękna kobieta, nie jest świadom że to matka Ludmiły. León przyznaje Violetcie, że ją okłamał, ale zrobił to dlatego, żeby przygotować dla niej niespodziankę urodzinową – lot balonem. Para leci balonem, niestety nie obyło się bez małych komplikacji.. Lina się urwała i balon odlatuje..
Tak zakończył się odcinek pierwszy.


Biedna i przerażona dziewczyna zaczyna panikować, Leon uspokaja ją, tłumacząc że przeszedł kurs i że nad wszystkim panuje. Przyjaciele martwią się o zakochanych więc pędzą im na ratunek. Wszyscy jadą za balonem, natomiast Diego, Fran i Marco czekają jak by wrócili w to samo miejsce. Jednak Diego i Fran poszli w głąb lasu, Marco zostaje sam. Para ląduje na środku polany, i chłopak rozkłada koc aby się położyli. Vilu jest zachwycona. Leon chciał zrobić kolejną niespodziankę dziewczynie, tym samym kazał zamknąć oczy Violetcie i się do niej zbliżył, niestety przeszkodził mu bus On Beat. 
Przyjaciele wręczają jubilatce prezenty, i chcą zaprezentować następny ale Vilu ich powstrzymuje i proponuje by dołączyli Diego i Fran. Wszyscy śpiewają razem piosenkę Hoy Somos Mas. Germanowi tak spodobała się Priscilla że wciąż jej szuka i chce się o niej czegoś dowiedzieć. Słyszy dzwonek do drzwi, otwiera a tu ku zdziwieniu do jego domu wparowuje Jade. Maxi ma prezent dla Naty, lecz jeszcze go jej nie wręczył dlatego Broduwey pyta dlaczego, ten odpowiada że czeka na odpowiedni moment. Ten wpada na Andresa i z jego rąk wylatuje prezent, łapie go Broduwey. 
Marotti chce aby na ostatnim występie błyszczeli jak nigdy.  Wszyscy idą na scenę a Lu zatrzymuje Violettę, i mówi że ma nadzieję że będzie się dobrze bawić w dniu urodzin, ale że ona jest gwiazdą. Występ wyszedł świetnie - możemy zauważyć że są uwzględnione momenty z światowej trasy koncertowej Violetta en vivo. Olgita chce wyjść za mąż za Ramallo więc podstępem przebiera się w pannę młodą po czym Ramallo mdleje. Ten budzi się i Olgita pytała co się stało, czy coś pamięta, ten powiedział że nie. Olga idzie po wodę, a ten zauważa że jest ubrany w garnitur i ponownie mdleje. Olga się śmieje. Leon załatwił chłopakom z All4you występ na festiwalu który ma odbyć się po południu. Vilu chwilę później mówi że Marotti zaplanował wywiad po południu w telewizji. Leon mówi że nie będą mogli wystąpić bo będą grać na festiwalu. ilu chce wywiad przełożyć na wieczór, lecz Marotti odpowiada że się nie da. Leon jest zły na Violettę, i jej za to dziękuje i odchodzi z przyjaciółmi z zespołu. Marotti chwile później przychodzi i mówi że będą mówić o koncercie, Viola chce przełożyć wywiad lecz się nie da. Pyta Leona czy jest na nią zły ten zaprzecza. Ludmiła knuje nową intrygę. Violetta biegnie za Leonem. Ludmiła chce się dowiedzieć o co chodzi więc zakłada słuchawki i podsłuchuje ich rozmowy. Trochę się kłócą więc Lu pusza rozmowę na głos i słyszą to wszyscy. Viola mówi że nie rozumie i pyta czy on z nią zrywa.
Koniec odcinka drugiego


Leon zaprzecza że chce z nią zerwać, ta prosi by jej wytłumaczył. Tłumaczy że jest zadowolony ze wszystkiego, ale chodzi o kapelę. Wkurzony Marotti dzwoni do Leona i oznajmia że są na wizji. Biegną do środka. Diego i Marco rozmawiają o zachowaniu Marco, ten zapewnia że jest dobrze lecz Diego mu nie wierzy i pyta czy zdradza Fran, ten z oburzeniem zaprzecza. German myśli o Pris, natomiast kobieta myśli o nim. Rozmawia o niej z Ramallo, lecz rozmowa się przekształca i dotyczy Olgi i Ramallo. Ojciec Violetty tłumaczy że powinien się pobrać. Dochodzi do sprzeczki po czym Lisandro wychodzi, German szybko płaci i wychodzi, tym samym mijając się z Priscilą. W Barcelonie trwa wywiad z ekipą. Violetta mówi że cała trasa dała im wszystkim dużo pozytywnej energii, w końcu marzenia wszystkich się spełniły, poza tym wszyscy są szczęśliwi. Kobieta mówi że na pewno się dobrze dogadują w końcu są ekipą i spędzają ze sobą dużo czasu, niestety nie reagują. Pyta czy coś się stało, Lu odpowiada że jest strasznie, wszyscy zaczynają się nerwowo śmiać aby obrócić to w żart. Castillo poprawia Lu i mówi że jest strasznie dobrze i śpiewają "Ven y Canta"
Parodi pyta Matiasa i Jade co robili u Germana wcześniej Jade mówi  że chodzi o zemstę na jej byłym. Znów dochodzi do konfrontacji Leona i Vilu. Leonowi bowiem nie podoba się zachowanie Marottiego, dziewczyna go tłumaczy Leon jest tym oburzony i mówi że myślał że chociaż ona jest po jego stronie. Leon znów odchodzi. Przyjaciele wracają dziś do Buenos Aries i się szykują. Ludmiła nie jest zadowolona z tego faktu bo musi się zobaczyć z mamą - Priscillą która jest bardzo wymagająca. Cami zauważa że Fran częściej rozmawia z Diego dlatego pyta o to dziewczynę ta tłumaczy że on się zmienił - broni go. Przerywa to Marco. Violetta zatrzymuje wszystkich i mówi że właśnie się spełniły ich marzenia, że to koniec trasy. Wszyscy wykonują piosenkę " En Gira".
Violetta niechcący popycha wózek z walizkami i Lu zjeżdża z ruchomych schodów. ioletta pyta Ludmiły czy wszystko dobrze. Ta zaś odpowiada że tak dorzuca nawet że nigdy nie było lepiej. Robi się małe zamieszanie. Złą Ludmiłę przeprasza Violetta, ta cały czas nie wierzy że był to zwykły wypadek i dopytuje dlaczego to zrobiła. Do rozmowy dziewczyn nagle wpiernicza się Marotti który oznajmia że pojedzie z Ludmiłą do szpitala. Jednak ta się nie zgadza, bo czeka na przyjazd swojej matki. Violetta opisuje to co się działo podczas trasy w pamiętniku, dzwoni Leon przepraszając ją za wszystko. Viola idzie do studio i pyta Naty czy z Lu wszystko dobrze, potwierdza. German otrzymuje telefon od Antonio który wzywa go do studio. German przychodząc spotyka Priscillę. Violetta i Ludmiła w tym samym czasie odpowiadają " Mama, tata?"
I tym oto akcentem kończy się kolejny odcinek.Wszyscy są zdziwieni takim obrotem sytuacji. Pris wycofuje oskarżenia dotyczące upadku, Ludmiła jest oburzona, ale ustępuje. Dochodzi do kłótni Marco i Fran. Dziewczyna postanawia aby dali sobie trochę czasu. Fran i Cami spierają się o Marco, Violetta jednak jest nieobecna, myśli o jej ojcu i Pris że się zakochali. O podejrzeniach mówi przyjaciółkom. Diego mówi Fran że popełnia błąd zrywając z Marco. Chwilę później rozmawia z chłopakiem i ten mu wyjawia że  że wziął udział w przesłuchaniu do Audytorium Królewskiego w Londynie i jeśli zostanie przyjęty, bez wahania wyjedzie do Europy. Clement chce dołączyć do studio lecz jego ojciec mu nie zezwala, nie chce by był artystom, dlatego przebiera się za Alexa i zdaje śpiewanie. Śpiewa w końcu z przyjaciółmi Violetty " En Gira". Niestety z Violą nie specjalnie się poznali. German robi wszystko, aby móc spotkać się z Priscillą. Z tego powodu odprowadza Violettę do szkoły (Pris wpadła na ten sam pomysł) a potem wychodzi z matką Ludmiły. Francesca śpiewa piosenkę ,,Apredi decir adios", do którego podkład utworzył Maxi. Ponownie nastolatka z Włoch rozmawia z Diego. Chłopak ciągle wmawia jej, że Marco jest jego przyjacielem i wie, że on ją kocha. Następnie Marotti zwołuje zebranie, w którym oznajmia, że zespół chłopaków nie może być dalej prowadzony, ponieważ You Mix się na to nie zgadza. Wszyscy są oburzeni, Diego wychodzi, Gregorio idzie za nim, ten oznajmia ojcu że odchodzi ze studio.Ludmiła wbiega do pokoju Violetty i rozmawiają w pokoju dziewczyny. Ludmi nie chce dopuścić do tego, żeby ich rodzice byli razem. Ta oznajmia że ma plan, Viola nie chce się tego podjąć ale za namową Lu, Vilu głośno mówi " Co mam robić żeby rozdzielić naszych rodziców" w tym czasie wchodzi German.Violetta wychodzi z trudnej sytuacji, lecz Ludmiła jej tego nie ułatwiała. W końcu tłumaczą dziewczyny i wszystko kończy się dobrze.  German wie że to jest trudna sytuacja i nie jest zły. Oznajmia Ludmile że są zaproszone z mamą na kolację. Diego namawia Marco, żeby powiedział Francesce o możliwości wyjazdu do Londynu, ale on woli dalej trzymać wszystko w tajemnicy. Milton świadomy projektów Gregorio, pyta Antonio czy chce przebudować studio. Gregorio tłumaczy że to jego nie chciał aby tak się o tym dowiedział i że chce odejść ze studio. Antonio posmutniał lecz zrozumiał i wspiera Gregorio. León i Diego sprzeczają się o przyszłość zespołu. Diego chce odejść ze Studio. León słyszy jak chłopak mówi o tym Gregorio i powtarza wszystko Violetcie. Jego zdaniem, Diego postępuje nierozsądnie, rezygnując ze swoich marzeń. Gregorio także rezygnuje z pracy, aby razem z synem rozkręcić nowy interes. Olgita siedzi na krześle w salonie i płacze, Ramallo pyta dlaczego. Ta mu się żali i że nie może dalej tak żyć i trochę się kłótnia wdaje. Przerywa to German który oświadcza Oldze że na kolacji będzie również Lu i jej mama. W pokoju Castillo jest Fran, która nie słucha Violetty, jest w innym świecie. Do drzwi dzwoni Pris i Lu. Wchodzą do domu. Matka komentuje ubiór Ludmiły i pyta czy to futerko pożyczyła od Natalii. German wita obie kobiety, natomiast Pris na przekór córce komplementuje ubiór Violetty. Pris zachwyca się wystrojem domu Castillo, Ludmiła sztucznie potakuje. Po pewnej chwili prosi dziewczyny aby coś zaśpiewały. Zaczyna śpiewać Ludmiła " Alcancemos las estrellas ". Cały czas spogląda na swoją mamę, która nie jest zadowolona wykonem swojej córki. Widać że Ludmiła troche smutna jest z tego powodu i broni się że to jej tonacja. Pris proponuje żeby Viola zaśpiewała, German jednak proponuje żeby razem zaśpiewały, dziewczyny się zgadzają i śpiewają " Si es por amor" German jest zadowolony z dziewczyn lecz Pris to nie wystarcza i chwali Violę, a Lu krytykuje. Ludmiła wybucha i wychodzi z domu. Priscilla za nią biegnie. W drzwiach mija się z Leonem który przyszedł do Violetty. Idą na górę i ten informuje ją o tym że YouMix podjął decyzję że ich zespół nie może dalej istnieć i dodaje że Diego odchodzi ze studio. Viola go pociesza i przytula, przerywa te chwile German który przyniósł im ciasto. Lecz Leon podziękował i wyszedł. 
Ludmiła rozmawia ze swoją mamą. Prisciila wyrzuca jej że strasznie wszystko utrudnia, pyta czy przez to czuje się szczęśliwsza. Ludmiła mówi że nie chodzi o to, tylko że wszystko jest tak dobrze,wspaniale,słodko a ty naprawdę taka nie jesteś. Tłumaczy Lu jej że zachowuje się tak ponieważ jest zazdrosna, także dodaje że nie jest już dzieckiem żeby się obrażać. Supernova zaprzecza żeby w jakikolwiek sposób była zazdrosna. Jej matka cały czas jest innego zdania  Ludmiła próbuje przekonać mamę że jest o wiele lepsza od Violetty. Pris dość grubiańsko traktuje swoją jedyną córkę, pyta się jej "kto jest gwiazdą U-mix, Ludmiła? Nie, przecież gwiazdą U-mix jest Violetta. " Proponuje jej żeby została modelką. Fran siedzi na ławce, i po chwili dołącza do niej Diego, rozmawiają jak zwykle o tym samym - Marco. Dołączają do nich przyjaciele, Diego oznajmia im że odchodzi ze studio. W Studio trwa zebranie, uczniowie zostali zebrani żeby dowiedzieć, się o odejściu nauczyciela tańca, Gregorio. Uczniowie są oburzeni i smutni. Violetta idzie porozmawiać z Ludmiłą i tłumaczy że jeśli chcą być razem to powinni to zaakceptować, jednak ta upiera się że jej mama jest ostatnią osobą z którą powinien być tata Violetty, jest także pewna że Violetta szybko przekona się o tym. Violetta, pyta jej jak może mówić o swojej mamie. Gwiazda odpowiada że mówi tak bo zna swoją mamę. Leon rozmawia z Violettą i pod wpływem nerwów mówi jej że chce odejść ze studio. Viola mówi żeby nie podejmował pochopnych decyzji i za nim biegnie. Leon idzie na motocross żeby się uspokoić. Jeździe przygląda się Violetta, niestety Leon traci kontrolę nad pojazdem i się przewraca. Violetta biegnie do niego, nawołując lekarza.

Tutaj pierwsze minuty szóstego odcinka Violetty3!

Zobaczcie kolejny materiał zza kulis serialu Violetta. Tym razem bohaterowie wypowiadają się na temat piosenek z którymi spotkamy się w trzecim sezonie.>> Aktualizacja


Jaki moment z tych odcinków podobał wam się najbardziej? Czy Leon z tego wyjdzie? Czy Marco wyjedzie? Czy Priscilla będzie z Germanem do końca sezonu? Jak myślicie? Oglądaliście z nami pierwsze odcinki trzeciego sezonu? 
Jeśli nie, nie martwcie się! Za trzy tygodnie będziemy mogli znów przeżywać wszystko od nowa!
Chcecie aby pojawiały się takie podsumowania tygodnia? 

13 komentarzy:

 1. Anonimowy16:07:00

  pierwsza

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super!
  Bardzo fajne streszczenia;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłe że doceniłaś to, miałam tego nie dodawać bo jednak mogło by być to zbędne bo i tak to ktoś oglądał, ale jednak po trzech godzinach udało mi się to napisać! Buźka :*

   Usuń
 3. Co, Leon miał wypadek? Nie mogłam oglądać tego odcinka ( niestety) ,czy są jakieś strony gdzie można oglądać powtórki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:46:00

   Masz:http://www.baje.pl/category-5440-1-1.html lub http://video.anyfiles.pl/Search.jsp

   Usuń
  2. Anonimowy16:48:00

   http://video.anyfiles.pl

   Usuń
  3. Anonimowy16:48:00

   www.baje.pl

   Usuń
 4. Anonimowy18:15:00

  SAle tera nie ma tej 3 tygodniowej przerwy

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:18:00

  prawie każy juz wiem zapewne juz każdy zobaczył na you tube ciąg dlaszy leon się obudzi gdy violetta go pocałuje a herman z mamą ludmiły wezma ślub

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy21:33:00

  Czy wy też zauwazyliście w 5 odc. Violi tuz przed tym jak Leon odjechał na motorze, jego napis a w zasadzie inicjały na kasku ? Jest tam napisane V.L w serduszku !!!! To takie słodkie :) kocham Leonette i waszego bloga <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiscie, sami głosowalismy i te inicjaly wygraly:* Buzka, Libby

   Usuń
 7. Można tez oglądać na :
  * violetta3pol.blogspot.com
  * www.kreskoweczki.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy18:29:00

  violetta wspaniala? Serio???? o_O Ona jest najgorsza I najglupsza postacia w serialu!!!!!!!!!! To Ludmi jest NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!