1 lis 2014

[Wywiad] I Love Violetta- Poznaj Prowadzące

 I LOVE VIOLETTA- WYWIAD Z  SYLWIĄ I WIKTORIĄ. Najprawdopodobniej każdy z nas polskich V-lover wie że iż z premierą trzeciego sezonu nadchodzi całkiem nowy polski program poświęcony wyłącznie fioletowej telenoweli i wszystkiego co z nią związane. Od dłuższego czasu w mediach możemy trafić na wzmianki o owej polskiej produkcji. W rozwinięciu między innymi będziemy mogli przyjrzeć się wywiadowi w którym odpowiadały dwie prowadzące program Sylwia i Wiktoria. Czego możemy się spodziewać? 


PYTANIE: Jaka była Wasza reakcja, kiedy dowiedziałyście się, że dostałyście rolę w programie ''I Love Violetta''? 
Sylwia: Byłam wtedy w szkole... Zadzwonił telefon, więc musiałam poprosić nauczycielkę o pozwolenie na odebranie telefonu. Wyszłam na korytarz i po chwili zaczęłam piszczeć jak szalona, haha. Nie odbyło się również bez łez szczęścia. Odstawiłam swój taniec radości i do końca dnia uśmiech nie schodził mi z twarzy. Poważnie! Aż policzki mnie bolały,haha! To była najlepsza wiadomość w moim życiu! 
Wiktoria: Ja też się bardzo ucieszyłam. Już od dłuższego czasu marzyłam o tym, aby zagrać w produkcji Disneya. Jak widać, marzenia się spełniają.  
PYTANIE: Czego możemy spodziewać się po programie? 
SYLWIA: Z pewnością! Będziemy śpiewać i tańczyć. Zdradzimy też, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, będzie dużo muzyki. W programie będziemy się świetnie bawić!
WIKTORIA: W programie będziemy rozmawiać o 3. sezonie serialu ''Violetta'', uczyć się kroków tanecznych i piosenek z serialu, prowadzić przeróżne kąciki, np. modowy i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy, które warto obejrzeć. Na pewno będziemy się dobrze bawić, prawda? 
PYTANIE: Spędzacie ze sobą czas po pracy na planie? 
SYLWIA: Niestety ja mieszkam na Śląsku, a dziewczyny w Warszawie, dlatego nie zawsze możemy się spotykać. Jednak na planie i w przerwach między zdjęciami świetnie się razem bawimy i doskonale rozumiemy mimo naszych różnic wiekowych. Spędzamy tam razem każdą wolną (i nie-wolną też, haha) chwilę. 
WIKTORIA:Tak, bardzo dobrze się dogadujemy. Po zakończeniu zdjęć nadrabiamy zaległości ze szkoły. Sylwia uczy się do matury, a ja do egzaminów gimnazjalnych.
PYTANIE: Czy trudno jest pogodzić życie osobiste z planami zawodowymi? 
SYLWIA: Dokładnie. Marzenia to część życia osobistego, a kiedy się spełniają, to najlepszy momenty dla człowieka. Prowadzenie programu nie przeszkadza mi w wypełnianiu obowiązku szkolnego. Muszę tylko czasami sama nadrabiać zaległy materiał. Na szczęście otaczają mnie pomocni przyjaciele, na których zawsze mogę liczyć. Kiedy ma się dobrą motywację to jest się w stanie poradzić ze wszystkim. 
WIKTORIA: Moim zdaniem wszystko da się dobrze zaplanować i pogodzić. Dla chcącego nic trudnego!
PYTANIE: Czego  fani Disney Channel mogą się spodziewać po 3. sezonie serialu? 
SYLWIA: 3. sezon ''Violetty'' będzie pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz nowych znajomości. Nowe postacie sporo namieszają w związku Leona i Violetty. Chcecie wiedzieć, czy ich miłość przetrwa mimo wszystko? Zapraszam do oglądania 3. sezonu mojego ulubionego serialu! 
WIKTORIA: Fani mogą spodziewać się wielu niespodziane, nowych postaci oraz wątków. Na pewno nie będą żałować siedząc przed telewizorami, bo czeka ich fantastyczna zabawa. 
PYTANIE: Opiszcie siebie w trzech słowach? 
SYLWIA: Marzę, walczę, zdobywam!
WIKTORIA: Zwariowana nastolatka z [wielkimi] marzeniami. 
źródło eska.pl 


 CO SĄDZICIE o sylwii i wiktorii?


2 komentarze:

 1. Super . Do dziewczy kompletnie nic nie mam . Ciekawe nastolatki spełniające swoje marzenia , natomiast sam program mi się nie podoba .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje dziewczyny są mega :)
   Jednakże moim zdaniem program także zasługuje na pochwałę :D

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!