8 lis 2014

Nowe filmiki od Jorge!

Podczas gdy my jesteśmy zapracowani po uszy z powodu nowego roku szkolnego, Jorge wymyśla kolejne kilku sekundowe filmiki które przedstawia nam-swoim fanom. Dzięki temu chce mieć z nami kontakt, tym samym poprawić nam humor. Czy mu się udało?

A co tej dwójce się stało? Zmęczeni po ciężkim.. sprzątaniu?

ZA SILNY! - Co by się stało jeśli Ruggero będzie bujał na huśtawce Jorge, ale  Rugg jest zbyt silny, albo Jorge za chudy?

LUDZIE MAŁPY! - Podczas gdy jesteśmy w zoo, zwierzęta często na nas patrzą chcąc otrzymać trochę jedzenia, niestety nie wolno karmić. A co jeśli.. Ludzie małpy były by w klatkach i dostały by jedzenie od zwiedzających?

OCZEKIWANIA VS. RZECZYWISTOŚĆ- Nie zawsze mamy to na co oczekujemy, często rzeczywistość nas przerasta.. Możemy wszystko.. Kiedy jesteśmy pewni że możemy wszystko, i jesteśmy najlepsi, czasem możemy przecenić swoje możliwości..


TRZY RAZY CO - Często nam się zdarza że nie możemy zrozumieć naszego rówieśnika. Pytając kilka razy w końcu zwątpimy i udajemy że zrozumieliśmy.. Co u naszego Ruggero?  "Udając, że zrozumiałeś po zapytaniu 3 razy: Co?"Zgadnij.. Czy wam też się kiedyś zdarzyło że musicie do łazienki, a ona jest zajęta?

POMOŻESZ POSPRZĄTAĆ? - Masz imprezę w domu... Czasem jest niezły chlew po takiej imprezie, dlatego przydatna jest pomoc przyjaciela.. Ale czy taka pomoc jest dobra?Chcesz spróbować?Czasem warto nie ulegać na prośby przyjaciół.. Gdyż może się to źle skończyć.  


Przyjaciele na zawsze! To znaczy choćby nie wiadomo co się stało, nigdy się na siebie wzajemne nie obraża.. I broni kiedy może, a kiedy nie może?


Osobiście bardzo podobał mi się filmik z huśtawką oraz deskorolką. Wielki podziw dla Jorge który uwiesił się na gałęzi drzewa i się nie schaftował na kamerkę, i dla drzewa który wytrzymał te kilka...dziesiąt kilogramów Jorgito. 
Które wideo najbardziej się wam podobało? 
Lubicie Jorge i Ruggero? 

5 komentarzy:

  1. Anonimowy18:05:00

    Super post :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy12:04:00

    3 what ruggero

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja ich uwielbiam :) Wszystkie są MEGA fajne i śmieszne! ;)))

    OdpowiedzUsuń
  4. Anonimowy21:05:00

    zabawne :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!