25 lis 2014

[NOWOŚCI] Polonia świętuje!

 
 
POLONIA ŚWIĘTUJE. Tę datę zapamiętamy na bardzo długo. Właśnie dziś mieszkańcy Ameryki Łacińskiej zobaczą na swoich ekranach naszą rodaczkę! Justyna Bojczuk oficjalnie dołącza do obsady serialu ,,Violetta".O występie naszej rodaczki w 47 odcinku wiedzieliśmy już od dłuższego czasu. Wszystko dzięki hojności Disney'a ,który wysyłał nam wiadomości z serii #JustynaNews. Niektóre mogliście przeczytać na naszym blogu a resztę na blogach współpracujących z Disney Channel!

Wczoraj jak po każdym odcinku została wyemitowana zapowiedź kolejnego. Niby nic nadzwyczajnego jednak kiedy ją oglądałam łezka zakręciła się w moim oku. Pojawiła się Justyna!Tłumaczenie rozmowy wykonała Dodo Comello dla bloga Violetta 2 Polska! Kopiowanie surowo zabronione!

Matylda: Nie,jeszcze nie. Porozmawiam z nim tak szybko jak będę mogła. Zrobię to o co mnie poprosiłeś. Spokojnie!

Fani na Twitterze również nie próżnują. Wchodząc w hashtag #Violetta3 pojawia się wiele Tweetów skierowanych do naszej rodaczki:
We wtorek przybędzie #Matylda do #Violetta3 odgrywana przez polkę Justyne Bojczuj @BojczujJ


Chyba fajnieby było pospamować obsadzie i przekazać naszą radość tym wydarzeniem? Poniżej przykładowe tweety po polsku i hiszpańsku:
Jesteście ciekawi odcinka? W jakim stopniu Matylda namiesza w życiu naszych bohaterów? Będziecie spamować?

4 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać, aż puszczą w Polsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. justyna wspaniale opanowała hiszpański<3:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również tak uważam! Możemy być dumni! :)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!