3 sie 2015

Lekcja tańca do fioletowych hitów

LEKCJA TAŃCA DO FIOLETOWYCH HITÓW. Wszyscy odczuwamy urok wakacji. Tak samo wypoczywają fioletowi artyści. Dla wielu osób problemem jest ciągła nuda. Dla takich właśnie osóbek mam propozycję. Lekarstwem na nudę może być opanowanie do perfekcji układów tanecznych do serialowych hitów! Ruch to zdrowie, a w tym wypadku także świetna zabawa. Przy okazji można z nową mocą energii poczuć brzmienie fenomenalnych utworów. Zapraszam...


Artyści z obsady serialu ,,Violetta'' spełniają marzenia, gdyż posiadają niesamowity talent. Można go wykorzystywać w różnych dziedzinach życia. Niektórym przejawia się on w kuchni, innym na scenie, a jeszcze innym pod maską samochodu. Najszczęśliwsi są ludzie, którzy dzięki pasji i talentowi mogą osiągać sukcesy. Każdy z nas chciałby w przyszłości mieć pracę, która umożliwia mu wykazanie się wyjątkowymi zdolnościami. To właśnie udało się członkom obsady serialu ,,Violetta'', którzy są w czasie przerwy między częściami trasy koncertowej, podczas której spełniają marzenia. Na scenie artyści czuja się swobodnie. Mnóstwo utworów podczas występów jest dopracowane także choreograficznie. W niektórych wypadkach piosenki puszczane są z playbacku. Podczas tych występów układy taneczne są perfekcyjne. Ten post jest stworzony dla osób, które marzą o zabawie właśnie poprzez taniec.


Dzisiaj przybywam do Was z propozycją. Każdy, kto kocha taniec ma szansę zatańczyć jak obsada. Pod spodem znajdują się filmiki, na których ukazane są lekcje choreografii do utworów z serialu. W pierwszym filmiku macie szanse dosłownie tańczyć z obsadą. Nagranie dla fanów jest dość stare i było tworzone w murach studia 21. Lekcji udzieli Wam nie kto inny, jak sam Gregorio! Razem z Wami będą tańczyć serialowi uczniowie studia. Piosenka ta nosi tytuł ,,Juntos somos mas''. Kolejny filmik to układ taneczny do utworu ,,En gira''. Tym razem mamy do czynienia z choreografami obsady! Właśnie oni układają choreografię do hitów z serialu i podróżują z obsadą podczas trasy. Dla osób, które wolą mocniejsze kroki wstawiam video z układem tanecznym do hitu ,,Supercreativa''. Następnie przejdziemy do wzruszającej piosenki, kojarzącej nam się z serialem. Mowa tutaj oczywiście o ,,Ser Mejor''. Kolejne video to znów nowa energia wypływająca z tancerzy w filmiku. Tym razem zapraszam do opanowania kroków do hitu ,,On Beat'', nam kojarzącego się z wiaderkami. Teraz czas na zmianę nauczyciela. W następnym filmiku widzimy Jorge Blanco. Artysta ukazuję nam kroki do refrenu utworu ,,Hoy somos mas''. Na kolejnym video znów widzimy serialowego Leona. Tym razem uczy nas kroków do wizytówki serialu w języku włoskim, czyli ,,Nel mio mondo''. Na zakończenie wstawiłam video z wyjątkową piosenką. Tym razem spotykamy się z Jorge w murach studia. Aktor pokazuje nam jak perfekcyjnie zatańczyć do refrenu magicznej piosenki. Mowa tutaj o ,,Crecimos Juntos'', przy której pożegnaliśmy się z serialem. Na YT można znaleźć wiele filmików, na których układy taneczne prezentują zwykli wielbiciele telenoweli. Serdecznie zapraszam do tańca!

JUNTOS SOMOS MAS

 

EN GIRASUPERCREATIVASER MEJORON BEATHOY SOMOS MASNEL MIO MONDO
CRECIMOS JUNTOSPODJĘLIŚCIE SIĘ WYZWANIA?

15 komentarzy:

 1. Anonimowy11:27:00

  Super post ;* ja już umiem crecimos juntos

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowo <3

   Usuń
 2. Fajne te filmiki, próbowałam kilka zatańczyć :D


  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:09:00

  Crecimos juntos i Supercreativa opanowane, teraz pora na kolejne.
  Świetny post, właśnie czekałam na tego typu informacje.
  Dziekuję ♡.♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za te pochwały <3

   Usuń
 4. Fajny post bardzo mi sie podoba a czemu Violetta polska juz nic nie dodaje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <3 A co do pytania, zapraszam na aska VP :)

   Usuń
 5. Świetny post popróbuje sobie kilka :)
  Tal wgl wiem ,że nie na temat , ale mam pytanie . wiesz , w którym odc sezonu 1 Maxi naprawił telefon Naty i jej go oddał? Mega pilneee.
  PS: genialny blog ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzy mi się taka scena, dziękuję za miłe słowa <3

   Usuń
 6. Anonimowy10:10:00

  Wysłałam Wam maila. Pilnego! Proszę, odpowiedzcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o adres do wysyłki paczki - dzisiaj powinny zostać rozesłane maile. Prosimy czekać na odpowiedź. Pozdrawiamy. xx

   Usuń
 7. Ja ze złamaną ręką tańczę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, uważaj na siebie i wracaj do zdrowia. :)

   Usuń
 8. Świetny post !
  Czy ktoś wie kiedy obsada przyjedzie do Krakowa ??? Proszę o odpowiedź !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jeszcze nie wiemy. Pozdrawiamy. xx

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!