15 sie 2015

[Organizacja] Spotkanie z naszą redakcją!


Spotkanie z naszą redakcją. Nasze marzenia już za kilka dni się spełnią. Do upragnionych koncertów ViolettaLive został już tylko tydzień! Koncert w stolicy - Warszawie będzie mieć także szczególne znaczenie ponieważ nim otwieramy drugą część trasy po Europie! Koncerty naszych idoli to także okazja do poznania nowych ludzi, którzy kochają to co my.  Redakcja Violetta 2 Polska po wielu waszych prośbach postanowiła zorganizować spotkanie! Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia.


Pomysł wziął się już przy koncertach w Łodzi. Niestety wtedy nie mieliśmy jak zorganizować takiego spotkania. Do Warszawy jedzie większa część redakcji dlatego po wielu rozmowach a także waszych prośbach na asku, oraz moich widzów zdecydowałyśmy się go zorganizować.Kilka dni temu stworzyłam wydarzenie na Facebooku, gdzie możecie dołączać a najświeższe informacje dotyczące spotkania usłyszycie pierwsi:Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia przy Stadionie Narodowym w Warszawie, przy bramie wejściowej 2.11 w godzinach 16:00 - 17:00.


Kogo spotkacie?

Mnie (Dodo Comello/Dorota)
 Miejsce na VL: Sektor G30, rząd 26, miejsce 806

Vilu4Ever (Kalina)
Miejsce na VL: Sektor G32, rząd 3, miejsce 59

V-Fanka (Patrycja)
Miejsce na VL: Sektor G9, rząd 3, miejsce 87

Asieńka (Asia)
Miejsce na VL: 

Dominguezowa (Ola)
Miejsce na VL: Sektor G30, rząd 26, miejsca 805 i 808

Violl etta (Alicja)
Miejsca na VL: Sektor V02

Po co?
Spotkanie jest zorganizowane dla wspólnego poznania naszych czytelników i moich widzów, którzy słuchają mnie na YouTube :) Nie bójcie się nas i śmiało podchodźcie. Miło nam będzie z wami porozmawiać. Możemy także wspólnie pośpiewać :) Co wy na to?
Na koniec planujemy zrobić sobie grupowe pamiątkowe zdjęcie!< Post będzie zaktualizowany gdy dowiem się o dokładnych miejscach Asi, Oli i Ali>

Będziecie na spotkaniu?12 komentarzy:

 1. SUPER <3 PEWNIE ŻE SIĘ Z WAMI SPOTKAM <3

  OdpowiedzUsuń
 2. A będzie spotkanie 25? Plisss

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie!!!
  nowoscidisneya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Co z akcją paczka video dla obsady?

  OdpowiedzUsuń
 5. Będziecie w Krakowie? I kiedy dacie zgodę do wydrukowania??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w Krakowie będzie tylko Asia.

   Usuń
 6. Niestety nie będziemy, ale zapraszamy na nasz blog poświęcony nowemu serialowi Disney'a SOY LUNA oto link:
  http://www.soylunadisneypolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę w Warszawie, może będę na spotkaniu :D A i zorganizowałam na moim blogu: http://martinastoessel-violettapolska.blogspot.com/2015/07/violetta-live-akcje-koncertowe.html napisałam tam o Waszej akcji, ale również dopisałam coś swojego-jeżeli będziecie w Warszawie, zawiążcie sobie na nadgarstku białą bandamkę z napisem "Bloger" lub "Czytelnik" zależnie od tego czy piszecie, czy czytacie jakiegoś bloga. Moja będzie różowa z napisem "Bloger-organizator". Bardzo zależy mi na spotkaniu z czytelnikami :) Ale również Wy poznacie kogoś ciekawego z tym samym zainteresowaniem-Violettą!

  OdpowiedzUsuń
 8. niestety nie jadę do Krakowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy03:09:00

  Czy ktoś z redakcji wybiera się na koncert w Krakowie 26?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!