25 sie 2015

[Tłumaczenie] Koncert w Warszawie najlepszym w życiu Candelarii?


KONCERT W WARSZAWIE NAJLEPSZYM W ŻYCIU CANDELARII? Co raz to wyczekujemy nowości prosto z Polski od obsady Violetty, którzy obecnie przebywają w Krakowie (dla przyp. w hotelu Sheraton). Jeszcze na początku przyjazdu oczekiwaliśmy nagrania Jorge Blanco na swoim kanale, a już teraz możemy cieszyć się wpisem rudowłosej Candelarii na swoim blogu, w którym opisuje po prostu swoje życie - głównie podczas trasy. Teraz podzieliła się z nami wrażeniami na temat Warszawy. Nie zabrakło wzmianki o naszych ulubionych pierogach, które podobnie jak Lodovice, Facu czy też Mechi zasmakowały. Jak widać jest pod wrażeniem tego, jak wypadł koncert, chociaż nie ukrywa, że wymagał od niej dużo poświęcenia, bo właściwie większość pobytu spędzili na próbach. Ale chyba było warto. Cande wyznaje, że był to jeden z najlepszych koncertów w jej życiu! Zapraszam do postu, gdzie znajdziecie tłumaczenie...
imagen post

TROCHĘ O POLSCE

I zaczęliśmy trasę po Europie. Pierwszy cel - Warszawa. O mieście nie mogę powiedzieć zbyt wiele, bo większość to był próby, próby i jeszcze raz próby. Ale jednej nocy poszliśmy na kolację i próbowałam typowe warszawskie jedzenie. Nazywa się to "Pierogui" [tutaj Cande popełniła literówkę] i jest to coś w rodzaju nadziewanego makaronu. Pyszne! Warszawa zaskoczyła mnie niesamowicie! Tak jak powiedziałam, nie musiałam dużo chodzić, żeby zobaczyć tych cudownych ludzi. Ale o tym jest osobny rozdział. Mieliśmy konferencję prasową, która była dość zabawna, a przy dziennikarzach czuliśmy się bardzo dobrze. Ogólnie uwielbiam udzielać wywiadów, a tutaj było ich dużo. Kocham Warszawę za to, że mogłam spotkać moich fanów na Meet&Greet [chodzi o zwycięzców konkursu Universal Music Polska]. Bardzo podobało nam się, bo byli czuli i imponowali mi, że uczyli się hiszpańskiego dla Violetty. To cudowne, że uczymy się języka, aby zrozumieć samych siebie. Jestem bardzo za to wdzięczna. Przed show w Warszawie mieliśmy mnóstwo wyczerpujących prób. Możecie sobie to wyobrazić. Mieliśmy miesiąc wakacji, zmieniliśmy wiele rzeczy i nie mogliśmy zatrzymać się ani na chwilę. Zrobiliśmy próby kilka całych koncertów. Ale nie narzekam, bo to lubię. Ale co było na stadionie.. Oszałamiające! Podczas próby byłam tak podekscytowana, a co dopiero na koncercie pełnym 23 tysięcy osób [i tutaj widocznie musiała zajść pomyłka z jej strony, bo na stadionie podczas koncertu w Warszawie było 40 tysięcy osób] śpiewających i skaczących z nami. Totalny płacz! A w dzień pokazu.. Nerwy, adrenalina, emocje. To był spektakularny pokaz. Publiczność była niesamowita. Myślę, że był to jeden z najlepszych doświadczeń w moim życiu.  Warszawo, nigdy Was nie zapomnę! Zaraz potem udaliśmy się do Sleepera. Pamiętasz nasz Sleeper? To nasz dom na kółkach i na nim znowu objedziemy Europę. Podróż była spokojna. Ja jak zawsze byłam odpowiedzialna za filmy i.. Zapomniałam kabla łączącego komputer i telewizor, dlatego ciągle rozmawialiśmy i spaliśmy. Teraz jesteśmy w Krakowie! To miasto jest historią! Przyjechaliśmy i od razu z Facu i Barbie poszliśmy na spacer. Piękny dzień, słońce, ciepło. Idealny dzień na spacer, pyszne jedzenie - kupiłam trochę oczywiście! W następnym poście opowiem Wam o koncercie w Krakowie i o tym, jak bardzo jestem oczarowana tym miastem. Przesyłam całusy! 

18 komentarzy:

 1. Anonimowy12:42:00

  Że tak brzydko powiem. Ale ty zapierdalasz. Dopiero co pojawił się ten post na jej blogu, a tutaj już post od Was. Szacun. Super post! Jak się cieszę! Tyle osób mówiło, że Cande się tu nie podoba, a tutaj takie zaskoczenie!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:51:00

   Violetta Live transmisja koncertu z Krakowa 25 i 26 sierpień NA ŻYWO w HD! www.krakow-violetta.pl

   Usuń
 2. Anonimowy12:43:00

  DRUGAAA!! SUPER POST!!!! ALE SIĘ CIESZĘ!!! Ale trochę głupio że pomyliła ilość osób na koncercie. 40 tysięcy bardziej lepiej wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam łzy w oczach gdy czytam, wiadomości od nich, ze bardzo im się tu podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy13:12:00

  czyli na 100 % są w hotelu Sheraton tak?

  OdpowiedzUsuń
 5. Na koncert było przeznaczone 40 tyś. biletów, ale wszystkie się nie sprzedały i było 23 tyś. osób, o tym zresztą mówili wcześniej...

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy14:55:00

  WOW super post i cieszę sie że podobał się jej koncert w Warszawie

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak myślicie, czy opłaca się przyjechać pod hotel koło 12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:12:00

   nie ja dziś przyjechałam przed 9.00 i już było dużo ludzi .

   Usuń
 8. Anonimowy15:52:00

  Violetta Live transmisja koncertu z Krakowa 25 i 26 sierpień NA ŻYWO w HD! www.krakow-violetta.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy16:11:00

  dziś tini wyszła do nas przed hotel . Te emocje gdy ją ujrzłam są nie do zapomnienia . Mam jej autograf i jestem już przed koncertem w siódmym niebie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy19:21:00

  Ona dobrze napisala pierogui - bez tego u przeczytalibysmy pierohi a takto mamy pierogi z lekkim ł pomiedzy "g" a "i"

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdy zobaczyłam te zdjęcia! UGH! Byłam tam gdzie oni zaledwie w sobotę. Gdybym poszła puźniej to bym ich spotkała.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeżeli mogę się spytać to jak nazywa się blog Cande?

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy17:30:00

  wiesz powiem że jesteś jak cande czyli po prostu lubisz dać się ponieść.(Nie odpisuj na te PYTANIE....)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!