13 sie 2015

[Z życia aktorów] Martina ponownie podbija Niemcy?


MARTINA PONOWNIE PODBIJA NIEMCY? Wakacje nadal trwają, jednak szybkim krokiem zbliżamy się do końca, a obsada już 22, 25 i 26 sierpnia zagra koncerty w Warszawie i Krakowie. Tak jak pisaliśmy [tu], najpóźniej ekipa powinna pojawić się 19 sierpnia, w przeddzień Disney Day, na którym będą obecni. Teraz wiemy, że pojawią się nie wcześnie niż 16 sierpnia, ponieważ prawdopodobnie wtedy Tini rusza na podbój Niemiec wraz ze swoją biografią "Po prostu Tini" [z hiszp. Simplemente Tini]. Dobrze wiemy, że nasz blog odwiedza mnóstwo mieszkańców tego kraju, więc teraz coś dla Was. Na wstępie chciałabym powiedzieć, że na razie mamy wstępne informacje. Nawet nie wiemy czy faktycznie są potwierdzone. Zapraszam do przeczytania...Internet ciągle szumi, a my nie mamy żadnych potwierdzeń ze strony Tinity. Co w takim razie? Najpierw cofnijmy się jakiś czas wstecz. 4 września 2014 roku, a więc niecały rok temu Martina wybrała się na do Berlina na promocję drugiego sezonu w Niemczech. Na tę imprezę zostało zaproszone stosunkowo mało osób. Jedynie byli to specjalni goście oraz zwycięzcy konkursu, organizowanym przez niemieckiego Disney'a. Właśnie tam Martina wykonała kilka piosenek, a fani mieli okazję na zamienienie kilku słów ze swoją idolką, dostanie autografu na swoich fioletowych gadżetach oraz zrobienie zdjęcia. Spotkanie nie trwało zbyt długo, jednak z pewnością było bardzo emocjonujące. Po więcej szczegółów i relację zasięgnijcie do postu [tu]. Teraz przejdźmy do plotek, które od kilku dobrych dni krążą po internecie. O co tak właściwie chodzi? Wielu już nieźle nakręciło się na promocję Einfach Tini, czyli niemieckiej wersji Po prostu Tini, ale jednak jest jeden haczyk.

Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka

Czy faktycznie wersja z promocją jest prawdziwa czy też to domysły polskich fanów? Nie mówmy hop. Po zasięgnięciu niemieckiej prasy, blogów oraz stron internetowych, dowiedziałam się, że Simplemente Tini w ich języku jeszcze nie miało swojej premiery i prawdopodobnie na razie jej nie będzie, a więc nie możemy wnioskować, że będzie to akurat promocja książki, która nie jest jeszcze wydana w tym kraju. Ta opcja odpada, a więc co innego? Promocja kolejnego sezonu Violetty? Czy Martina przyjedzie promować kolejny sezon i czy fani z Niemczech kolejny raz poczują się wyróżnieni? Otóż trzeci sezon jeszcze nie pojawił się, a faktem jest, że dopiero w maju zakończyła się pierwsza połowa (czyli 40 pierwszych odcinków) drugiego sezonu i 28 września rozpocznie się kolejna część nowych odcinków. Kolejny pomysł idzie do kosza. Nawet jeśli zakładalibyśmy taką opcję to mamy początek sierpnia, a do końca września jeszcze daleko. I co teraz?

 

A oto screen z DM (wiadomości prywatnej) z Carolą Gil, przyjaciółką Martiny Stoessel od czego wszystko się zaczęło. Napisała: Tini obecnie jest w Buenos Aires i dopiero 16 sierpnia jedzie do Europy, Niemiec. Z tego wynika, że w jakimś celu miałaby tam jechać, jednak nadal pozostaje pytanie czy faktycznie jest to autentyczna rozmowa, ponieważ dobrze wiemy, że bardzo łatwo zmienić swoją nazwę na Twitterze oraz zdjęcie profilowe. Zauważmy jednak jeden szczegół. Na górze, pod nazwą mamy jej nick - @carollagill, a taki faktycznie istnieje i jest to jej prawdziwe konto. A więc stoimy w punkcie wyjścia. Nie wiemy naprawdę nic szczegółowego, jednak post będzie aktualizowany po zdobyciu kolejnych informacji. Bądźcie cierpliwi. Dodatkowo dodam, że Carola napisała jednej z polskich fanek, że jeśli wszystko pójdzie po jej myśli, przyjedzie do Polski wraz z ekipą! 

CHCIELIBYŚCIE ŻEBY MARTINA I CARO PRZYJECHAŁA DO NIEMIEC? 

16 komentarzy:

 1. doroslaleonetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. A może Caro się pomyliła i chodziło o Polskę...nwm poczekamy zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, że by się pomyliła. :)

   Usuń
 3. A może mają tam jakiś przystanek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:10:00

   Ale tylko Tini będzie w Niemczech, bo ona leci 16, a Cande we Fans En Vivo powiedziała, że 19 sierpnia opuszcza Buenos Aires i leci do Europy na kolejne koncerty.

   Usuń
  2. Swoją drogą relacja z Cande w FW już wkrótce. :)

   Usuń
 4. Anonimowy16:42:00

  Pamiętacie jak Tini mówiła, że ma chyba niemieckie korzenie i chce to zbadać? Może dlatego?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:35:00

  Szkoda, że w Polsce nie było takiego spotkania z Tini, z okazji promocji książki

  OdpowiedzUsuń
 6. tak z innej beczki mam pytanie zrobicie posta o wynikach konkursu tegoostatniego z zielonej sowy?? pliska

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie jakiś konkurs w którym będzie można wygrać gadżety na koncert???

  OdpowiedzUsuń
 8. A co d akcji mogłibyśmy na Supercreativa zamiast Unica krzyczeć Wyjątkowa

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy14:08:00

  Wiadomo coś jeszcze na temat tego przyjazdu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z nowych informacji wiemy tyle, że Tini nie może zdradzić po co tam jedzie. :)

   Usuń
 10. Anonimowy12:15:00

  To w końcu Tini przyjedzie czy nie?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!