17 sie 2015

[Relacja] Cande dla FansWorld


CANDE DLA FW EN VIVO. Moda na fioletowych członków obsady w FansWorld En Vivo ostatnio rozpoczęła się na nowo. Jeszcze nie dawno mogliśmy gościć w tym programie telewizyjnym Albę Rico [klik] oraz Facundo Gambande [tu]. Niewątpliwie to, że ta dwójka pojawiła się akurat teraz w FW nie jest przypadkiem - prowadzący chcieli wyciągnąć jak najwięcej informacji dotyczących ich "związku", o którym plotki chodzą już po dłuższym czasie. Teraz rudowłosa odtwórczyni roli Camili w "Violetcie" udzieliła wywiadu i opowiedziała m.in o swoim chłopaku - Ruggero Pasquarelli, książce (UWAGA! ZNAMY DATĘ PREMIERY!), planach po zakończeniu trasy, miłosnych wyznaniach czy też o swoim życiu prywatnym. Zapraszam...


Najpierw prowadzący telewizji FansWorld gorąco zapowiedzieli wywiad z Candelarią. Wcześniej ogłosili to także na swoim twitterowym profilu, dzięki czemu równo o północy polskiego czasu, Molfesistas z Polski, ale również z innych zakątków świata, jak na zawołanie usiedli przed ekranami swoich komputerów, telefonów czy też tabletów. Wybrała dość skromne ubrania, które możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych niżej. Koszula w kratę świetnie komponowała się z rudymi włosami, nie prawda? Symbolicznie przywitano ją brawami, a Cande kolejno przytuliła się z wszystkimi na miłe powitanie. Tak jak już jest tradycją - zrobili sobie także wspólne, pamiątkowe selfie telefonem Coco (prowadzący). Zaraz po tym usiadła na niebieskim fotelu i rozpoczęli najmilszą część tego wieczoru, czyli wywiad, w którym mogliśmy dowiedzieć się kolejnych ciekawostek z życia Argentynki. Pierwsze pytanie brzmiało: ROZMAWIASZ Z RUGGERO PO WŁOSKU? Dobrze wiemy, że Ruggero jest Włochem, zaś Candelaria pochodzi z Argentyny, aczkolwiek Molfese odpowiada, że nie i że nie potrafi dogadać się w tym języku. Posługiwała się nim jedynie na koncertach. Wypowiedziała się, że jej drugim językiem jest angielski, bo w tym potrafi swobodnie rozmawiać. Z francuskim także daje radę, ale jedynie podczas Violetta Live. Spytano ją także o język polski, ale odpowiedziała, że nie potrafi mówić w tym języku, bo na występach mówią po angielsku. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

JESTEŚ ŚWIADOMA TEGO, ŻE NIEDŁUGO KONIEC TRASY? Na to pytanie odpowiedziała, iż z jednej strony jest bardzo szczęśliwa, bo będzie to dla niej krokiem w przód, jednak przeraża ją fakt, że spędziła w tym wszystkim cztery lata, a teraz każdy rozjedzie się w swoje strony, a to boli, bo na co dzień zawsze byli razem. Było dla niej to kolejne doświadczenie. JEJ PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ? Wyznała, że każdy z obsady jest szczęśliwy z tego, co osiągnął, że wspólnie dorośli, ale teraz pewien etap się zamyka; drzwi się zamykają i każdy zacznie swoją karierę. Patrzy z podziwem na Lodovikę Comello, starszą przyjaciółkę z planu, która  mimo, że zrezygnowała z drugiej trasy koncertowej, osiągnęła naprawdę dużo. Kilka minut potem powiedziała, że od razu po turnee chce porządnie odpocząć, a potem zrealizować kilka projektów, ale nie wie czy wszystko się uda. Z KIM DOGADYWAŁA SIĘ NAJLEPIEJ OD SAMEGO POCZĄTKU? Tą osobą jest właśnie Facundo Gambande, który przez pewien okres czasu był podejrzewany o związek z Cande, ale ona kolejny raz wspomina, że są przyjaciółmi; jest dla niej jak brat. Poznali się już na przesłuchaniach do “Violetty”. Oboje byli bardzo zestresowani, ale razem te¿ to przezyciężyli i oboje dostali role. 

 
CO ZROBIŁABY GDYBY ZOSTAŁ JEJ OSTATNI DZIEŃ ŻYCIA? Cande podeszła do tego bardzo humorystycznie I odpowiedziała, że siadłaby i jadła słodycze, bo je kocha. A jesteście ciekawi jej początków z Ruggero? SPYTANO JĄ O JEJ REAKCJĘ, KIEDY RUGGERO SPYTAŁ JA O TO, CZY CHCE BYĆ JEGO DZIEWCZYNĄ.  Szukująca prawda, której wcześniej nigdzie nie ujawniono – Ruggero prosił dwukrotnie Molfese o chodzenie, jednak pierwszy raz powiedziała “Nie”, ponieważ nie była na to gotowa i pasowało jej życie singla. POCAŁUNEK W TAKSÓWCE? O to także spytano, bo wcześniej wspominano, że pocałunek w taksówce był ich pierwszym. Candelora powiedziała, że nie całowali się, dopóki nie spytał o to, czy chce z nim być. Zaśmiała się mówiąc, kiedy on romantycznie spytał ją o chodzenie, a ona odpowiedziała, że nie. Jednak wspomniał, że to nie ma znaczenia i jak widać próbował dalej. Już wtedy Candelarii zapaliło się światełko I zaczęła naprawdę rozmyślać o tym, czy być może to jest odpowiedni czas i odpowiedni chłopak. Rozmowa o Ruggero nie miała końca – dobrze wiemy, że ich miłość rozkwita w najlepsze. Jak widać pan Pasquarelli jest dobrym kucharzem i osobą, która kocha dawać jej prezenty. Ostatnio wręczył jej bukiet kwiatów. A CO SPRAWIŁO, ŻE ZAKOCHAŁA SIĘ W NIM? Cóż, Cande uważa, że jest bardzo wyjątkowym facetem. Woli spędzać czas z nią, niż ze swoimi kolegami oglądając mecz, kocha w nim wszystko. Zazwyczaj zaczyna dzień pytaniem: Cande, co dzisiaj robimy? To właśnie się jej podoba: że nie myśli jedynie o sobie, a pierwszorzędnie stawia ją. Tak samo działa to w drugą stronę, dlatego najwięcej czasu spędzają razem, ale oboje są bardzo towarzyskimi osobami i często wychodzą gdzieś z przyjaciółmi. CZAS NA KSIĄŻKĘ! Tego chyba jeszcze się nie spodziewaliśmy. Książka Candelarii wkroczy do akcji szybciej niż myślimy, bo zostanie wydana w Argentynie około początku/połowy września. Prawdopodobnie pojawi się także w Hiszpanii i na razie tyle wiemy. O Polskę będziemy się starać, będą hashtagi, które być może zdziałają sprowadzenie i przetłumaczenie “Mundo Cande” na nasz język. Znajdziemy w środku jej porady, sekrety urody czy też ogólnie o jej życiu prywatnym. Wspomniała, że wyrusza do Europy i dobrze wiemy, że obecnie wraz z Albą Rico oraz Faundo Gambande spędzają czas z Lodoviką Comello w Mediolanie! 

ODTWARZACZ TUTAJ.


5 komentarzy:

 1. Anonimowy21:40:00

  Pierwsza ;) Worek kartofli dla mnie XD Może być kurier. Suuuuuper post

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że przetłumaczyłaś :))
  Nie spodziewała bym się, że odmówiła Ruggero :D
  Ale razem tak pasują do siebie <3
  Nie mogę się doczekać książki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ruggelaria ❤️ Jak ja chcę poznać treść jej książki! Chyba nawet założę Facebooka, żeby spamować!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:01:00

  SUPER!!!! Napracowałaś się

  OdpowiedzUsuń
 5. zorganizowałam na moim blogu: http://martinastoessel-violettapolska.blogspot.com/2015/07/violetta-live-akcje-koncertowe.html napisałam tam o Waszej akcji, ale również dopisałam coś swojego-jeżeli będziecie w Warszawie, zawiążcie sobie na nadgarstku białą bandamkę z napisem "Bloger" lub "Czytelnik" zależnie od tego czy piszecie, czy czytacie jakiegoś bloga. Moja będzie różowa z napisem "Bloger-organizator". Bardzo zależy mi na spotkaniu z czytelnikami :) Ale również Wy poznacie kogoś ciekawego z tym samym zainteresowaniem-Violettą!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!