6 lip 2015

[Zapowiedź] Alba już dziś dla Fans World En Vivo


ALBA JUŻ DZIŚ DLA FANS WORLD EN VIVO. Znana nam wszystkim odtwórczyni Naty w "Violetcie" nie próżnuje. Jeszcze w czerwcu wzięła udział w sesji dla Mas Negro, z której zdjęcia możecie obejrzeć [tutaj]. Wczoraj (tj. 4 lipca) odbyły się ostatnie koncerty w Ameryce Łacińskiej i oficjalnie obsada rozpoczęła długie wakacje, a powrócą z całkiem nowymi koncertami dopiero przy rozpoczęciu drugiej części trasy w Europie, gdzie odwiedzą m.in Polskę: 22 sierpnia w Warszawie oraz 25 i 26 sierpnia w Krakowie. Przypominamy, że bilety ciągle możecie zakupić [tutaj]. Chcecie dowiedzieć się co tym razem przyszykowała dla nas Alba? Zapraszam do rozwinięcia postu. Wspomnę na wstępie, że będziecie mieli okazję zapytać ją o rzeczy, które od pewnego czasu chodzą Wam po głowie. 
Fans World En Vivo do swojego programu zaprosiło już część osób z obsady, m.in 28 marca ubiegłego roku Jorge Blanco [klik], 7 kwietnia Lodovicę Comello [klik], 17 marca i 13 czerwca Diego Domingueza [klik] [klik], 31 października Facundo Gambande oraz Candelarię Molfese [klik], 27 sierpnia Macarenę Miguel [klik], 20 sierpnia Damiana Laurettę [klik], 26 marca ponownie Candelarię Molfesę wraz z Nicolasem Garnierem [klik], 2 lutego Mercedes Lambre [klik], 2 lipca Florencia Benitez [klik], 4 lipca Diego Ramos [klik] i [klik], 18 czerwca Samuel Nascimento [klik], 19 maja Facundo Gambande [klik], 18 kwietnia Martina Stoessel [klik] [klik], 26 maja Xabiani Ponce de León [klik]
25 czerwca [klik] oraz w tym roku 21 kwietnia Ruggero Pasquarelli [klik], część obsady [klik], a także 23 lipca Ezequiel Rodriguez oraz Alba 4 czerwca [klik]. O wszystkim na bieżąco na blogu. Jeśli macie zaległości - zapraszam serdecznie do lektury. 

Do zobaczenia w poniedziałek w @FanEnVivo o 7:00 (Argentyna) fansenvivo.tv


Jak widzimy to nie był także pierwszy raz panny Rico Navarro, ponieważ wystąpiła tam już w ubiegłym roku. Jak widzimy program zainteresował się jej postacią ponownie i będziemy mogli oglądać ją jutro, niestety w internecie i o dość późnej godzinie. Jednak podejdźmy do tej kwestii z innej strony - co to za problem czuwać w wakacje do późna, aby zobaczyć swoją idolkę? A czym tak w ogóle jest FANS WORLD EN VIVO? Jest to internetowa telewizja, do której zapraszane są różnorodne gwiazdy, w tym także obsada "Violetty". Odbywają się tam rozmowy, do której pytania możecie zadawać także Wy. Ale jak? Wystarczy, że posiadacie Twittera i macie głowę pełną pomysłów. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 19 czasu argentyńskiego oczywiście. U nas będzie to godzina 0:00, jednak sądzę, że zbierze się spora grupka Polaków, która pokaże jak bardzo kochamy Albę. Każdy kto się orientuje w twitterowych nowościach - planowaliśmy akcję #POLONIASIEMPRECONALBA, która niestety nie weszła do trendów, więc myślę, że byłoby miło, gdyby Rico zobaczyła naszą obecność. Program możecie obejrzeć pod [tym] linkiem, tak jak wspomniałam wcześniej: o godzinie 0:00 czasu polskiego. Z tego co się orientuję, kiedy pojawi się już odtwarzacz, z boku znajdziecie także okno z Twittera, gdzie będziecie mogli zadać Albie pytania. Na wybrane z pewnością odpowie. Część zadadzą także prowadzący, ale warto, abyśmy pokazali się z dobrej strony! Niech wszyscy widzą, jakich fanów Alba ma w Polsce. Dobrze wiem, że i Was gryzie sprawa jej i Facundo Gambande, którzy w ostatnim czasie spędzają razem bardzo dużo czasu, dodają wspólne fotki czy też całują się na koncercie, przy czym nie wiemy, czy jest to kwestia scenariusza całego zdarzenia czy też wypływa to od nich. Widzimy się o 0:00 przed komputerami, telefonami i tabletami! 

BĘDZIECIE OGLĄDAĆ ALBĘ? 

3 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!