27 lip 2015

[Z życia aktorów] Czy Diego pojawi się w trzeciej części trasy?


CZY DIEGO POJAWI SIĘ W TRZECIEJ CZĘŚCI TRASY? Wszyscy żyją wakacjami, zarówno my, jak i obsada, która po ostatnim koncercie w Ameryce Łacińskiej (w Chile) wyruszyła na upragnione wakacje. Niewątpliwie potrzebowali tej chwili wytchnienia i odpoczynku, którego podczas trasy Violetta Live nie mogli w pełni zaznać. Diego spędza czas aktywnie uczestnicząc w różnych wydarzeniach. Ostatnio pojawił się na premierze filmu "Solo quimica". Zaraz po pobycie w Hiszpanii, gdzie mieszkał od dzieciństwa wyruszył za narzeczoną - Clarą Alonso, która obecnie przebywa we Włoszech, realizując nowe projekty. W międzyczasie wziął udział w akcji charytatywnej „Aqua for life”. Odpowiedział także na pytanie: CZY POJAWI SIĘ W TRZECIEJ CZĘŚCI TRASY?  Zapraszam do postu, gdzie dowiecie się szczegółów na temat Diego i zarazem odpowiemy sobie na to pytanie, które zadano mu podczas gali na premierze ekranizacji.

Diego Dominguez, odtwórca roli w "Violetcie" o tym samym imieniu razem z członkami obsady serialowej wyruszył w po raz drugi w trasę koncertową promującą telenowelę. Ten przystojny Hiszpan kocha podróżować, zwiedzać i odrywać nowe zakątki świata, jednak podczas turnee warunki są bardzo ograniczone. Co kilka dni wyruszają do nowego państwa: wsiadają w samolot i zaraz potem lądują na lotnisku, zmieniają hotel, pokoje, wannę, łóżko, co niewątpliwie nie zawsze odpowiada artystom. Czasem tak jak zwyczajni ludzie chciałby spokojnie położyć się do łóżka i wyspać się za wszystkie czasy. Tymczasem na co dzień spotyka się z wrzeszczącymi pod oknem fanami, którzy czekają na autografy i zdjęcia. Pomiędzy kolejnymi koncertami rzadko znajdują wolną chwilę na zwiedzanie. Często urządzają sobie małą drzemkę, aby zebrać siły na kolejny występ, ponieważ zmiany czasu nie zawsze działają na nich pozytywnie. 
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Niewątpliwe jest to, że tęskni za rodziną, która mieszka gdzieś w małej wiosce niedaleko Zargozy. Dlatego też od razu po zakończeniu już drugiej części trasy pojawił się właśnie u swojej rodziny. Przypomnę, że oprócz rodziców ma także brata. Abel specjalizuje się w psychologii, więc praca brata z pewnością bardzo różni się od tego zabieganego życia Domingueza. Niedługo po tym ujrzeliśmy jego zdjęcia z premiery filmu "Tylko chemia" (z hiszp. Solo quimica). Zapewne został zaproszony, dlatego też mogliśmy go tam oglądać. Film nie miał jeszcze oficjalnej premiery, a to wydarzenie śmiało możemy nazwać przedpremierą. Udzielił także krótkiego wywiadu, w którym opowiedział m.in że chce rozwijać swoją karierę. Możemy spodziewać się jego wyjazdu Argentyny, Włoch czy też USA. Jak wiemy Diego lubi nowe wyzwania, kto wie co ujrzymy tym razem. Sam w jednym z wywiadów wspomniał, że sporym wyzwaniem byłaby dla niego nauka nowego języka (mówił tu o włoskim), a także zagraniu w jakimś filmie. Tak jak już poprzednio wspomniał, na premierze potwierdził, że chce dalej realizować się jako aktor. Jeszcze podczas trasy Violetta En Vivo wyznał, że śpiewanie powoli go nudzi, ponieważ robi to od dziecka, a każda rola w jakiejś ekranizacji to możliwość świetnej zabawy i sprawdzenia się we wcielaniu się w nowy charakter. Nie zapomniał także o swoich początkach i jego występach w reality-show EuroJunior. Chciałby, aby program dalej był prowadzony. Myślę, że takie wyznanie było powiązane z tym, że jest to duża szansa dla dzieci i młodzieży, którzy posiadają talent, a niekoniecznie wiedzą jak się wybić. Diego swoje początki z EuroJunior wiązał w 2003 roku, kiedy poszedł na przesłuchania. Dostał się i w 2004 roku w wieku 13 lat rozpoczął swoją "mini karierę". Na koniec potwierdził, że nie planuje odejścia z trzeciej części trasy kocertowej. Po sporej fali odejść podczas tego turnee zaczęły się spekulacje - a co jeśli odejdzie następna osoba? Hiszpan już potwierdził swoją obecność, dlatego nie mamy powodu do obaw. 
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Na chwilę obecną znajduje się w słonecznej Italii wraz z Clarą Alonso, swoją już od niedawna narzeczoną. Po długiej rozłące na pewno byli za sobą mocno stęsknieni, co było widać także po ich rozmowach z Clari na twitterze. Ostatnio często musieli znosić rozstania ze względu na nowe projekty panny Alonso. O jednym z nich pisaliśmy [tutaj]. Słodkie fotki Dielari (połączenie imion Diego I Clari) krążą po internecie. Warto wspomnieć, że mimo wakacji nie zapomniał o dbaniu o swoją formę. Jak widzimy regularnie odwiedza siłownię. Wraz z Clarą wziął udział w akcji charytatywnej “Aqua for life”.  Niżej przedstawiam kilka zdjęć z jego wakacyjnych poczynań. Jak widać Dominguez spędza je ciekawie, niekoniecznie tylko w rodzinnym miasteczku. Znalazł czas na rodzinę, swoją narzeczoną, a także na wsparcie akcji charytatywnych czy udział w premierze filmowej. Być może to właśnie my będziemy mogli ujrzeć go na czerwonym dywanie, z jego twarzą na afiszu jakiejś produkcji. Kto wie, co będzie dalej. Myślę, że Diego nie spocznie na laurach I sukcesie “Violetty”, a dalej będzie rozwijał się w kierunku aktorstwa. Wielu nie pochwala jego wyboru I chciałoby widzieć go w roli wokalisty, jednak na razie Dominguez chciałby skupić się na czymś zupełnie inny. Pamiętajcie: jedno nie wyklucza drugiego. Być może kiedyś nas jezcze zaskoczy I wkroczy z solową płytą. Dużo jeszcze przed nim. Jest jeszcze młody I całe życie przed nim. Mamy potwierdzenie, że nie zamierza uciekawać od “Violetty”, a na spokojnie dokończyć ten projekt I dopiero potem zacząć myśleć o kolejnym. Pamiętajcie, że naszego Domingueza będziemy mogli ujrzeć po długiej przerwie w Polsce już 22 SIERPNIA W WARSZAWIE. Zaraz po nim czekają nas dwa kolejne koncerty W KRAKOWIE 25 I 26 SIERPNIA. Was też nie może tam zabraknąć. Bilety ciągle są w sprzedaży [tutaj] klikając odpowiednią kategorię “Violetta Live' I wybrany występ. Myślę, że warto wspomnieć także o tym, że obsada będzie u nas znacznie wcześniej niż się spodziewaliśmy. Zgodnie z tym, co pisaliśmy [tu] o konkursie na spotkanie z obsadą 20 sierpnia, powinni pojawić się najpóźniej 19 sierpnia. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka
CIESZYCIE SIĘ, ŻE DIEGO BĘDZIE ROZWIJAŁ SIĘ W KIERUNKU AKTORSTWA?

9 komentarzy:

 1. Ciesze się że obsada spełnia swoje marzenia, lecz trudno, że cierpi na tym trasa i V-lover... .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Diego nadal będzie uczestniczył w trasie. Spokojnie. :)

   Usuń
 2. Zgadzam się z komentarzem powyżej, ale cieszę się że będzie na naszych koncertach, ALE MNIE NASTRASZYLIŚCIE! XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałam Was zachęcić do czytania postu. :)

   Usuń
  2. Ja też się wystraszyłam. XD Btw no szkoda, że nie będzie śpiewał, bo głos ma naprawdę super. :C

   Usuń
 3. Matko, jak sie wystraszyłam, po co piszecie taki głupi tytuł, prawie zawału dostałam, po prostu napiszcie, że post o planach Diego a nie o tym czy nie wystapi na VL, na serio po co tak zwracać uwagę i siać postrach?

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21:55:00

  Clara to narzeczona diego ????!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ktoś chce bilet to na stronie : http://violettapolska.pl/ do odebrania dla szcześliwców. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Boże jak się cieszę ze potwierdził ze nie rezygnuje.. Kupiłam bilet tylko dla niego:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!