24 lip 2015

[Sesja zdjęciowa] Lodovica ponownie przed obiektywem


LODOVICA PONOWNIE PRZED OBIEKTYWEM. W ostatnim czasie sesje zdjęciowe stały się dla Lodo codziennością, jednak nic w tym dziwnego, ponieważ gwiazda jest bardzo fotogeniczna, a aparat ją po prostu kocha. Najnowsze sesja Comello zdecydowanie różni się od poprzednich i w pewnym sensie jest szczególna. Zapewne w tym momencie na myśl nasuwa Wam się pytanie dlaczego. Pamiętacie jak jeszcze kilka dni temu pisałam o pierwszym milionie obserwujących na Instagram'ie Lodo? [klik] Otóż owa sesja zdjęciowa ukazała się w ramach podziękowań za tą liczbę followers'ów. W rozwinięciu posta znajdziecie wszystkie zdjęcia, informacje o sesji oraz backstage. Zapraszam...


FOTOGRAF: Cosimo Buccolieri
STYLIZACJA: Ste World
FRYZURA: Mimmo Di Maggio
MAKE-UP: Rachid Tahar

BACKSTAGE

*Jak tylko pojawią się nowe zdjęcia, post zostanie zaktualizowany.*


PODOBA WAM SIĘ SESJA?

15 komentarzy:

 1. Anonimowy17:43:00

  GŁUPI BLOG I BRZYDKA LODO!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej... rozumiem, że możesz nie lubić Lodo, ale nie musisz od razu jej obrażać. Zapewne jesteś jedną z tych osób, które mają bulwers o to, że na blogach ciągle piszą tylko o Lodo, ale tak się składa, że ten blog jest absolutnie genialny, a dziewczyny piszą o wszystkich. Fakt pojawiają się częściej posty o Lodovice niż np. o Cande, ale zauważ, że Lodo ostatnio robi bardzo dużo i dlatego jest tyle postów o niej.

   Usuń
  2. Co do sesji, to mi osobiście bardzo się podoba, a Lodo jak zwykle wygląda zjawiskowo.

   Usuń
  3. Cóż, staramy się pisać o wszystkich na bieżąco. Wiadomo, że o Lodo pojawia się więcej postów niż o innych, ale jest to spowodowane tym, że w ostatnim czasie Lodovica naprawdę dużo robi: angażuje się w nowe projekty, bierze udział w sesjach... :)

   Usuń
  4. Anonimowy18:35:00

   Po prostu wyrażam sowją opinię, a wy się mnie czepiacie. -,- Skoro autorka tego postu chcę znać naszą opinię, to ją wyrażam.

   Usuń
  5. Anonimowy18:40:00

   Okej wyraziłaś swoją opinię i koniec dyskusji.

   Usuń
  6. Anonimowy19:49:00

   Autorki bloga chcą usłyszeć konstruktywną opinię z uzasadnieniem, a "GŁUPI BLOG" na pewno do takich nie należy. Właśnie tak się mówi, gdy nie ma się żadnych racjonalnych argumentów, pozdrawiam :)

   Usuń
  7. Anonimowy08:13:00

   KURWA

   Usuń
 2. Anonimowy17:43:00

  Szczerze mówiąc wolę bardziej naturalniejsze sesje Lodo, ale ta też mi się podoba. Nasza księżniczka. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie tak samo, też wolę te naturalniejsze sesje. :)

   Usuń
 3. Dziękuję, że z nami jeszcze jesteście, teraz to jest moje jedyne źródło informacji, ponieważ blog Violetta Polska już się rozpad, niestety, bo redaktorki te aktywne odeszły :(
  Dlatego został mi wasz blog i proszę was bądźcie z nami jeszcze przez kilka lat, bo boję się, że V-Fanka, Domi, Asieńka, czy reszta załogi też się rozpadniecie :(
  I kto nas bd informował? Bo mi Instagram i TT nie wystarcza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani Domi, ani Asia czy V-fanka i reszta załogi nie zamierzamy odejść😊

   Usuń
 4. Ona jest taka piękna *-*
  Wychodzi ładnie na zdjęciach nawet wtedy kiedy jest zrobione przypadkowo ;) Zazdroszczę jej urody :D Oby więcej takich sesji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:27:00

  jak zwykle śliczna ta nasza księżniczka :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!