18 lip 2015

[Wywiad] Martina leci do Los Angeles nagrywać płytę!


MARTINA LECI DO LOS ANGELES NAGRYWAĆ PŁYTĘ. Martina pędzi do przodu jak szalona. Jeszcze niedawno zaczynaliśmy trasę koncertową Violetta Live występami w Hiszpanii, a tymczasem obsada zakończyła niedawno już drugą część trasy, a pierwszą część w Ameryce Łacińskiej. Tak jak już mówiliśmy o zmianach [tutaj], rozpoczniemy trzecią część trasy 22 sierpnia show w Warszawie. Stoessel gościnnie wystąpiła dzisiaj w argentyńskim radio. Jak się spodziewaliśmy, dowiedzieliśmy się bardzo dużo wartościowych informacji, aczkolwiek ciągle stoimy w punkcie wyjścia. Uzyskaliśmy wiele potwierdzeń, wskazówek, jednak ciągle nie są to konkretne informacje. Wiedzieliście, że Tinita już w przyszły wtorek wyrusza do Los Angeles nagrywać część piosenek do swojej płyty, która prawdopodobnie ukaże się już w 2016 roku? #TiniSolista2016 wkracza do akcji?
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Dnia dzisiejszego, Martina Stoessel została zaproszona na wywiad do argentyńskiego Radio de la Ciudad, aby opowiedzieć troszkę o swoich planach na przyszłość. Rozmowa zapowiedziana była już kilka dni wcześniej na Twitterze Cataliny Dlugi - prowadzącej. Zaplanowany był właśnie na dzisiaj o godzinie 12:00 czasu argentyńskiego, dlatego my mogliśmy oglądać ją o godzinie 17:00 czasu polskiego. Tak jak obiecano, pojawiła się równo z wybiciem tej godziny. Już na wstępie powiedziała, że swoją przyszłość chce wiązać z muzyką, ale z chęcią sprawdzi się także w roli aktorki. Jest bardzo zdumiona i szczęśliwa, iż "Violetta" osiąga kolejne tereny i tym razem trafia na anteny telewizorów w Stanach Zjednoczonych, gdzie będzie mogło ją oglądać ponad 80 milionów ludzi. Wspomniała, że nie widziała, żeby kiedyś w historii Disney'a powtórzyła się podobna sytuacja i nie chce niczego więcej. Jest zadowolona z tego, co osiągnęli i dzięki temu mogła być w wielu miejscach na świecie. Wyznała, że będzie brakowało jej "Violetty" i samego zespołu, z którym spędziła prawie cztery lata. Wspomniała, że we wtorek wyrusza do Los Angeles nagrać kilka piosenek do swojej solowej płyty, którą tworzy we współpracy z Holywood Records, niestety nie może powiedzieć dokładnie kiedy się pojawi, gdzie i dlaczego. O powróceniu do Petera opowiedziała, że czują się teraz bardzo dobrze, a ich miłość jest dojrzalsza i zarazem silniejsza. Dobrze się rozumieją i nie ma pomiędzy nimi żadnych problemów. Mówiła, że tak jak w każdym związku kiedyś przychodzi czas na ślub i dzieci, jednak oni żyją teraźniejszością i nie myślą o tym, co będzie dalej. Nie planują tak szybko dorastać. Życzy dobrze chłopakowi, który sprawuje się w teatrze. O perfumach powiedziała, że już są w fazie tworzenia i mają niesamowity zapach. Osoba, która je produkowała doskonale dobrała zapach do jej upodobań. O fanach wspomniała, że jest im bardzo wdzięczna i chciałaby być ciągle tak blisko nich. Była także wzmianka o Documental Tini, które być może będzie kręcone nie tylko w LA, a w Europie. Wspomniała również o Polsce i polskich fanach, a także o koncertach, które przybędą już po wakacjach.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Jak widzimy plany są naprawdę rozmaite, a Martina pragnie rozwijać się w różnych kierunkach. Ani o filmie Disney'a w którym zagra, o płycie czy też DT nie mogła powiedzieć zbyt wiele, stąd kierowała się samymi ogólnikami. Mamy nadzieję, że z czasem dowiemy się czegoś więcej. Możemy obiecać jedno - będziemy uważnie śledzić jej poczynania i Was o nich informować. Jutro o godzinie 22:30 naszego czasu (także włoskiego) na kanale Rai Gulp, w programie Rai Music odbędzie się specjalny odcinek programu, w którym gościnnie wystąpi część obsady "Violetty". Niestety nie jesteśmy pewni czy będzie to na żywo, czy też nagrane jakiś czas temu. Myślę, że warto zajrzeć z czystej ciekawości. Na wstępie dodają, że dowiemy się ciekawostek na temat ich przyszłości. Zachęcamy do siadania przed telewizory. Rai Gulp znajdziecie pod numerem 335 w telewizji NC+ oraz na 246 w Cyfrowym Polsacie. Jeśli będzie to coś naprawdę ciekawego postaramy się także tutaj o tym napisać. Warto wspomnieć, że Tini w wolnej chwili planuje zrobić kolejny TiniCam, więc bądźmy uważni! 

Jutro wieczorem o 22:30 na Rai Gulp zostanie wyemitowany nowy odcinek "Gulp Musicc" poświęcony bohaterom jednej z najbardziej znanych programów telewizyjnych ostatnich lat. Mówimy o "Violetcie". Martina Stoessel, Mercedes Lambre, Lodovica Comello i Ruggero Pasquarelli będą rozmawiali z nami na Rai Gulp i odkryjemy nie tylko ich plany na przyszłość, ale przeżyjemy z nimi najlepsze momenty z trasy koncertowej "Violetta Live". W skrócie gratka dla wszystkich fanów "Violetta" wypełniona wieloma niespodziankami. Nie możecie tego przegapić! WY TEŻ NIE MOŻECIE DOCZEKAĆ SIĘ TINI JAKO SOLISTKI? 

9 komentarzy:

 1. Tak Jest może link do tego dzisiejszego wywiadu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy23:37:00

  tak i to bardzo, tak się cieszę z tego, że nagra płytę, już nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że już tak szybko jej kariera poszła w przód. Szczerze myślałam że płyte zacznie nagrywać dopiero po Violetta Live, ale najwidoczniej się myliłam... Oczywiście jeśli jej płyta wejdzie do polskich sklepów napewno z wielką chęcią ją kupię... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy08:35:00

  ŁAŁ, KARZDY JUŻ O TYM WIE ;-;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimku piszę się Wow, a nie Łał i Każdy, a nie Karzdy. Naucz się najpierw ortografii, a później pisz.
   I nie każdy o tym wie

   Usuń
 6. Anonimowy12:53:00

  tylko czemu aż tam? xd

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!