31 lip 2015

[Z życia aktorów] Falba potwierdzona?!

FALBA POTWIERDZONA?! Serial ,,Violetta'' był przepełniony miłością na każdym kroku. Aktorzy grający w produkcji spędzili ze sobą trzy lata. Czują się jak wielka rodzina. Role w serialu były różne. Postacie, w które wcielali się artyści były ciekawe i uwielbiane przez widzów. Serialowe duety miłosne także były dobrane idealnie. Aktorzy nagrywali wiele romantycznych scen. Czy to możliwe, aby odgrywając takie ujęcia, nic nie zaiskrzyło? Jest to temat dość ciekawy i sporo o nim w tym poście. Głównie jednak pragnę zaspokoić waszą ciekawość, co do jednej pary aktorów. Mowa tutaj o Albie i Facu. Czyżby między tą dwójką narodziło się uczucie? A może to stało się już dawno, a teraz zostało ujawnione? Zapraszam...


Czy możliwe jest nic nie poczuć, udając parę idealna przez trzy lata?

Pytanie które frapuje część z nas. Patrząc na obsadę, to jest to raczej możliwe. Jeżeli chodzi o pary serialowe, pokrywające się z prawdziwym życiem, to przychodzi nam na myśl Falba. O domysłach co do tej dwójki pisaliśmy tutaj. Drugie co nam przyszło do głowy, to Jortini. Jeżeli chodzi o ten duet dobrych przyjaciół, odgrywających główne role w serialu, ich związek to tylko przejaw wyobraźni fanów. Na YT można znaleźć mnóstwo filmików, w których wielbiciele próbują udowodnić uczucie między nimi. Wiadome jest, iż na różnych konferencjach prasowych powinni zachowywać się jak zakochani, aby fani serialu byli utwierdzeni w kwestii uczucia między Leonem a Violettą lecz artyści są po prostu dobrymi przyjaciółmi. Martina Stoessel jest w związku po przejściach z Peterem Lanzanim. Jorge Blanco jest w szczęśliwym i długotrwałym związku ze Stephie Camareną. Inny przykład ciekawego duetu to Candelaria Molfese i Ruggero Pasquarelli. Ich bohaterowie nie byli powiązani, a sami przez dłuższy czas nie darzyli się sympatią. U nich zadziałała teza ,,serce nie sługa''. Więcej o tym przeuroczym związku można przeczytać tu. Tak samo wygląda przypadek Diego Domingueza i Clary Alonso. Ta para artystów dość długo ukrywała przed nami swoje uczucie. Aktualnie się nie krygują i widać, iż są bardzo szczęśliwi. Reszta obsady jak na razie nie odnalazła swojej drugiej połówki, a przynajmniej nie daje nam powodów do spekulacji. Aktorstwo to trudna sztuka. Mimo to nasi fioletowi aktorzy poradzili sobie z wyzwaniem i szukają swych życiowych miłości, nie kierując się telenowelą. Od każdej reguły są jednak wyjątki...


Zapewne kojarzycie jedną serialową parę - Naxi. Ich perypetie miłosne były dość zagmatwane i zabawne. Charaktery bohaterów, jak i artystów się w nich wcielających, genialnie do siebie pasują. No właśnie... Falba, czyli związek tej pary aktorów to zagadka od dawna. Na początku były to tylko nasze domysły. Sprawy zaczęły nabierać tępa, gdy Alba wstawiła ciekawy filmik na swoim Instagramie. Na video Hiszpanka zawołała do Facundo ,,kochanie''. Potem działy się ciekawe rzeczy, mianowicie para zaczęła się całować na scenie! Praktycznie każde show podczas trasy było doprawiane tym akcentem. To był moment, w którym przyswoiliśmy sobie myśl, iż ich związek jest prawdziwy. Niedługo po koncercie w Chile, ostatnim przed wakacjami, Alba wystąpiła w programie telewizyjnym, gdzie udzieliła wywiadu. Czekaliśmy na jej komentarz w temacie spraw sercowych lecz panna Rico nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła potencjalnego związku z serialowym Maxim. Dzisiaj w nocy, w tym samym programie wystąpił Facundo. Podczas rozmowy w  Fans World wiele razy podsuwano ten temat. Artysta sam wielokrotnie używał określenia ,,Falba''. Argentyńczyk przyznał, iż kocha Albę. W jego domyśle jako przyjaciółkę lecz nie trudno się domyślić, co miał na końcu języka. W jednym momencie padły z ust artysty piękne słowa: "Mamy piękną relację, jestem szczęśliwy i mam nadzieję że ona też, wiele nas łączy". FACU NIE ZAPRZECZYŁ, IŻ JEST W ZWIĄZKU Z ALBĄ RICO. Następnie ukazało się ponowne pytanie o pocałunki i ponowne o Albę, a FACUNDO POWIEDZIAŁ, ABYŚMY SAMI WYCIĄGNĘLI WNIOSKI. Tak więc jesteśmy pewni, iż Falba istnieje. Związek Facundo Gambande i Alby Rico przestał żyć w naszej wyobraźni i jest realny. Mamy powód do radości!CO SĄDZICIE O TEJ PARZE ?

14 komentarzy:

 1. Anonimowy13:03:00

  Falba była by fajna! W końcu 1 para która została przeniesiona z serialu do realu

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:13:00

  Lubie i Facu i Albe więc myślę że to będzie super para :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie!
  Super, że miłość z serialu przeszła na życie prawdziwe. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy20:45:00

  Co do akcji koncertowych w Warszawie- my sami mamy sobie zorganizować te balony?

  OdpowiedzUsuń
 5. AAAAAAAAAA! Kocham Falbę!
  świetny post!
  Mógłby ktoś przetłumaczyć mój kom pod postem paczka dla obsady? Bardzo proszę
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy23:29:00

  Aaaaaaaaaaa!!! Falbunia moja kochana!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Muahahahahhahahahahahahahahah! Falba <3 Ten post na Violetta Polskw będzie chyba wtedy, kiedy się już rozstaną xD (czego im nie życzę). Jesteście miliard razy lepsi!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ktoś chce bilet to na stronie : http://violettapolska.pl/ do odebrania dla szcześliwców. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy20:20:00

  są super :D Sorry Asia, ale zapomnieliście o Lodo i jej MĘŻU-Thomasie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:24:00

   a sorry wycofuję się;) zorientowałam się, że ty tylko najważniejszą w serialu (bo jest w niej tytułowa i główna bohaterka) parę pokazujesz z parami nie z serialu i tylko pary w których są tylko osoby z "Violetty". Przepraszam.

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!