23 lip 2015

[Konkurs] Wygraj bilety na koncert Violetta Live [AKTUALIZACJA]


WYGRAJ BILETY NA KONCERT VIOLETTA LIVE. Z pewnością część z Was niecierpliwie czeka z biletami w rękach na występy obsady Violetty w Polsce. Wielu na pewno nie może pozwolić sobie na bilety ze względu na cenę, jednakże ciągle czyhają na nas nowe konkursy, w których do wygrania są właśnie wejściówki na koncert. Chcecie przeżyć niesamowite chwile razem z kilkudziesięcioma tysiącami V-lovers? Wystarczy odrobina kreatywności, a łatwym sposobem możecie je zdobyć. W tym poście przedstawiam kilka propozycji konkursów. Być może właśnie Wam uda się być tymi szczęśliwcami?

AKTUALIZACJA 1

Ukazał się kolejny konkurs, zapraszam osoby kochające śpiew. Do wygrania są bilety na show i nie tylko !  
WYGRAJ PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ! 

Zielona Sowa słynie głównie z produkcji książek dla dzieci i młodzieży, w tym także tych dla V-lovers. Pojawiło się już wiele publikacji z ich strony od tatuaży, po pomysły na udaną zabawę i na poradnikach kończąc. Niedawno do sprzedaży trafiła książka "Sekrety urody" będąca jedną z serii tych trzeciosezonowych. Podobne jest także zadanie konkursowe. Jak brzmi? NAPISZ JAKI JEST TWÓJ SEKRET URODY. Wiecie już jak na nie odpowiedzieć? Wystarczy napisać komentarz pod postem konkursowym, który znajdziecie [tutaj]. Jednakże to nie wszystko! Musicie zebrać pod swoim komentarzem jak największą ilość lajków. Osoba, która zbierze ich najwięcej oczywiście wygrywa. Do wygrania podwójna wejściówka na koncert w Warszawie 22 sierpnia w sektorze D1, o wartości 229 złotych każdy. Czas macie do 15 lipca.

 Często nas o niego pytacie! Oto i on! KONKURS, w którym do wygrania podwójne zaproszenie na koncert Violetty w Warszawie 22 sierpnia (miejsca w sektorze D1). Znasz już nasz najnowszy poradnik "Violetta. Sekrety urody"? Znajdziesz w nim mnóstwo inspirujących pomysłów na domowe kosmetyki i zdrowe potrawy. Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Napisz, w komentarzu do tego posta, jaki jest Twój sekret urody. Masz czas do 15 lipca do godz. 23:59. Odpowiedź, która zbierze najwięcej lajków wygrywa! Czas start! WIELKI KONKURS EMPIKU!

Tym razem do wygrania mamy o wiele wartościowe bilety oraz wiele innych. Konkurs ogłoszony był już jakiś czas temu, jednak trwa jeszcze do 20 lipca, więc czasu jest naprawdę dużo. Zadanie konkursowe to odpowiedzieć na pytanie: KTÓRĄ PIOSENKĘ Z SERIALU LUBISZ NAJBARDZIEJ I DLACZEGO? Wszystko należy przesłać na stronie konkursowej [tutaj]. UWAGA! Mogą brać udział w nim osoby, które zalogują się na stronie konkursowej, a także kupią karty do wirtualnej zabawy oraz zatrzymają dowód zakupu. Kody zamieszczone na odwrocie można wykorzystać do zdobycia dodatkowych punktów. Nie martwcie się, jeżeli nie macie takich kart za dużo. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: największa ilość punktów, a także najkreatywniejsza odpowiedź na pytanie. Regulamin możecie przeczytać [tutaj]. 1. Nagrodami w konkursie są:
a) Za najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe, które otrzymały min. 30
głosów:
 Zestaw: 1 podwójny bilety silver na koncert Violetta Live (który odbędzie się w
Warszawie na Stadionie Narodowym w dniu 22 sierpnia 2015 r., o godzinie 19:00) +
tablet + płyta CD + album kolekcjonerski– za zajęcie 1 miejsca
Za zajęcie kolejnych miejsc odpowiednio:
 Pula 4 zestawów: tablet Samsung + album kolekcjonerski + płyta CD – za zajęcia
miejsca 2,3,4,5
 Pula 5 plakatów z autografem Violetty + album kolekcjonerski + płyta CD - za zajęcie
miejsca – 6,7,8,9,10
 15 płyt CD z piosenkami Violetty – za zajęcie miejsca: od 11-25
 15 albumów kolekcjonerskich Violetty –za zajęcia miejsca od 26 do 40
 Za zebranie największej liczby punktów przy swojej odpowiedzi na pytanie
konkursowe,
Zestaw: 1 podwójny bilety Silver na koncert Violetta Live (który odbędzie się w
Warszawie na Stadionie Narodowym w dniu 22 sierpnia 2015 r., o godzinie 19:00) +
tablet + płyta CD + album kolekcjonerski– za zajęcie 1 miejsca
Za zajęcie kolejnych miejsc odpowiednio:
 Pula po 4 zestawy: tablet Samsung + album kolekcjonerski + płyta CD – za zajęcia
miejsca 2,3,4,5
 Pula 5 płyt CD Violetty + album kolekcjonerski - za zajęcie miejsca – 6,7,8,9,10
 15 płyt CD z piosenkami Violetty – za zajęcie miejsca: od 11-25
 25 albumów kolekcjonerskich Violetty – za zajęcie miejsca od 26 do 40


WYGRAJ JEDNĄ Z DZIESIĘCIU NAGRÓD W POSTACI BILETÓW!

Tutaj mamy do wygrania aż 10 podwójnych wejściówek na koncert Violetta Live w Polsce, także 22 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jakie zadanie konkursowe? NALEŻY PRZEBRAĆ SIĘ ZA VIOLETTĘ I WYSŁAĆ ZDJĘCIE POD POSTEM KONKURSOWYM. Takie zadanie pojawiało się już w wielu konkursach, dlatego zachęcamy do przegrzebania szafy i poszukania czegoś w Violettowym stylu. Dodatkowo w dniach 25.06-31.07 należy zakupić dowolny produkt z Violettą w sklepie ToysRus. Szczegóły i regulamin znajdziecie pod [tym] linkiem lub na ich fanapge'u [tutaj]. Post konkursowy [tu]. Bilety mają wartość 198 złotych każdy. Szanse są naprawdę duże, ponieważ jak do tej pory zgłosiły się jedynie cztery osoby. Teraz kolej na Was!


Post będzie aktualizowany o nowe konkursy. Jeśli znaleźliście gdzieś jakiś - powiadomcie nas w komentarzach, a my postaramy się opublikować go na łamach bloga, aby dowiedziało się o nim więcej osób. W najbliższym czasie postaram się także zebrać informacje o konkursach z najnowszego magazynu "Violetta" oraz tym, który znalazł się w najnowszym albumie naklejkowym z trzeciego sezonu. Śledźcie uważnie bloga, a nic Was nie ominie! Trzymam kciuki.


AKTUALIZACJA 1
 Koncerty obsady w Polsce coraz bliżej. Mimo tego, wiele osób nie posiada jeszcze wejściówek na show. Mam dla nich niespodziankę. Ogłoszony został kolejny konkurs, tym razem organizuję go Wydawnictwo - Zielona Sowa. Przewidziane są także nagrody pocieszenia. Zadanie konkursowe jest stworzone dla osób kochających śpiew. Należy wybrać sobie jeden z serialowych utworów i przesłać do organizatorów swój cover. Dokładny regulamin znajduje się tutaj. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału!

Kochani! U nas ostatnio mocno konkursowo. Po raz kolejny dajemy Wam szansę wygrania biletów na koncert Violetty w Warszawie, 22 sierpnia! Jesteś prawdziwym fanem głosu Martiny? Jeśli tak, na pewno znasz wszystkie piosenki z serialu. Nagraj swoją wersję ulubionego utworu, prześlij ją do nas i zawalcz o wspaniałe nagrody! Na nagrania czekamy do 31 lipca do godz. 23:59. Przesyłajcie je na adres konkurs@zielonasowa.pl. Ogłoszenie wyników 4 sierpnia. Powodzenia
 
 [Aktualizacja od Asieńki] 
A WY MACIE JUŻ SWOJE BILETY NA KONCERT? 


14 komentarzy:

 1. Ale w Warszawie i Krakowie trybuny są prawie puste.
  Co będzie jeśli to się nie wyprzeda ?
  Ja już wole, aby te koncerty odwołano niż, by wszystkie trybuny w Warszawie i Krakowie były puste, bo to trochę wstyd przed obsadą i innymi V-Lovers z innych krajów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, wszystko powinno się wyprzedać ;)

   Usuń
 2. Ja mam już gazetę Violetty i tam jest konkurs ;)
  Trzeba zrobić stylizację na koncert i strzelić sb fotkę. Wygrywa się 2 podwójne zapro na koncert do w-wy, 3 zegarki am pm z apartu lub książkę o tych kreacjach czy stylizajach, no tą do projektowania ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. Postaram się zaktualizować posta.

   Usuń
  2. Podacie dokładną treść tego konkursu z gazety Violetta i inne nowe konkursy jak są jeszcze? ;)

   Usuń
 3. http://disneybajecznyswiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy23:57:00

  Ale wiecie że 20 lipca już był? xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy15:42:00

  Bravo ogłosiło konkurs, trzeba napisać dlaczego to właśnie ty masz wygrać bilety.
  do wygrania 4 zestawy biletów do Krakowa wraz z koncertowymi gadżetami! :) :)

  OdpowiedzUsuń
 6. KONKURS dla fanów VIOLETTY!
  do wygrania bilety na Violetta LIVE w Warszawie - zapraszamy na facebookowy profil DERFORM
  https://www.facebook.com/derformsj

  Bilety czekają!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. konkurs trwa tylko do poniedziałku 3.08!!!

   Usuń
 7. Jak ktoś chce bilet to na stronie : http://violettapolska.pl/ do odebrania dla szcześliwców. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że to oszustwo :/ nigdy nie ufam takiemu wysyłaniu Sms :/

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!