10 lip 2015

[Z życia aktorów] Alba w polskim wywiadzie!


Alba w polskim wywiadzie!Całkiem niedawno zakończyła się trasa Violetta Live po Ameryce Łacińskiej. Przed tym miejscem ostatni koncert odbył się 29 marca w naszej polskiej Łodzi, a zaraz po krótkich wakacjach to my otworzymy kolejne show, które zabrzmią w Europie. W czasie odpoczynku Alba Rico Navarro przez telefon udzieliła wywiady dla ESKA.PL! Możemy się z niego wiele dowiedzieć o jej przyszłej karierze,a także czy spodobała jej się nasza publiczność!
Wszystkim nam dobrze znana Alba po długim koncertowaniu razem z resztą załogi ma zasłużone wakacje. Wielu z nas nawet nie może sobie wyobrazić z jakim wysiłkiem i poświęceniem czasu równają się próby i występy ekipy z Violetty. Po spektaklach na wybranym kontynencie obsada zawsze ma chwile ukojenia i spokoju. Ponieważ mają trochę wolnego Alba umiliła nam czas czekania na Violetta Live w Warszawie oraz Krakowie i zaszczyciła nas wywiadem, który został przeprowadzony dla ESKA.PL. Czego możemy się dowiedzieć? Rozmowa nie jest długa składa się z zaledwie czterech krótkich pytań oraz trochę rozwiniętych zdań Hiszpanki. Mówi tam ona o tym, że zakochała się w Polsce,a także pada jedno sformułowanie, którego wcześniej nie słyszałam a na pewno utknie mi w głowie, mianowicie : "Mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania" Nie wiem jak dla Was jednak dla mnie takie coś naprawdę wiele znaczy. Nasze starania dają wiele i choć czasem tego nie widać, oni to czują. Prócz tego mówi, że pragną już do nas przyjechać - to dużo dla nas znaczy, tym bardziej patrząc na to jak my czekamy na nich!
Zaskoczyło ją, że umieliśmy piosenki i śpiewaliśmy głośniej niż kraje Ameryki Łacińskiej! -Jak widać same pochwały, szkoda że nie wspomniała o polskiej fladze.- Alba mówi także, iż nie jest profesjonalną piosenkarką i swoje plany wiąże z aktorstwem. Na końcu Eska prosi o podanie przepisu na sukces i Alba mówi tak jak to każdy Vlovers powinien wiedzieć i znać: Warto podążać za marzeniami i nie bać się ich spełniać, bo to naprawdę się dzieje. Nie wiem czy widzicie ile tysięcy ludzi z naszego fandomu dzięki Violetta Live spełni/ło swoje pragnienia (w tym ja :D) Niżej prezentuje dokładnie wywiad dla ESKA.PL

Alba Rico Navarro

ESKA.pl: Jaki wrażenie masz po pierwszej wizycie w Polsce i przed drugą serią koncertów?
Alba Rico: Kocham Polskę! Mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania, bo wiemy, że mnóstwo ludzi z Polski śledzi nas w mediach społecznościowych. Wszystko jednak spełniło nasze oczekiwania, bardzo nam się podobało i nie możemy się doczekać aż wrócimy do Polski. Podczas ostatniej wizyty spędziliśmy też dzień w Warszawie na udzielaniu wywiadów z polskimi mediami. Było bardzo fajnie i naprawdę chcemy już znowu przyjechać. 
ESKA.pl: Czym zaskoczyli Cię polscy fani?
Alba Rico: Podczas wizyty w Waszym kraju byliśmy bardzo szczęśliwi. Byliśmy bardzo zaskoczeni tym, że wielu fanów reagowało na koncercie nawet głośniej niż fani w niektórych krajach z Ameryki Łacińskiej!
ESKA.pl: Co planujesz po zakończeniu Violetta Live? Zamierzasz nadal zajmować się aktorstwem, czy wolisz się teraz skoncentrować na muzyce? Jeśli aktorstwem - to o jakiej roli marzysz? Jeśli muzyką - jaką płytę chciałabyś nagrać?
Alba Rico: Nie jestem profesjonalną wokalistką, dlatego chciałabym kontynuować karierę aktorską. Nie mogę się doczekać ról, które będą prawdziwym wyzwaniem. Chciałabym na przykład spróbować swoich sił w filmowej biografii i wcielić się w postać z realnego świata, stać się tą osobą. W zasadzie oczekuję wszelkich ról, w których będę mogła się wykazać. 
ESKA.pl: Jaki jest według Ciebie przepis na sukces? Co poradziłabyś fanom, którzy marzą o tym, by zostać gwiazdami?
Alba Rico: W zasadzie chodzi o to, aby znaleźć się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Swoim fanom chciałabym powiedzieć, żeby podążali za swoimi marzeniami, bo one naprawdę się spełniają. Spójrzcie na mnie. Nie możecie się nigdy poddać. Na pewno jest ważne wsparcie rodziny, którym ja mogę się cieszyć od zawsze. Chciałabym, żebyście to wiedzieli - marzenia się spełniają!

CO SĄDZICIE O WYWIADZIE?

6 komentarzy:

 1. Oooo *.*
  Lubię Albę :)
  To mile, że tak o nas mówi :)
  Musimy się wykazać na kolejnych VL w Polsce :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo od nas oczekiwali! Jestem dumna, że obsada zauważa nasze starania i naprawdę docenia to, co robimy! Czekam, aby zobaczyć Albę i resztę w sierpniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam BARDZO WAŻNE PYTYANIE!
  Dlaczego 25 sierpnia nie ma żadnej akcji z flagą? W ogóle wtedy są bardzo skromne akcje według mnie :/ Nie lepiej żeby serduszka były białe i czerwone a nie tylko czerwone???
  A DRUGIE PYTANIE to bardzo malo ludzi jedzie 26 sierpnia a trybuną są puste a nawet niektóre płyty!!!! Nie uważacie że akcję na ten dzień mogą się nie udać?
  PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jadę 26 sierpnia i też myślę, ze akcje trochę skromne...

   Usuń
 4. Cuuudowny wywiad i koooochana Alba ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy01:04:00

  Co prawda, nie jest on za długi, ale powiedziała tyle wspaniałych słów o nas i o naszym kraju :')

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!