1 lip 2015

[Ciekawostki] Serialowa Gery występuje podczas trasy Violetta Live!?

Serialowa Gery występuje podczas trasy Violetta Live!? Macarena Miguel to aktorka, która wcieliła się w rolę Gery, w trzecim sezonie serialu ,,Violetta''. Gdy po nagraniach  została ogłoszona trasa koncertowa, ujrzeliśmy także listę artystów biorących w niej udział. Nazwisko tej bohaterki się tam nie znalazło. Spekulacji na ten temat było dość sporo. Większość fanów cieszyła się z tego powodu, ponieważ Maca grała rolę raczej nielubianą przez fanów serialu. Mimo wszystko, ostatnio na kontach społecznościowych serialowej Gery ujrzeliśmy sporo zdjęć z zza kulis koncertu oraz jej zdjęcie na scenie. Zapraszam!
Trasa koncertowa ,,Violetta Live'' odbywa się aktualnie w Ameryce Łacińskiej. Na scenie, oprócz tancerzy i orkiestry, występuję obsada naszego fioletowego serialu. Dla przypomnienia, są to : Martina Stoessel, Mercedes Lambre, Alba Rico, Candelaria Molfese, Jorge Blanco, Diego Dominguez, Facundo Gambande oraz Samuel Nascimento. Od pokazu tanecznego, przed wyjściem obsady na scenę, do wykonania przez Tini utworu ,,Libre soy'', na scenie dzieją się cudowne rzeczy. Koncert ma bogaty repertuar. Znajdują się w nim piosenki bardzo energiczne, jak i spokojne, grupowe jak i solowe, a nawet takie, bez podkładu muzycznego. Pomiędzy utworami przeplatane są liczne dialogi. Generalnie, emocje podczas show są nie do opisania.


Wspomnijmy o koncercie w Polsce i gościu specjalnym
Dobrze wiemy, iż takie show odbyło się już w Polsce. Brał w nim wtedy udział także Ruggero Pasquraelli. Jak się potem okazało, był to jego ostatni występ w ramach tej trasy. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Koncert obsady fioletowego serialu, odbył się 29 marca bieżącego roku, w Łodzi. Był to bardzo wyjątkowy dzień dla naszego fandomu. Show, też było wyjątkowe. Artyści wzruszali się nim, aż do łez. Każdy, komu udało się przeżyć to na własnej skórze, 
z pewnością pamięta te emocje. Wyczekiwanie, na każdy wers, każdej piosenki, a potem zdziwienie, iż całe wydarzenie się zakończyło. Szczególnie utkwiła nam w pamięci piosenka ,,Ser mejor'' i nasza niespodzianka, dla jedynych pod słońcem idoli. Po chwili nasi artyści wracają na scenę, aby się ukłonić. Owacjom nie ma końca.Gdy członkowie obsady wracają za kulisy, na scenę wybieg nie kto inny, jak Justyna Bojczuk. ...Chwila... Przecież ona nie występuje z resztą obsady... Już wiem! Właśnie ta aktorka, która dubbinguję serialową Ludmiłę w polskiej wersji serialu, wystąpiła na marcowym koncercie, w roli prowadzącego. Klik Ku naszemu zdziwieniu, nie tłumaczyła żadnych dialogów. Dlaczego akurat ona ? Powód jest prosty. Oto ta artystka dostała się do serialu ,,Violetta''. W trzecim sezonie odegrała tam niezbyt istotna rolę Matyldy. Organizatorzy koncertu stwierdzili, że można ją więc zaangażować w całe wydarzenie, jakim jest koncert. Obsada także się ucieszyła, iż spotka koleżankę z planu. Całe show jest niezapomniane.


Serialowa Gery na koncercie ?
Niektórzy z członków obsady, nie wyruszyli w trasę koncertową z resztą przyjaciół. Do takich osób należy właśnie Macarena Miguel. Po zakończeniu nagrań do serialu, niezbyt rzuca się w oczy. Czekamy, aż nagle ukaże się
w jakimś wielkim projekcie. W związku z faktem, iż jej rola w serialu nie była zbyt lubiana, sama Maca nie pozyskała wielu wielbicieli. Nie trudno więc też się domyślić, że mniej osób odwiedza jej profile na kontach społecznościowych. Ja sama zbyt często tego nie robię. Ostatnio jednak, na You Toubie, natknęłam się na filmik, który mnie zaciekawił. Mianowicie w tym filmiku, na środku sceny, podczas show ,,Violetta Live'' stał nie kto inny, jak właśnie Macarena.
W mojej głowie miałam wtedy różne myśli. Ale już wszystko wiem i się tym z wami podzielę. Dość dawno temu miał miejsce koncert obsady w kraju naszego Jorge - w Meksyku. Warto też zauważyć, że Maca pochodzi właśnie z tego państwa. W związku z tym, na show pełniła rolę identyczną jak nasza Justyna Bojczuk, o której pisałam akapit wyżej. Serialowa Gery po prostu prowadziła show w swoim kraju. 
 
 


Co sądzicie o wystąpieniu Macy na koncercie ?

6 komentarzy:

 1. Ostatnio pojawiły się zdjęcia z Vale (Lara)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Mi też się tak wydaje. Ja się cieszę, bo przynajmniej spędziła czas z przyjaciółmi. I jak tak na to teraz patrzyłam, to się cieszę, że ona to przeżyła.

   Usuń
 3. A ja jakoś lubię maca :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!