11 lip 2015

[Gadżety] Album naklejkowy z Violetty 3


ALBUM NAKLEJKOWY Z VIOLETTY3. Trzeci sezon już za nami, jednak nie wiąże się to z końcem produkcji fioletowych gadżetów, a wręcz przeciwnie - zapewniam Was, że jeszcze nie raz producenci zaskoczą nas dawką violettowych gadżetów. Tym razem do sprzedaży trafił nowy album z naklejkami z trzeciego sezonu naszego ulubionego serialu. Cena, tak jak poprzedników tego gadżetu, nie jest wysoka, a przyniesie dużo zabawy przy kolekcjonowaniu nalepek z bohaterami telenoweli "Violetta". Jesteście ciekawi, gdzie możecie takowy zakupić, w jakiej cenie i co czeka Was w środku? Zapraszam do postu, gdzie nieco przybliżę Wam ten produkt od Panini... Czeka na Was także super-konkurs!

Albumy na naklejki już wielokrotnie pojawiały się na półkach sklepów oraz kiosków. Na wstępie wspomnę, iż pojawił się jeden album z sezonu pierwszego [na zdjęciu wyżej] oraz dwa albumy z sezonu drugiego. Ci, których to interesowało z pewnością zdążyli zakupić już poprzedników tego trzeciosezonowego, jednak obecnie nie są już dostępne w ogólnej sprzedaży. Możemy zakupić je jedynie poprzez allegro czy też różne serwisy aukcyjne. Na chwilę obecną znajdziemy tylko aktualny album oraz zestawy naklejek. Będąc przy temacie, taki gadżet pojawił się już jakiś czas temu w Ameryce Łacińskiej, tyle że w formie wirtualnej. Codziennie na stronie violetta-online pojawiało się kilka kolejnych naklejek. Drukując je mogliśmy uzupełniać album. Być może z tej perspektywy wyglądało to mało zachęcająco, aczkolwiek tamtejsi fani chętnie brali udział w takim kolekcjonowaniu. 

Witaj w świecie Violetty: świecie muzyki i radości! Jeśli jesteś prawdziwą fanką i śledziłaś jej przygody od początku, na pewno zauważyłaś, jak wiele związków zrodziło się przez lata między bohaterami. W tym albumie znajdziesz rozmaite pary. Czy to przyjaciele, ukochani, rodzeństwo, współpracownicy – to tak naprawdę bez znaczenia. Najważniejsze, że to „Wymarzone pary" z Violetty!

Na kolekcję tradycyjnie składa się album wraz z miejscem na 152 naklejki w tym także 24 naklejki specjalne. Dodatkowo pojawił się także mega-plakat, gdzie możemy uzbierać kolejne 48 naklejek. Naklejki można dostać zarówno oddzielnie, jak w zestawie wraz z albumem. Cena albumu wraz z zestawem startowym (tj. jedno opakowanie) waha się od 2 do 4 złotych. Z pewnością można znaleźć też większe zestawy, z większą ilością naklejek. Jedno opakowanie z 5-cioma nalepkami kosztuje 2 złote. Jak widać ceny są naprawdę niskie, a może być to fajnym wspomnieniem trzeciego sezonu, bo właśnie tutaj znajdziemy scenki z różnych momentów serialu. Szukajcie gadżetu w kioskach, sklepach z prasą lub w tych z zabawkami! Jeśli nie macie jeszcze biletów na koncert Violetta Live, teraz jest szansa. Wystarczy, że zbierzecie 10 pustych saszetek po naklejkach, zatrzymacie je i wykonacie pracę plastyczną przedstawiającą KREACJĘ KONCERTOWĄ DLA VIOLETTY. Technika wykonania oczywiście dowolna, dlatego możecie wykazać się nie lada kreatywnością. Haczyk jest w tym, że prace koniecznie trzeba wysłać poprzez pocztę na ich skrytkę pocztową. Do wygrania trzy podwójne wejściówki na Violetta Live w Warszawie oraz łącznie 36 zestawów Art&Craft z Violettą. Regulamin przeczytacie [tutaj], a ogólne informacje o konkursie [tu]. 


Pamiętajcie, że także w najnowszym magazynie "Violetta" pojawiły się dwie saszetki z naklejkami i jedna dołączona jest w zestawie startowym do albumu.  Są już jacyś chętni do zakupu? A może już macie swój album? Pochwalcie się w komentarzach! Ja osobiście mam jedynie tonę naklejek do poprzednich albumów, aczkolwiek jeszcze nie trafiłam na sam album, dlatego krzątają się gdzieś po pokoju. Ta produkcja bardzo mnie przekonała i myślę, że niedługo skuszę się sama na kupno. Gdybym już miała zestaw, myślę że podzielę się z Wami opinią poprzez zrobienie recenzji. 

MACIE JUŻ SWÓJ ALBUM I NAKLEJKI?


7 komentarzy:

 1. Nie wiem, czy to kupić, bo i tak wyląduje w czarnej dziurze (tj. mojej szufladzie)...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Taki album to wspaniała pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie w gazecie była tylko jedna paczka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kupiłam już dawno ten album :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11:39:00

  Mam ten album i jest super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15:03:00

  Jamam

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!