30 lip 2015

[Zapowiedź] Facu w FansWorld


FACU W FANS WORLD. Wakacje trwają, ale nie próżnujemy! Obsada również bierze się w garść i pełną parą robi wszystko, aby ich przyszłość była jak najrozmaitsza. Facundo gościnnie został zaproszony do internetowej telewizji Fans World, gdzie codziennie o godzinie 19 czasu argentyńskiego pojawiają się coraz to nowe gwiazdy. Moglibyśmy wyliczać bez końca, ile to już gwiazd "Violetty" tam wystąpiło - wielu także już po raz kolejny. Facu również występował wcześniej dla FW, a dzisiaj czeka nas następny wywiad! Wy też nie możecie się doczekać, co zdradzi nam tym razem? Zapraszam do postu, gdzie przedstawimy szczegóły i odtwarzacz...
Bezpośredni odnośnik do obrazka
 Fans World En Vivo do swojego programu zaprosiło już część osób z obsady, m.in 28 marca ubiegłego roku Jorge Blanco [klik], 7 kwietnia Lodovicę Comello [klik], 17 marca i 13 czerwca Diego Domingueza [klik] [klik], 31 października Facundo Gambande oraz Candelarię Molfese [klik], 27 sierpnia Macarenę Miguel [klik], 20 sierpnia Damiana Laurettę [klik], 26 marca ponownie Candelarię Molfesę wraz z Nicolasem Garnierem [klik], 2 lutego Mercedes Lambre [klik], 2 lipca Florencia Benitez [klik], 4 lipca Diego Ramos [klik] i [klik], 18 czerwca Samuel Nascimento [klik], 19 maja Facundo Gambande [klik], 18 kwietnia Martina Stoessel [klik] [klik], 26 maja Xabiani Ponce de León [klik]
25 czerwca [klik] oraz w tym roku 21 kwietnia Ruggero Pasquarelli [klik], część obsady [klik], a także 23 lipca Ezequiel Rodriguez oraz Alba 4 czerwca [klik]. O wszystkim na bieżąco na blogu. Jeśli macie zaległości - zapraszam serdecznie do lektury. 


Co dowiemy się tym razem? Mamy nadzieję, że tym razem może on przybliży nam nieco o tym, czy jest w związku, ponieważ jak wiemy od bardzo dawna krążą plotki o tym, iż w tajemnicy przed fanami spotyka się z Albą Rico, która grała jego serialową dziewczynę w "Violetcie". Alba została zaproszona do FansWorld całkiem niedawno, bo dokładnie 6 lipca. Teraz czas na Facu. Czyżby prowadzący chcieliby na siłę dowiedzieć się czegoś więcej? Bardzo możliwe, bo każdy kto oglądał, mógł zauważyć, że bardzo nalegano, aby panna Rico pisnęła choć słówko, które mogłoby świadczyć o tym, że jest z Gambande. Tak jak mówiłam, wywiad możemy obejrzeć już dzisiaj, 30 lipca o godzinie 24:00 naszego czasu.  Odtwarzacz znajdziecie [tutaj]. 

BĘDZIECIE OGLĄDAĆ FACU? 

10 komentarzy:

 1. Anonimowy19:03:00

  Mam pytanie... Czy przed koncertem we Warszawie zrobicie post w którym będą informacje o przylocie ( godzinie lotnisku) i hotelu? Bardzo bym prosiła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:41:00

  A może przetłumaczycie przemowe tini na ostatnim koncercie w Chile.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanko ... Kiedy informacje na temat VL w krk ... Chodzi o przylot , miejsce , godzina + Hotel !!!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bliżej koncertu. Na razie nie mamy potwierdzonych informacji.

   Usuń
 4. Anonimowy10:54:00

  A tak z innej beczki - do kiedy można przysyłać rzeczy do paczki dla obsady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do przeczytania postu o paczce dla obsady. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. przed koncertem w krakowie zrobicie informacje w jakim hotelu jest obsada?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ktoś chce bilet to na stronie : http://violettapolska.pl/ do odebrania dla szcześliwców. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!