18 maj 2014

Facundo Gambade w FansWorldEnVivo!

FansWorlTV internetowy program wyróżnia się śród obsady tym że prawie każda osoba z głównych części obsady pojawiła się w programie. W programie mogliśmy zobaczyć już Lodovicę, Valerię, Clarę, Diego, Mercedes, Candelarię, Martinę i całkiem niedawno Jorge Blanco. Nadszedł czas na wygimnastykowanego i przystojnego aktora który gra w serialu Maxiego czyli Facundo Fambade! 

Co to Fans World En Vivo?
FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).
Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że Facundo odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Niedawno internetowy program FansWorld dodał na swojego twittera tweet który zadowolił wszystkich V-Lovers i fanki Facundo:

Ten poniedziałek o 19 PM z Coco i Micy będzie siedział w naszym salonie Facundo Fambande! #Violetta

Nasz Facu nie zapomniał nas poinformować o obecności w internetowym programie: 

RT Jutro będę w @FWenVivo o godz. 19 HS. Będziecie towarzyszyć mi oglądając transmisję? 

Jak widać, już jutro Facundo będzie online w internetowym programie. 
 Wiemy również że pora jak zawsze jest dla nas nie korzystna. Dlaczego? Dlatego iż jest to godzina 24. Zapewne każdy idzie jutro do szkoły i nie każdy będzie miał okazję zobaczyć transmisję na żywo. 
Zawsze można po zakończeniu zobaczyć następnego dnia "Wcześniejsze programy" Zobaczyć można na tej stronie:


Ktoś z was będzie obecny? 

2 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!