19 maj 2014

Clara Alonso w Verissimo


Gdy w kwietniu obsada Violetty nagrywała pierwsze odcinki trzeciego sezonu, Clara korzystając z wolnego   czasu przeniosła się do Włoszech, jedną z wielu czynności wykonanych przez Clarite było nagranie nowego programu dla Włoskiego Disney Channel i udzielenie wywiadu, więcej informacji w rozwinięciu postu.

Na początku czym jest ''Angie e le ricette di Violetta''.
''Angie i przepisy z Violetty''


O programie mogliśmy usłyszeć już  parę miesięcy temu, lecz dopiero od niedawna wiemy że poprowadzi  go Clari, na początku Disney Channel prowadzenie programu chciał powierzyć Lodovice Comello, jednak z powodów rozpoczęcia nagrań do  2 sezonu włoszka musiała zrezygnować z roli prowadzącej. Program nazywa  się ''Angie i przepisy z Violetty'', wszystkie 20 odcinków które zostały nakręcone będą emitowane  nie tylko we Włochach lecz na całym świecie.

17 maja wszyscy czekali na emisje wcześniej nagranego już wywiadu z Claritą, wywiad został udzielony podczas pobytu w Mediolanie. Wszystkie Clarista zaczęły  spamować Clare rozmaitymi tt, które Clara podawała także  nie zabrakło polskich  tweetów, zaskakującym faktem jest to  że o wydarzeniu ''trąbili'' nie tylko Włosi ale także fani z innych krajów, wywiad   na żywo zobaczyć możemy  z każdego kraju, miejsca za pomocą stronki  internetowej (link).

Wszyscy o godzinie 17:15 w sobotę zasiedli przed ekranem swoich komputerów, żeby zobaczyć najbardziej oczekiwany wywiad  z Claritą, jednak przybywały kolejne minuty a Clary cały czas nie było, ku rozczarowaniu wszystkich Clary nie zobaczyliśmy.

Po szybkiej reakcji fanów oczywiście negatywnej, twórcy programu postanowili przeprosić  i  zapewnić  nas  że za tydzień  o  tej samej godzinie  wyemitowany zostanie wywiad z Clarą który poświęcony będzie Angie jak i całemu światu ''Violetty''.

Więc w sobotę 24 maja przygotujmy się  na emisje wywiadu z  Claritą, już teraz możemy spamować ją hashtagiem #ClariAVerissimo i  nie koniecznie @ViolettaPolskad.

Przykładowy tt


Pamiętajcie numerujmy swoje tt, razem  możemy więcej. 

5 komentarzy:

 1. Świetny post c(: Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11:12:00

  a ten program leci w Argntynie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:13:00

  Thx za info ;) Jestem 3 ! J.M v-lover PS Pozdrawiam redakcję bloga J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:58:00

  Macie nowy obrazek na góże mówiąc szczerze nie podoba mi się ponieważ nie ma tam naty którą kocham.Super post.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah... Wiesz ten obrazek na górze to "NAGŁÓWEK" i jest fajny. Ja też lubię Naty, ale niestety jej nie ma i ja tak nie dramatyzuję. Nie oceniaj książki po okładce.~Katie Verminguez

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!