12 maj 2014

Martina śpiewa dla chorych dzieci.

Na akcji charytatywnej w Buenos Aried dla chorych dzieci można było zobaczyć wiele gwiazd.  Najbardziej ukochanej gwiazdy Disney Channel nie zabrakło. Martina Stoessel dała nowy koncert, nieco ponad tydzień po zakończeniu największego spotkania fanów Tinity nazwanym Juntada Tinista dziewczyna wystąpiła charytatywnie dla chorych dzieci. 

Martina to dziewczyna o dobrym sercu. Tym razem siedemnastoletnia dziewczyna wspierała akcję charytatywną dla chorych dzieci która odbyła się jedenastego maja bieżącego roku. Impreza charytatywna odbyła się w szpitalu dziecięcym w Buenos Aries.
Koncert Martiny odbył się jako Caravana y Mega Festival Solidario promowana przez AMCA (Asociación Mutual Conductores de Automotores) który co roku organizuje dzień taksówkarza. Uczestniczyło wiele argentyńskich gwiazd, natomiast dochód został przeznaczony na wsparcie szpitala Niños Ricardo Gutiérrez w Buenos Aries. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Martina śpiewała piosenki z Violetty aby zebrać fundusze dla szpitala dziecięcego, na żywo! Dziewczyna nie zapomniała o chorych dzieciach. Odwiedziła także młodych pacjentów dając im nowe zabawki.
Ze względu na swoje zaangażowanie w tej imprezie charytatywnej stowarzyszenie AMCA i Caravana y Megafestival Solidario wydało świadectwo ambasadora solidarności. 
 Dziewczyna była bardzo szczęśliwa i przeżyła wiele emocji w tak krótkim czasie i wyznała to w krótkiej, ale bardzo szczerej wiadomości na twitterze:


Te rzeczy napełniły moje serce. 

Nie zapomniała również wspomnieć o swoim świadectwie który dodała również na swojego twittera wraz z dopiskiem: 
Dziękuję [link] za to że zawsze o mnie pamiętacie. Dla mnie jest to przyjemność tam uczestniczyć. Dziękuję!

Poniżej wideo:

Co myślicie o akcji charytatywnej? 
Co myślicie o Martinie która wspomogła akcję?

5 komentarzy:

 1. Anonimowy21:15:00

  Super post.To miło ze strony Tini.
  PS.1.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10:26:00

  martinna wspiera wszystkich i widać że robi to szczerze bardzo łatwo się wzrórza

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Es bueno ayudar a los demás. Por ejemplo, en un hospital de niños enfermos.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!