23 maj 2014

[Konkurs]Wyniki Violetta: Koncert

8 maja na blogu odbył się konkurs w którym mogliście wygrać paczki które każdy mógł dostać na przedpremierze ''Violetta:Koncert'', wygrać mogły tylko 2 osoby a są nimi..

Selly96@wp.pl
Niestety jej zdjęcia nie będziemy mogli wam pokazać bo usunęła go z Instangrama, co też spowodowało problemy z identyfikacją i opóźnienie wyników.

Drugą osobą jest emikuleczkachmiel8 
Pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, zwycięzców prosimy o wysłanie swoich  danych na e-mail: kami.ll@vp.pl w jak najszybszym  czasie.

Przykładowe dane 

Imię i nazwisko : Kinga Marlak 

Miasto : Nowy Sącz

Miejscowość : Nowy sącz 

Osiedle: Gorzków 

Adres domu : 34 

Kod pocztowy : 34-615

Numer telefonu: 785343676

3 komentarze:

 1. Anonimowy08:43:00

  Hej mam pytanko.Ponieważ widziała już u was posty z serii "Być jak..."
  Czy moglibyście zrobić post "Być jak Tini-Tatuaż"Chodzi mi o to abyście pokazały wszystkie tatuaże Tini i jak zrobić z henny .Oraz jak zrobić "szablon"Wi9ecie chodzi mi o to z kalką.Słyszałam o takim "profesjonalnym"sposobie lecz nwm jak to się dokładniej robi.Bardzo proszę o taki post;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy09:44:00

  Czemu wygrał ten ktoś kto usunoł zdjęcie on/ona nie powinnna/powinien być brany pod uwagę. Jeśli usunoł/usuneła zdjęcie to jej/jego problem. Skąd mamy wiedzieć czy ten ktoś wogule brał udział w konkursie. Wy ruwnie dobrz mogliście wziąść tę osopę po znajomości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:51:00

  A kiedy wyniki konkursu z opowiadaniami?? Proszę odpowiedzcie mi w końcu..!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!