22 maj 2014

[Aktorzy] Drugi milion Lodo

Lodovica Comello jako pierwsza z grona aktorów posiadających swoje oficjalne strony na facebooku zdobyła 2 miliardy polubień!!! Jest to na pewno wielkie wyróżnienie dla Lodo, jest to spowodowane tym że po wydaniu płyty  ''Universo'' ,została zauważona nie tylko jako odtwórczyni Fran tylko jak dziewczyna z talentem która w każdej chwili rozwija swój talent i dąży do  celu który sobie ustaliła. Więcej informacji w rozwinięciu postu, Zapraszam.


Sprawa jest dość świeża bo nie całe 8 godzin temu na fb Lodo pojawiły się podziękowania dla wszystkich fanów którzy przyczynili się do  zdobycia tej sporej liczby like.


Post użytkownika Lodovica Comello.

Tłumaczenie: Mamy 2 miliony na FB!!! Coooooooo??  Nie mam słów. DZIĘKUJĘ!

Jak już wspomniałem Lodovica jest pierwszą osobą z obsady, której udało zdobyć się tak dużą liczbę like, w przypadku pierwszego miliona było tak samo, za Lodo w kolejności like jest Martina Stoessel po Tini jest Ruggero i Cande a na szarym końcu są Jorge i Facundo,  którzy swoje konta potwierdzili dość niedawno.

https://www.facebook.com/TinitaStoesel?fref=ts
https://www.facebook.com/ruggeropasquarelliufficiale?fref=ts
I tutaj zadanie dla was jeżeli macie Facebooka, a jeszcze nie lubicie strony któregoś z obsady naszego fioletowego serialu. To zrób to, w szczególności zachęcam do like strony Jorge i Facundo którzy mają najmniej polubień z obsady, co jest spowodowane późnym potwierdzeniem przez ich autorów.
https://www.facebook.com/pages/Facu-Gamband%C3%A9/259439770876034?fref=tshttps://www.facebook.com/pages/Jorge-Blanco/314840393948?fref=ts
 Jeżeli jesteśmy w temacie Lodo i liczby wyświetleń to warto wspomnieć że za niedługo świętować będziemy mogli 2 miliony wyświetleń teledysku Universo.Jedyne co nam pozostało to dalej wspierać rozwój naszych ulubionych aktorów z Violetty i nie tylko, najważniejsze jest to że razem możemy więcej. 

3 komentarze:

  1. Anonimowy15:14:00

    2 miliardy? :D serio?? xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy16:52:00

    2 miliardy to nawet gangnam style nie ma :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!