6 maj 2014

Zagłosuj na najlepszą selfie miesiącaMieliśmy okazje głosować na różne rzeczy, między innymi ostatnio co będzie działo się w trzecim sezonie naszej ukochanej fioletowej telenoweli, tym razem będzie to całkiem inne głosowanie, dlaczego inne? Przedmiotem głosowań jest najlepsza selfia co to jest selfia i na czym polega głosowanie dowiecie się w rozwinięciu posta, zapraszam. 

Ostatnimi czasy popularnym słowem stało się selfia, ale co to jest i tym ważniejsze co ma wspólnego z aktorami serialu ?

Selfie to rodzaj fotografi- autoportretu wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku fotografa) lub jego odbicie w lustrze. Podsumowując Selfie to nic innego niż zdjęcie zrobione przez nas samych. 


Głosowania są coraz bardziej popularne, z dnia na dzień powstają coraz bardziej ciekawe kategorie, teraz jednak możemy głosować na najładniejszą selfie, które zostały dodane na tt w ostatnim miesiącu (kwiecień), oczywiście zostały wybrana najbardziej rozpoznawalne osoby w świecie nastolatków i ludzi z poza naszych kręgów, a taką osobą jak bardziej jest Martina, o której w ostatnim czasie było głośno (Juntada Tinistas). 
Głosowanie umożliwia nam Bambini.eu. 

Wyniki jak na razie są bardzo dobre oczywiście mogą być jeszcze bardziej sprzyjające dla wszystkich Tinistas i V-lovers, Tinita ma na razie drugie miejsce i 160 głosów, pierwsze miejsce mają ''One Direction'' jak widzimy directioner nie pozostają na laurach bo z każdą sekundą przybywa im mnóstwo głosów, ale nie ma rzeczy nie możliwych dla V-lovers i Tinistas. Pamiętajcie razem możemy więcej :). Głosować możemy tutaj [LINK]13 komentarzy:

 1. Anonimowy20:49:00

  Już głosuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:51:00

  Co z tym moim postem? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:59:00

  Leon LL i Violl etta są już na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21:34:00

  Jej zaglosowalam i tini jest na pierwszym miejscu!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Martina jest już na pierwszym miejscu!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy22:10:00

  Ja głosuje na 1D. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15:08:00

  Zagłosowałam na Tini i jest 1 ;) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy20:34:00

  ja zagłosowałam na Tini

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy20:55:00

  1D oczywiscie miśki kochanee !!:D

  OdpowiedzUsuń
 10. JPRDL wszyscy tylko VIOLETTA VIOLETTA VIOLETTA !!! Nie wytrzymam to jest wkurwiające ( nie serial , ale jego fani ) ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w ogóle jak uważają się za V-Lovers to niech wiedza , że Tomasa nie będzie w 3 odcinku , a Jorge i Martina NIE SĄ RAZEM . SZKODA , ŻE MARTINA MA TAKICH GŁUPICH ( nie których ) FANÓW -,-

   Usuń
 11. Anonimowy13:46:00

  Kto to ta 5? (pomiędzy Justinem i Seleną) i czemu ona nie ma stanika? ;d

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy16:59:00

  Tini ma 1 miejsce ^_^

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!